• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Aylık arşiv Aralık 31, 2016

Nice Bahçe Kapısı Motoru

Nice Bahçe Kapı Motoru

Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru

 

Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde satışlar yapmış bir firmadır. Alanında en çok tanınan firmalardan bir tanesidir. Gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek ürünlerini de bu teknolojik ürünlerden seçmektedir. Size en kaliteli en teknolojik ürünleri yıllardır en uygun fiyata satan bir firmadır nice firması. Kapı denildiğinde insanların aklına çok fazla şey gelmez açıkçası fakat son dönemde gelişen teknoloji sayesinde bu durum değişti artık kapılar bile ısı yalıtımına katkıda bulunabiliyor. Isı yalıtımına katkıda bulunan kapılardan bir tanesi de dairesel kapılardır. Fakat dairesel kapıların düzgün çalışmaları için motora ihtiyaçları vardır. nice firması dairesel kapı motoru üreten bir firmadır. Ürettiği ürünler her zaman alanlarında en çok tercih edilen ürünler olmuşlardır. Buna nice toona 5024  dairesel kapı motoru da dahildir.

Nice toona 5024 dairesel kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de elbette nice firmasının ürettiği ve sattığı bir ürün olmasıdır. İnsanların nice firmasını tanımaları nice firmasına güvenmeleri ürünlerini elbette en çok satanlar listesinde üst sıralara çıkarsa da tek nedeni buna bağlamak nice firmasının ürettiği ürünlere haksızlık yapmak demek olur.

Nice toona 5024  dairesel kapı motoru bir çok özelliğiyle alanında ki rakiplerinden ayrılmaktadır. Bu özelliklerinden bazıları şunlardır. En önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Alış veriş merkezleri gibi bir çok alanda dairesel kapı motorları çok yoğun kullanılmaktadır ve nice toona 5024 yoğun kullanıma uygun bir motordur. Saatte doksan beş sefer kullanılabilir. Beş yüz santim kanatta ki kapılarda bile kullanılabilir ki beş yüz santim kanatlı bir kapıda iki yüz kilogram yük taşıma kapasitesi vardır buda bir dairesel kapı motoru için oldukça güzel bir rakamdır. Saniyede bir nokta altı santim hızda çalışabilir. İçinde manüel mekanizması da mevcuttur. Çok anormal ısı değerlerinde bile çalışmasını durdurmadan devam edebilir bu değerler artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile sorun yaşamaz.

Engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaşıldığında bu bir insan ya da bir cisim olabilir kapınızın hareketini durdurarak hem kapınıza hem de karşılaşılan engele bir zarar gelmesini engeller. İşte tüm bu özellikler nice toona 5024  dairesel kapı motorunu en çok tercih edilen ürünler arasına sokmuş nedenlerdir.

 

Nice Toona 7024 Dairesel Kapı Motoru

Nice toona 7024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilen motorlardan biri olmasının sebebi elbette ki nice firmasının güvencesini arkasına alması ve insanların nice firmasına güvenleridir fakat tek nedeni bu dersek bu motora haksızlık etmiş oluruz. Çünkü nice toona 7024 ‘ün onu cazip kılan bir çok özelliği bulunmaktadır. bu özelliklerden bazıları da şunlardır.

Nice toona 7024 dairesel kapı motoru tek kanat genişliği yedi yüz santime kadar çıkabilen kapılar için tasarlanmış bir motordur ve yedi yüz santim de yedi kilo üç yüz santim de bin yedi yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir ki bu da çok güçlü bir motor olduğunu gösterir. Bunun yanında çok yoğun kullanımlara uygun bir motordur. Çalışma sürekliliği saatte kırk bir kez açılmasına elverişlidir. Bin yedi yüz kilogram taşıma kapasitesine sahip bu motorun ağırlığı ise sadece ama sadece on beş kilogram gibi çok komik bir rakamdır.

