Etiket arşivi bariyer sistemleri

Nice Wide L Bariyer

Nice Wide L

Nice bariyer sistemlerinden olan wide bariyer 24 Vdc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan nice wide bariyer l modelinde 5,6 ve 7 metre kol uzunluklarına sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği ile de tanınmaktadır.  Engel  tanıma özelliği ile de kendini kanıtlayan wide bariyer canlı veya cansız engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmeye başlayacaktır böylelikle güvenliklerinizi daha da artırmaktadır. Ogs-Hgs ve Kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışma sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde manuele alma veya harici olarak akü bağlantısı yapılarak güç kesintilerinde sorun çıkarmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Kollar sola ve sağa bağlantısı yapılabilmektedir. Kütle dedektörü takılarak da sorunsu çalışım sağlamaktadır. Karşılıklı senkronize çalışmada yapabilirsiniz. Wide bariyerin gövde ağırlığı 54 kg’dır. -20 +50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Wide L modelinin ölçüleri ise 420*205*1000 h’dir.

Nice Bariyer

Nice M 7 Bar

Nice M7 Bar Bariyer Sistemleri

 

Güvenlik her şeyden önce gelir bir alanda bulunduğunuzda güvenliğinizi ne kadar arttırırsanız o denli huzurlu olursunuz. Bu iş yerinizde de böyledir evinizde de böyledir sokaktayken de böyledir. Bir alanda zarar görebileceğinize inandığınız vakitte huzurunuz kaçar uykularınız kaçar. Yaşamaktan keyif alır bir durumda olmazsınız. Gelişen teknolojide bizim güvenliğimizi arttırmamıza yardımcı oluyor. Bir çok alanda çıkan ürünlerin bizim ihtiyaç ve arzularımıza göre üretilmesi bizim için oldukça büyük bir avantaj. Çok basit bir ürün bile teknoloji sayesinde aşılması güç bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor. Evet bu ürün bariyer sistemidir. Bir çok alanda iş yerinizde otoparklarda evinizde kullanılan ve çok etkili olan bariyer sistemleri. Fakat her bariyer sistemi nice m7 bar bariyer sistemi gibi görevini hakkıyla yapıp size hizmet etmez.

Peki nice m7 bar bariyer sistemini diğer bariyer sistemlerinden ayıran özellikler nelerdir. Gelin bunu hep birlikte inceleyelim. Öncelikle nice m7 bar bariyer sistemi karşısına koyulacak bir bariyerle senkronize olarak çalışma yapabilmektedir. Bunun yanında size uzun süre hizmet verebilir öyle ki bir milyon defa açılıp kapanma garantisini size sunuyor. Kontrol ünitesinin yukarısında olması da bakımının kolay yapılmasını sağlıyor bu sayede bakımda olan nice m7 bar uzun süre işlevsiz kalmaz. Fotosel yuvalarının hazır olması da fotoselin kolay bağlanmasını sağlıyor.

Tüm bunların yanında bir güvenlik ürünün mutlaka güvenlik önlemlerinin de olması gerekmektedir. Nice m7 bar bariyer sisteminin güvenlik önlemleri de bulunmaktadır. bu güvenlik önlemleri yavaş başla ve yavaş bitir özelliği sayesinde bariyeriniz aşınma yapmaz. Engel tanıma özelliği sayesinde bariyeriniz bir engelle karşılaştığında bu bir insan ya da bir araba olabilir hareketini durdurarak karşılaştığı engele de bariyerinize de zarar gelmesini engeller. Üzerinde bulunan harici adaptör sayesinde de güç kesintisi olduğunda işlevini devam ettirebilir. Üzerinde bulunan flaşör ve trafik lambasıyla sizin dikkatiniz çeker ve hareket halindeyken sizi uyarır.

Güvenlik önlemleri elbette ki önemlidir. Fakat güvenliğinizi sağlaması için aldığınız her ürün sizin güvenliğinizi hakkıyla sağlamıyor size iyi hizmet etmiyor. Bu yüzden hayatta ki en önemli varlığınızı canınızı emanet ederken iyi seçim yapmak zorundasınız. Nice m7 bar bariyer sistemi sizin yüzünüzü kara çıkartmayacak size uzun süreler hizmet verecek olan bir bariyer sistemidir. Bu yüzden de tercihinizi nice m7 bar bariyer sisteminden yana kullanırsanız asla pişman olmazsınız.

Nice Türkiye