• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Bahçe Kapı Motoru

Nice Bahçe Kapısı Motoru

Nice Bahçe Kapı Motoru

Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru

 

Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde satışlar yapmış bir firmadır. Alanında en çok tanınan firmalardan bir tanesidir. Gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek ürünlerini de bu teknolojik ürünlerden seçmektedir. Size en kaliteli en teknolojik ürünleri yıllardır en uygun fiyata satan bir firmadır nice firması. Kapı denildiğinde insanların aklına çok fazla şey gelmez açıkçası fakat son dönemde gelişen teknoloji sayesinde bu durum değişti artık kapılar bile ısı yalıtımına katkıda bulunabiliyor. Isı yalıtımına katkıda bulunan kapılardan bir tanesi de dairesel kapılardır. Fakat dairesel kapıların düzgün çalışmaları için motora ihtiyaçları vardır. nice firması dairesel kapı motoru üreten bir firmadır. Ürettiği ürünler her zaman alanlarında en çok tercih edilen ürünler olmuşlardır. Buna nice toona 5024  dairesel kapı motoru da dahildir.

Nice toona 5024 dairesel kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de elbette nice firmasının ürettiği ve sattığı bir ürün olmasıdır. İnsanların nice firmasını tanımaları nice firmasına güvenmeleri ürünlerini elbette en çok satanlar listesinde üst sıralara çıkarsa da tek nedeni buna bağlamak nice firmasının ürettiği ürünlere haksızlık yapmak demek olur.

Nice toona 5024  dairesel kapı motoru bir çok özelliğiyle alanında ki rakiplerinden ayrılmaktadır. Bu özelliklerinden bazıları şunlardır. En önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Alış veriş merkezleri gibi bir çok alanda dairesel kapı motorları çok yoğun kullanılmaktadır ve nice toona 5024 yoğun kullanıma uygun bir motordur. Saatte doksan beş sefer kullanılabilir. Beş yüz santim kanatta ki kapılarda bile kullanılabilir ki beş yüz santim kanatlı bir kapıda iki yüz kilogram yük taşıma kapasitesi vardır buda bir dairesel kapı motoru için oldukça güzel bir rakamdır. Saniyede bir nokta altı santim hızda çalışabilir. İçinde manüel mekanizması da mevcuttur. Çok anormal ısı değerlerinde bile çalışmasını durdurmadan devam edebilir bu değerler artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile sorun yaşamaz.

Engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaşıldığında bu bir insan ya da bir cisim olabilir kapınızın hareketini durdurarak hem kapınıza hem de karşılaşılan engele bir zarar gelmesini engeller. İşte tüm bu özellikler nice toona 5024  dairesel kapı motorunu en çok tercih edilen ürünler arasına sokmuş nedenlerdir.

 

Nice Toona 7024 Dairesel Kapı Motoru

Nice toona 7024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilen motorlardan biri olmasının sebebi elbette ki nice firmasının güvencesini arkasına alması ve insanların nice firmasına güvenleridir fakat tek nedeni bu dersek bu motora haksızlık etmiş oluruz. Çünkü nice toona 7024 ‘ün onu cazip kılan bir çok özelliği bulunmaktadır. bu özelliklerden bazıları da şunlardır.

Nice toona 7024 dairesel kapı motoru tek kanat genişliği yedi yüz santime kadar çıkabilen kapılar için tasarlanmış bir motordur ve yedi yüz santim de yedi kilo üç yüz santim de bin yedi yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir ki bu da çok güçlü bir motor olduğunu gösterir. Bunun yanında çok yoğun kullanımlara uygun bir motordur. Çalışma sürekliliği saatte kırk bir kez açılmasına elverişlidir. Bin yedi yüz kilogram taşıma kapasitesine sahip bu motorun ağırlığı ise sadece ama sadece on beş kilogram gibi çok komik bir rakamdır.

Bunun yanında çok çetin sıcaklıklarda bile çalışmasına devam edebilmektedir. Bu sıcaklıklar artı elli derece ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile çalışmasında sorun yaşamamaktadır. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaşırsa çalışmasını anında durdurarak hem kapınıza hem de karşılaştığı engele bir zarar gelmesini engeller ki bu en önemli özelliklerinden biridir. Dijital ya da anahtarlı şalterin ikisini de bulundurmaktadır. Otomatik olarak arıza teşhis özelliğiyle de diğer bir çok motordan ayrılmaktadır.

Nice Bahçe Kapı Motoru

admin

Mesajınızı bırakın

Menü