Bunun yanında çok çetin sıcaklıklarda bile çalışmasına devam edebilmektedir. Bu sıcaklıklar artı elli derece ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile çalışmasında sorun yaşamamaktadır. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaşırsa çalışmasını anında durdurarak hem kapınıza hem de karşılaştığı engele bir zarar gelmesini engeller ki bu en önemli özelliklerinden biridir. Dijital ya da anahtarlı şalterin ikisini de bulundurmaktadır. Otomatik olarak arıza teşhis özelliğiyle de diğer bir çok motordan ayrılmaktadır.

Nice Bahçe Kapı Motoru

Nice Türkiye

Nice Teknik Servis

Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Kapı denildiğinde insanın aklına çok basit işlevi olan bir nesne gelir elbette. Fakat teknoloji artık çok fazla gelişti ve çok basit ürünler bile çok kullanışlı çok işlevsel bir hal alabiliyorlar. En basitinden her gün iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin girişlerinde gördüğünüz döner kapılar ısı yalıtımı konusunda tasarlanmış birer teknoloji harikası ürünlerdir aslında. Fakat her ürünün işlevini yerine getirmesi bazı ihtiyaçları vardır döner kapılarında işlevini yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu mekanizma bir motordur. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde üretim ve satış yapmış bir firmadır. Gelişen teknolojiyi her zaman günü gününe takip ederek ürünlerini her zaman en kaliteli ve en teknolojik ürünler olarak piyasaya sürmüştür. Bu yüzdendir ki piyasaya sürdüğü ürünler her zaman en çok tercih edilen ürünler olmuştur. Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmasında elbette ki altında yatan nice firması kalitesi ve güvencesi yatmaktadır fakat bu sonucu sadece bir sebebe bağlarsak hem ürüne hem de insanların tercihlerine haksızlık etmiş oluruz. İşte nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilmesini sağlayan özellikleri şunlardır.

Dört kademe ayarlanır hız opsiyonu bulunmaktadır. tek kanat genişliği yüz seksen santim olan kapılar için uygundur ve yüz seksen santimde yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır bu da bu ölçekte ki bir motor için oldukça iyi bir orandır. Engel tanıma özelliği onu bir çok motordan ayırmaktadır. Engel tanıma özelliği sayesinde nice Walky 2024 dairesel kapı motoru bir engelle karşılaşırsa eğer bu bir insan ya da bir nesne olabilir anında çalışmasını durdurur ve karşılaştığı engel de kapınız da zarar görmeden bir kaza atlatılmış olur. Orta yoğunlukta kullanıma uygun bir motordur nice Walky. Çalışma sürekliliği saatte elli kereye kadar çıkabilmektedir.

Bunun yanında çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasını aksatmamaktadır. Öyle ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice Walky 2024 dairesel kapı motorunu etkilemez. Acil durum bataryası bulunmaktadır bu sayede bir enerji kesintisi durumunda çalışmasına devam eder. Bunca özelliğinin yanında da ağırlığı sadece dört nokta sekiz kilogramdır.

Nice Teknik Servis

Nice Garaj Kapısı Motoru

Nice Garaj Kapısı Motorları

 

Kapılar uzun yıllar boyunca sadece kötü niyetli kişileri uzak tutmak onları içeriye almamak için kullanılan aletlerdi. Fakat teknolojinin gelişmesiyle bu durum artık biraz daha fanteziye kaydı. Gecenin bir yarısı kimse açık bir kapıyı kapatmak için dışarı çıkmak istemez ya da kışın soğuğunda kimse bir kapıyı açmak ya da kapatman için arabasından inmek istemez fakat bu duruma mecbur olduğu için bunu yapar. Artık mecbur değilsiniz artık kapınızdan çok daha uzakta olsanız da ister evinizin içinde isterseniz arabanızın içinde bir kumanda yardımıyla kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üreten bir firmadır ve bu alanda satış yapan ender firmalardan birisidir. Gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek size en iyi ürünleri sunmaktadır. Nice firmasının bu kadar tanınmasının bir sebebi de budur elbette. Ürettiği motorlar yıllarca kullanılan ürünlerdir ki bu size hem konfor hem de bütçenizde tasarruf etmenizi sağlar. Nice firmasının son ürünlerinden olan nice spinbus garaj kapısı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice spinbus garaj kapısı motorunun en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmasının nedenlerinden biri de elbette üreten firmanın nice firması olması nice firmasının insanlarca çok tanınması ve insanların nice firmasının ürünlerine güvenmesidir fakat bu sonuca bir tek bu neden olmuş gibi bakarsak eğer yanılmış oluruz. Nice spinbus garaj kapısı motorunun bir çok özelliği bulunmaktadır bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen ürünler sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Isı yalıtım özelliği zor koşullarda bile çalışmasına devam edebilmesi ağır kapılarda bile kullanımı olması bu özelliklerden bazılarıdır.

