• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Aylık arşiv Aralık 24, 2020

Nice Bariyer Sistemleri

Nice Bariyer Sistemleri 

Nice bariyer sistemleri İtalyan menşei olup Türkiye’de uzun yıllardır yapısal alanlarda hizmet vermektedir. Bu ürünler gerçek anlamda teknoloji harikası ürünlerdir. Montajı ve servis ağı geniş olduğu için genel olarak tercih sebepleri arasında öncelik kazanmaktadır. Kollu bariyer ihtiyaçları söz konusu olduğunda Nice bariyer sistemleri kesimlikle bir seçenekten çok ihtiyaç giderme ürünü olarak kullanılmaktadır.

Kullanın Alanları

Nice bariyer sistemleri, Gişe, Otopark, Site, Plaza, Cezaevi, Şantiye, Endüstriyel alanların yanı sıra yayalaştırma uygulanmaktadır. Sokak ve caddelerde kullanım kolaylığı sağladığı gibi, trafiğe kapalı yerlerin giriş çıkışları ve kamu ve hizmet binalarının ilgili alanlarda geçiş kontrolü sağlanmak istenen yerlerde kullanılan bariyer sistemlerinde Nice bariyer sistemleri bu ihtiyaçlara kolaylıkla cevap verebilmektedir. Kapalı ve açık otoparklarda otomatik geçiş sistemleri (OGS) ve kartlı geçiş sistemleri (KGS) ile uyumludur.

Nice bariyer Sistemleri, 3 metre ile 9 metre kol uzunluğu arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yoğun kullanımlara uyumlu olmakla beraber Elektronik ve mekanik bölümleri, emniyet sistemleri ile sıkışmalara karşı tedbirlidir. Nice motorları alandaki yabancı cismi algılar ve hareket durdurur. Böylece potansiyel riskler önlenmiş olur. Bu önlemlerin alınmasındaki amaç altından çocuk, köpek, yaya veya araçlarımızın zarar görmemesi için gerekliliğini kanıtlar niteliktedir.

Dayanıklılık

Nice bariyer sistemleri zaman ayarlıdır ve çalışma hızı ayarlanabilir. Kabini, olumsuz hava koşullarına karşı dayanabilir. Bu koşullar -20 Derece ve + 50 Derece arasında olup IP54 Koruma sınıfına aittir. Harici akü bağlanabilmekte, kol sağ veya sola takılabilmektedir. Yavaş başlama yavaş durma yani frenleme teknolojisi ile ayrıca bir güvenlik sağlamakla beraber kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Nice bariyer sistemleri Aşırı zor şartlarda bile içerisindeki yaylar sayesinde çalışma prensibini devam ettirmektedir. Olası arıza veya elektrik kesintilerinde manuel olarak kullanılabilir. Montajı basit denecek kadar kolaydır ürün kit içeriğinde baştan sona montaj yapabilmeniz için gerekli tüm bilgiler kit içerisinden çıkan kitapçık da mevcut olup size bir usta gibi yardımcı olmaktadır., kullanımı çabuk alışılabilecek şekilde ve tasarımları estetiktir.

 

Nice Bariyer Sistemleri

Ürün Çeşitliliği

Nice bariyer sistemlerinin tüm yapısal alanlarda tercih edilmesinin sebebi uzun ömürlü olmasından ziyade oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahip olmasıdır. Bu çeşitliliği aşağı şöyle sıralayabiliriz.

Nice Wide S/M/L 3 metre ve 8 metre arası kol uzunluğu
Nice Wil S/M/L 3 metre ve 8 metre arası kol uzunluğu
Nice BAR S/M/L 3 metre ve 9 metre arası kol uzunluğu
Ve Signo Bariyer olarak sınıflandırmış bulunmaktayız.

Nice Türkiye, satışın ardından ürünlerinin montajı, kurulumu, bakımı ve eğer gerekirse talebiniz doğrultusunda tamir onarımı ile de yanınızdadır. Nice servis ağı yaygındır ve servis kadrosu alanında eğitimli, donanımlı kimselerden oluşur. Nice Müşteri Hizmetleri de yedi gün yirmi dört saat ürünler ile ilgili her tür talebinize cevap verir.

Nice Robo 1000

Nice Robo 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Her insan rahatına düşkündür. Ve de güvenliğine yaşadığı alanın güvenli ve konforlu olmasını ister adımlarını da buna göre atar. Gelişen teknoloji sayesinde de bu isteklerine artık daha fazla ve kolay sahip olabiliyor. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak istemez onun yerine sıcak yatağına yatmak ister. Kimse sıcacık arabasından kış günü soğukta inip de garaj kapısını açmak için uğraşmak istemez aksine bunu arabasının içindeyken yapmak ister. İşte tüm bunlar için yana kayar kapı motoru var. Uzaktan kumanda yardımıyla ister evinizin içinde isterseniz arabanızdayken yana kayar kapınızı yana kayar kapı motorunuz sayesinde açıp kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapı bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türüdür. Yana kayar kapı bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türü olduğu gibi yana kayar kapı motorlarında da en çok tercih edilen ürünlerin başında nice robo bin yana kayar kapı motorudur. Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesini sağlayan bir çok özelliği vardır bunlardan bazıları şunlardır.

Nice robo 1000 yana kayar kapı motoru orta yoğunlukta bir kullanım sıklığına uygundur. Yüz yirmi volt gibi çok düşük enerji gereksinimi duyar ve bu da kesenize artı yük bindirmez. Sabit bir hızda çalışır. Çetin hava şartlarında çalışmasını aksatmaz. Öyle ki eksi yirmi derecede ve artı illi derecede çalışabilir. Flaşörü ve ayaklı emniyet fotoseli mevcuttur. Dijital ve anahtarlı şartelin ikisine de sahiptir. Tüm bunların yanında ağırlı sadece on üç buçuk kilogramdır. Saniyede on sekiz santimetre hızla kapınızı iter ya da çeker ki bu da ağırlığına oranla çok güzel bir rakamdır.

Gelişen teknoloji sayesinde artık yapamadığımız bir çok işi teknolojik ürünler sayesinde yapabilir duruma geldik. Bir insanın ağırlığı bir ton olan bir kapıyı itip çekmesi elbette çok zor bir durumdur mümkün değildir. Fakat kapı motorları sayesinde bunun üstesinden gelebilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları son dönemlerde insanların oldukça tercih ettiği motor türlerindendir. Fakat her motor sizi sonuna kadar götürmez bu yüzden bu motorları alırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesinin bir sebebi de çok üzün süre teklemeden hizmet verebilir olmasıdır. Sizde yana kayar kapı motoru almak istiyorsanız eğer nice robo 1000 sizin için doğru tercih olacaktır.

Nice Türkiye