Herkes elbette kaliteyi ve konforu bir arada ister fakat aynı zamanda bunu en ucuza almak ister. Nice firması sizin isteklerinizin ve arzularınızın farkında olan bir firmadır ve ürünlerini bu şekilde geliştirerek en uygun fiyattan size sunar. Geliştirdiği son ürünlerden biri olan nice spinbus garaj kapısı motorunun ses yalıtım özelliği de bulunmaktadır.

Motor gibi her gün kullandığınız bir ürünün uzun ömürlü olması yoğun kullanıma uygun olması bu motorun sizi yarı yolda bırakmaması motor için önemli özelliklerdir. Nice firmasının bir çok ürünü bu standartların çok üstünde ürünlerdir. Sizde garaj kapısı motoru arıyorsanız ve bir çok seçenek arasında kaldıysanız nice spinbus garaj kapısı motorunu almanızı tavsiye ederim. Nice spinbus garaj kapısı motorunu seçtiğinize pişman olmazsınız.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

 

Gelişen ekonomik durumla birlikte artık herkesin sahip olduğu mallar arasına girdi ev araba ve garaj. Fakat hayatımıza giren her mal gibi bu ürünlerde bize sorunlar çıkartmaya başladı. Açık kalmış bir garaj kapısı gecenin bir yarısı fark edildiğinde bir sorun haline geliyor çünkü kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir kapıyı kapatmak için evden çıkmayı istemez. Bu duruma çözümü sanırım garaj kapısı motoru sunabilir. Garaj kapısı motoru sayesinde garajınızdan çok uzakta olsanız bile evinizin içinde de olsanız garaj kapınızı açıp kapatma işlemini yapabilirsiniz. Nice firması bir çok alanda size ürünler sunmaktadır bu ürünlerden bir tanesi de garaj kapısı motorudur. Nice firması bu alanda yıllardır hizmet vermiş bir firmadır. Bu yüzden alanında en tanınmış firmadır ve ürünleri en çok satılanlar listesinde hep en tepelerde yer almaktadır. Nice spin yirmi bir garaj kapısı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun en çok satılanlar listesinde tepelerde yer almasının sebeplerinden biri elbette nice firmasının üretmesi bu motoru ve nice firmasının tanınan bir firma olması ve insanların nice firmasına güvenmesi yer almaktadır fakat bütün sonucu sadece bu sebeplere bağlamak yanlış olur. Nice spin 21 alanında ki diğer motorlara oranla oldukça fazla ve işlevsel özelliklere sahip bir motordur bu motorun özellikleri şunlardır.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun kurulumu oldukça kolaydır. Dört kademe hız ayarı vardır ve bu bir çok garaj motorunda bulunmamaktadır. On metreye kadar büyük olan Seksiyonel kapılar için tasarlanmış bir garaj kapısı motorudur. Otomatik kapanma sistemi mevcuttur. İçinde kayışlı sistem bulunmaktadır ve üzerinde ki kumanda alıcısıyla garaj kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanında oldukça hafiftir. Ağırlığı sadece üç nokta altı kilogramdır. Günde elli kez açma kapama işlemi gerçekleştirebilir. Hızı ise saniyede yirmi santimetredir. Çok ağır hava koşullarında dahi çalışmasını aksatmaz öyle ki bu hava koşulları artı elli dereceyi ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile devam etmektedir.

Nice firması elbette çok tanınan firmalar arasında yer almaktadır ve bu tanınırlığını ürünlerinin kalitesine borçludur. Fakat ürünleri artık nice firmasının garantisi altında olmasa dahi kendi kendini satabilecek özelliklere sahip ürünlerdir. Bu yüzden garaj kapısı motoru almak istiyorsanız eğer nice spin 21 garaj kapısı motorunu tercih etmenizi öneririm.

Nice Garaj Kapısı Motoru

Nice Bariyer İstanbul

Nice Signo Bariyer Sistemleri İstanbul

 

Güvenliğimiz her zaman için en önemli durumdur. bir alanda kendimizi ne kadar güven hissedersek eğer o kadar huzurlu oluruz kendimizi ne kadar tehlike içinde ya da her hangi bir tehlikeden ötürü zarar görmeye müsait hissedersek o derece de huzursuz oluruz ve bulunduğumuz yerde olmaktan keyif almayız. Gelişen teknoloji bir çok alanda bize çözüm sunuyor. Teknolojinin bizim ihtiyaçlarımıza ve isteklerimize ve arayışlarımıza göre ürünlerini çeşitlendirmesi de bizim için oldukça büyük bir avantaj. Çok basit bir ürünü bile bizim için son derece kullanışlı hale getirebiliyor. Güvenliğimiz konusunda bariyer gibi çok basit bir ürün teknoloji sayesinde son derece etkili bir hal alabiliyor. Nice Signo 4 otopark bariyeri de teknolojinin bize sunduğu işlevsel ürünlerden bir tanesi.

Nice Signo dört otopark bariyerini işlevsel kılan özellikleri de şunlardır. En önemli özelliği otopark gibi yoğun giriş çıkışların bulunduğu bir alanda yoğun kullanım koşuluna uygun olması ve tek butonla programlama yapılabilmesidir. Engel tanıma özelliği sayesinde bariyerin altında bir nesne kaldığında bu bir araba da olabilir bir insan da hareketini anında durdurması ve altında kalan nesnenin zarar görmesini engellemesi. Yavaş başlama ve yavaş durma özelliği sayesinde kolay yıpranmaz ve uzun yıllar kullanıma uygundur. Eğer ki bir bariyeri de karşısına koymak isteseniz senkronize çalışarak iki bariyeri de aynı amaca hizmet ettirebilirsiniz.

Üzerinde bulunan bir kontrol ünitesi sayesinde başka bir kontrol ünitesine ihtiyaç duymaz. Akü ile çalışması sayesinde her hangi bir aksi durumda da çalışmasını sürdürebilir. Otoparklar için en önemli gereksinim olan plaka tanıma özelliği nice Signo 4 otopark bariyeri içerisinde bulunmaktadır. ve sadece yirmi dört volt gibi çok düşük bir enerjiye gereksinim duyar.

Bir çok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz bir üründür nice Signo 4 otopark bariyeri. Bariyer sistemleri son derece gelişmiş ve her çeşit ürün ihtiyaca yönelik olarak üretilmeye başlanmıştır. Nice Signo dört otopark bariyeri alanında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bunun nedeni son derece işlevsel olan özellikleridir.

Bariyer seçimlerinizi ihtiyaçlarınızı baz alarak yapmalısınız elbette fakat ihtiyaçlarınızdan ziyade bariyerinizin sizi asla yarı yolda bırakmayacağından emin olmalısınız. Otopark gibi işletmeler de bariyerden kaynaklı bir sıkışıklık sizin işletmeniz hakkında oluşacak kötü fikirler demektir. Bariyerinizi nice Signo 4 otopark bariyeri olarak seçerseniz eğer bu konuda asla problem yaşamazsınız.

 

Nice Bariyer

Nice Türkiye

Nice Tuzla Servisi

Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Kapı denildiğinde aklımıza aslında çok fonksiyonlu ürünler gelmez sadece evimizi dışarıdaki kötü insanlardan korumak için ve bizim girip çıkmamıza olanak saplamak için kullanılan araçlar gelir. Fakat durum artık bundan çok daha farklı bir halde. Sıradan bir kapı deyip de geçtiğimiz kapılarla ısı yalıtımı bile yapılabilmektedir. Isı yalıtımı yapabilen kapılara bir de kapı açık vaziyette olduğu halde ısı yalıtımı yapabilen kapılar eklenmiştir. Bu kapılara en iyi örnek dairesel kapılardır. Dairesel kapıları bir çok alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür.. bu kapılar bir yandan dışarıya açıkken bir yandan da iç kısma doğru açıktır ve döner halde olması sayesinde dışarıdaki havanın içeriye girmesini engeller içeride ki havanında dışarıya çıkmasını engeller bu sayede de ısı yalıtımını yapabilir. nice firması yıllardır bu alanda kapı motoru tasarlayan firmalardan bir tanesidir. Hatta bu alanda en çok tanınmış firmalardan birisidir desek yanılmış olmayız. Nice toona 4024 dairesel kapı motoru da son çıkardığı fakat hızla satış listesin de tepeye doğru çıkan bir üründür.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun hızla en çok satan kapı motorları arasında yer almasının bir nedeni nice firmasının insanlar arasında çok tutulması ve kalitesine güvenilmesi olsa da bir nedeni de ürünün insanları cezbeden özellikleridir.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun insanlar arasında bu kadar sevilmesinin nedeni olan özellikleri şunlardır. Öncelikle orta yoğunlukta uygun bir motordur buda ömrünün uzun olmasını sağlar. Çalışma sürekliliği saatte doksan beş sefere kadar çıkabilmektedir. Saniyede bir nokta altı santim hıza sahiptir. Tek kanatta maksimum üç santime kadar uzunlukta kapılara göre ayarlanmıştır ve üç santim de üç yüz kilo iki yüz santimde de beş yüz kilo yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. bunun yanında çok ağır hava koşullarında ya da çok ağır sıcaklıklarda bile çalışmasını sürdürebilmektedir. Bu sıcaklıklar eksi yirmi derece ve artı elli derece olsa bile nice toona dört bin yirmi dört dairesel kapı motoru çalışmasını aksatmadan devam eder. Bunun yanında bir çok özelliği bulunmasına rağmen sadece ama sadece altı kilogram gibi çok hafif bir yapısı vardır. basit programlamaya uygun bir motordur. Ve engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığı vakitte anında durur bu sayede engele ve kapınıza zarar gelmesini engeller.

Nice Türkiye

Nice Ümraniye Servisi

Nice Hyppo 7100 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji oldukça gelişti artık çok basit bir ürün bile teknolojinin eli değdiğinde çok işlevsel çok farklı bir hal alabilir durumda. Bu ürünlerden bir tanesi de kapıdır. Kapı gibi çok basit bir ürün teknolojinin eli değdiğinde son derece işlevsel bir hale gelebiliyor. Örneğin dairesel kapı dediğimiz her gün girdiğiniz iş merkezlerinde hastanelerde alış veriş merkezlerinde gördüğünüz kapı son derece etkin bir ısı yalıtımı yapabilmektedir. Fakat her teknolojik ürün gibi bazı gereksinimleri bulunmaktadır. bu kapının gereksinimi de bir motor yardımı olmadan çalışamamasıdır. Nice firması kapı motorları konusunda yıllar yılı tecrübe kazanmış bir firmadır. Öyle ki her ürettiği ürünü teknolojiyi baz alarak en son teknolojiyle donatarak üretir bir firmadır. Bu firmanın ürünler hem çok kaliteli hem de son teknoloji ürünlerdir. Bu yüzden her çıkardığı ürün çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi d enice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motorudur.

Nice hyppo dairesel kapı motoru bir çok özelliği bünyesinde barındıran ve altında nice firmasının imzası olan bir üründür. Nice hyppo 7100 dairesel motoru en çok tercih edilenler listesinde üst sıralara çıkartan özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına devam edebilmektedir bu sıcaklıklar artı elli ve ya eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice hyppo yedi bin yüz bundan etkilenmemektedir. Tek kanat genişliği en fazla yüz elli santim olan kapılar için uygun bir motordur ki bu alanda diğer motorlardan çok daha fazla yük taşıması mümkündür. Yüz elli santim de yüz elli kilo yüz santimde de iki yüz kilogram yük taşıması mümkündür. Kontrol ünitesinde kanatların açık ve ya kapalıyken bekleme süresini ayarlayabilirsiniz. Acil durum bataryası sayesinde de her hangi bir enerji kesintisi yaşadığınızda kapınız işlevini yerine getirebilmektedir. Dijital ve ya anahtarlı şalter gibi iki güç seçeneği bulunmaktadır. tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Teknoloji bir çok alanda bize yeniklik sunan bir nimettir. Fakat bu teknolojiyi işlevli hale getiren firmalar da oldukça azdır. Nice firması teknolojiyi sizin için işlevsel hale getiren firmalardan bir tanesidir. Sizde eğer aldığınız üründen pişman olmak istemiyorsanız nice firmasıyla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Nice Otomatik Kapı Servisi

Nice Hyppo 7005 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji bir çok alanda gelime gösterdi artık çok basit ürünler bile gelişen teknoloji sayesinde çok işlevsel hallere geldi. En basitinden bir kapı bile artık bir çok alanda bir çok hizmet verebilmektedir. Bu duruma örnek verecek olursak eğer her gün girip çıktığımız iş merkezlerinde alış veriş merkezlerinde girişlerde bulunan dairesel kapıların ısı yalıtımı konusunda kullanıldığını gösterebiliriz. Kapı çok basit bir mekanizma bile teknoloji işin içine girdiğinde ısı yalıtımı yapar bir hale gelmesi oldukça etkileyici bir durumdur. fakat her teknolojik ürün gibi bu ürünlerinde ihtiyaçları söz konusudur. Dairesel kapılar için ihtiyaç duyulan şey de motordur. Nice firması yıllar boyunca kapı motoru üretmiş bir firmadır. Bu alanda ürettiği motorları teknolojiyi esas alarak üretir. Bu yüzden ürettiği motorlar her zaman en çok satanlar arasında yer almaktadır. Nice hyppo yedi bin beş dairesel kapı motoru da bu motorlar arasındadır.

Nice hyppo 7005 dairesel kapı motorunun en çok satan kapı motorları arasında yer almasında ki temel etken elbette ki altında nice firmasının imzası olmasıdır. Fakat bu motorun en çok satmasında ki temel etken bu olsa da tek etkene bu dersek yanılmış ve insanların tercihlerine de motorun özelliklerine de haksızlık etmiş oluruz. İşte nice hyppo yedi bin beş dairesel kapı motorunu en çok satanlar arasına girdiren temel özellikler şunlardır.

Öncelikle nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru tek kanat genişliği üç santime kadar çıkan kapılarda kullanılabilir. Tek kanat genişliği üç yüz santim olan kapıda taşıma kapasitesi dört yüz kilogram iken kapı uzunluğu iki yüz santim olduğunda ağırlık taşıma kapasitesi sekiz yüz kilo gram gibi çok devasa rakamlara çıkabilmektedir. Çok anormal sıcaklıklar olan artı elli ve eksi yirmi gibi sıcaklık değerlerinde çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilmektedir. Bunun yanında orta yoğunlukta kullanımlar için uygun bir yapısı bulunmaktadır. ağırlığı ise sadece on üç kilogram gibi çok düşük bir ağırlıktır. Hatta taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında ağırlığı yok denecek kadar azdır.

Nice firması bir çok alanda lider firmalardan bir tanesidir. Ürettiği ürünlerin kalitesi göz önündedir. Bu yüzden sizde dairesel bir kapı motoru arıyorsanız eğer altında nice firmasının imzası bulunan nice Walky yedi bin beş dairesel kapı motorunu tercih etmenizi öneririm. Bu tercihinizden pişmanlık duymazsınız.

Nice Sarıyer Servisi

Nice Will 5 Bariyer Servisi

 Pek çok alanda güvenlik önlemi alırız almalıyız da çünkü güvenlik önlemleri almadığımız taktir de telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Gelişen teknoloji de biz e bu alanda oldukça fazla yardımcı oluyor. Artık çok basit diyebildiğimiz bir alet bile çok etkin bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor. Bu ürünlere bir örnek verecek olursak eğer bu ürünlerden bir tanesi de son derece basit bir mekanizma olan bariyer sistemidir. Bariyer sistemleri insanların yüz yıllar boyunca kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir. Bu kadar basit bir mekanizma teknolojinin eli değdiğinde son derece etkili bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor.

Nice firması da bu bariyer sistemlerini satan firmalardan birisidir. Nice firması yıllar boyunca bu alanda hizmet vermiş ender firmalardan birisidir. Ürünlerini son teknolojiyle donatarak insanların hizmetine sunar bu yüzdendir ki en çok tercih edilen ürünler yine nice firmasının ürünleridir. Nice will 5 bariyer sistemi de bu ürünlerden birisidir. Elbette nice will 5 bariyer sistemi altında nice firmasının imzasının bulunması onu en çok satanlar listesinde başa sokmak için büyük avantajdır fakat tek neden bu değildir.

Nice will 5 bariyer sistemi beş metre kol taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir ki beş metre bir yolu boydan boya kaplayan bir uzunluktur. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Açılma süresi üç buçuk saniye ila beş saniye arasında değişmektedir. Bariyer kolunu sağa ya da sola monte edebilirsiniz. Kapanırken çarpmaya karşı uyarı sistemi bulunmaktadır. bir çok bariyerde bulunmayan fakat her bariyerde bulunması gereken bir özellik olan engel tanıma özelliği nice will 5 bariyer sisteminde bulunur. Otomatik geçiş sistemi için uygun bir bariyer sistemidir.

Nice Will 4 Bariyer Servisi

Günümüzde en çok imal edilen şey güvenliktir. Ülkemiz de iş kazalarıyla ünlü bir ülkedir ki bazıları buna iş cinayeti demektedir. Son yıllarda alınmayan güvenlik önlemleri yüzünden binlerce insanımız hayatını kaybetmiştir. Bazı durumların yanlışların hataların telafisi mümkün olabiliyor örneğin yanlış bir yatırım yaptığınızda paranızı kaybedersiniz fakat bunun telafisi mümkündür fakat alınmayan güvenlik önleminden dolayı canınızı kaybettiğiniz de bunun geri dönüşü yoktur artık telafisi mümkün değildir bu durumun. Artık gelişen teknoloji sayesinde bir çok güvenlik önlemi eksiksiz şekilde alınmaktadır. Çok basit mekanizmalar bile teknolojinin eli değdiği zaman çok etkin güvenlik önlemleri olabiliyor bu mekanizmalardan birisi de bariyer sistemidir. Bariyer sistemi yüz yıllar boyunca insanların kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir.

Nice firması gibi firmalar bu gibi basit güvenlik önlemlerini son teknolojiyle donatarak sizin hizmetinize sunmaktadırlar. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapan firmadır desek yanılmış olmayız. Nice will 4 bariyer sistemi de altında nice firmasının imzasını bulunduran son teknoloji güvenlik önlemlerinden bir tanesidir.

Nice will 4 bariyer sistemi dört metre kola taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Bariyer kolu sağa veya sola monte edilebilir bu sayede bariyerinizi koyacağınız noktayı bariyerinizin özelliğine göre değil ihtiyacınıza göre belirlersiniz. Kapanırken çarpmaya karşı duyarlı bir özelliği vardır ve her bariyer de bulunması gereken engel tanıma özelliği nice will 4 bariyer sisteminde bulunmaktadır. çalışma sıcaklığı artı elli ve eksi yirmi derece arasında değişmektedir. Açılma hızıysa sadece üç buçuk saniyedir ve ağırlığı da sadece kırk altı kilogramdır.

Nice Bariyer Servisi

Nice Kemerburgaz Servisi

Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Hayatlarımızda gündelik yaşamlarımızda bir çok mekanizma bulunmaktadır. bu mekanizmalar bin yıllardan bu yana aynı özelliklerini korumuş bizim hayatımıza empoze olmuş durumdadır. Fakat teknolojinin eli bu ürünlere değdiğinde artık bu ürünler bizim hem güvenliğimize hem de konforumuza hizmet eder duruma gelmiştir. En basit örnekte kapıdır. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak ve kapıyı kapatmak istemez. Fakat açık kalmış bir kapının da kapanması gerekmektedir. Ya kapı kendi kendini kapatabilseydi güzel olmaz mıydı. Olurdu elbette işte teknoloji burada devreye girerek bir motor yardımıyla kapınızın kendi kendine kapanıp açılmasını sağlıyor ve bir kumanda yardımıyla da bunu siz kapınızın ya da motorunuzun yanında olmasanız da yapabilmenizi sağlıyor. Nice firması bu motorları üreten firmalardan birisidir hatta bu motorları en çok satan firmalardan birisidir. Son teknoloji ürünleri kullanıcılarına sunar nice firması. Bu ürünlerden biri de nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru altı kademeli hıza sahip bir kapı motorudur. Bir çok motordan farklı olarak yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Saatte kırk kere kullanabilirsiniz bu motorunuzu buda bir buçuk dakikada bir kullanılabilir demek oluyor.

Bunun yanında çok anormal ısı değerlerinde sürekliliğini koruyabilir nice Robus altı 600 yana kayar kapı motoru bu sıcaklık değerleri eksi yirmi ve artı elliyi bulsa bile değişmez bu durum. Kit olarak satılır ve kendi fotoseli dışında bir fotoselle çalışmaz. Tüm bunların yanında bu kadar özelliği içinde barındıran nice Robus 600  yana kayar kapı motorunun ağırlığı sadece on bir kilogram gibi çok hafif diyebileceğimiz bir ağırlıktır.

Nice Florya Servisi

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji her alanda hayatlarımızı kolaylaştırıyor. Fakat en çok işlevinin kullanıldığı alan da hayatımızda bulunan en basit mekanizmalarda. Bu mekanizmalar hayatlarımızda yıllardır bulunmasına rağmen teknolojinin eli değdiğinde çok farklı ve konforlu bir hal alıyor. Bu ürünlerden birisi de kapılardır. Kapı denildiğinde aklımıza sadece evimizi ya da arabamızı istenmeyen kişilerden koruyan mekanizmalar gelir fakat bu kapılar artık bir motor yardımıyla kendi kendilerini açıp kapama özelliği kazanıyorlar bunun yanında bir kumanda da ekleyerek artık kapınızdan uzakta olsanız da kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Nice firması işte bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapanlardan bir tanesidir. Nice firması ürünlerini son teknolojiyle donatıp kullanıcılarına sunmaktadır bu yüzden de ürünleri kaliteli olmakta ve çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de nice Robus 1000 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 1000 yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunmakta bu bile onu en çok satan motorlar arasında en üst sıraya taşımak için yeterli olmaktadır. Fakat bu ürünün özelliklerine gelirsek eğer.

Öncelikle nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bir çok motor yoğun kullanım sonucu sorun çıkartır fakat nice Robus 1000 çıkartmaz. Hız seçeneklerinde altı kademe bulunmaktadır. çalışma sürekliliği saatte elli kezdir. Saniyede yirmi sekiz santimlik bir hıza sahiptir ve çok anormal ısı değerlerinde ki bu ısı değerleri artı elli ila eksi yirmiyi bulan ısı değerleridir aksama yapmadan çalışmasını sürdürebilir. Bunun yanında sadece ama sadece on üç kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir. Kontrol ünitesi de üzerinde bir motordur.