• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice İstanbul Servisleri

Nice İstanbul Servisleri

 

Nice Thor 1551 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Herkes elbette ki rahatına düşkündür. Gece vakti açık kalan bir kapıyı kapatmak yerine sıcak koltuğunda oturup televizyon izlemeyi tercih hemen hemen herkes. Kış günü soğuk arabasından inip giriş kapısını açmak yerine arabasında oturmak ister. Fakat kapılar kendi kendilerine açılıp kapanmasalar da bu konuda size yardım edebilecek bir ürün var yana kayar kapı motoru. Yana kayar kapı motoru sayesinde kapınızdan metrelerce uzakta olsanız da kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bu sayede siz sıcacık evinizden çıkmadan kapınız kapanır ya da açılır. Yana kayar kapı motorları arasında da en çok tercih edilen ürün nice thor 1551 yana kayar kapı motorudur.

Nice thor 1551 yana kayar kapı motorunun en çok tercih edilen ürün olmasının sebebi sahip olduğu özelliklerden kaynaklanmaktadır. İşte o özelliklerden bazıları şunlardır. Öncelikle nice thor bin beş yüz elli bir yana kayar kapı motoru bir insanın hareket ettiremeyeceği ağırlık olan bin beş yüz kilogram gibi bir ağırlığı zorlanmadan hareket ettirebilir. Motorun çalışma voltajı iki yüz yirmi volttur ki bu taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında hiçbir şeydir. Çok çetin hava koşulları olan artı elli ve eksi yirmi derece gibi şartlarda bile çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilir. İçinde uzaktan kumanda vericisi bulunmaktadır bu sayede kapı motorunuzdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapayabilirsiniz. Emniyet fotoseli ve flaşörleri bulunmaktadır. bu sayede kapınız bir engelle karşılaşırsa bu bir canlı ya da bir nesne olabilir motorunuz çalışmayı durdurarak hem kapınızın hem de kapınızın karşılaştığı engelin zarar görmesini engeller. Tüm bunların yanında nice thor 1551 yana kayar kapı motoru yalnızca on iki buçuk kilogram ağırlığındadır. Bunca özelliği bünyesinde barındıran bir motor için bu oldukça güzel bir rakamdır.

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok ihtiyacımız artık çözüm bulur haldedir. Yana kayar kapılarda almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Emniyeti düşük olan ve sık kullanıma uygun olmayan kapıları tercih etmemenizi öneririm. Bunun yanında zor şartlarda bile çalışmasını sürdürecek olan motorlar sizi yarı yolda bırakmaz. Nice thor 1551 bir yana kayar kapı motoru bu alanda ki arayışlarınızın çözümü bir motordur sizi yarı yolda bırakmaz ve aldığınıza pişman etmez. Uzun süre kullansanız bile çalışmasını sürdürerek size hizmet eder.

Nice Thor 1561 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Yana kayar kapı motorları son dönemler de çok satış gösteren ürünlerdir. Çünkü insanlarımızın artık refah seviyesi arttı ve konforlarına daha fazla önem göstermeye başladılar. Yaz günü sıcakta arabanızdan çıkıp da bahçe kapısını açmak istemez kimse ya da gecenin bir vakti açık kalan kapı için dışarıya çıkmayı bunun yerine kapının kendi kendine açılıp kapanmasını tercih ederler. Kapılar elbette kendi kendine açılıp kapanmaz ama kapı motorları sayesinde sizi bu uğraştan kurtarabilirler. Yana kayar kapı konusunda ise en çok tercih edilen ürünlerin başında nice thor 1561 yana kayar kapı motoru gelmektedir.

Nice thor 1561  yana kayar kapı motorunun bir çok özelliği onu en çok tercih edilen ürün haline getirmiştir. Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Nice thor 1561 yana kayar kapı motorunun en önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Aktif olarak uzun süreler çalışmayı sürdürebilir ve her hangi bir problem çıkartmaz. Bunun yanında kontrol ünitesi isterseniz sonradan ekleyebilirsiniz. Sadece üç yüz seksen volt gibi düşük enerji gereksinimiyle çalışır bu da bütçenize yük olmasını engeller. Sabit bir hızda çalışır. Uzaktan kumandayla kontrol edilebilir ki buda kapınızı açmak ya da kapatmak için kapınızın yanına gitmenize gerek duymamanızı sağlar.

Teknoloji elbette bir çok sorunumuza ilaç oldu. Bir çok arayışımıza çözüm buldu. Fakat bu çözümlerinden en önemlisi de sanırım bizim gücümüzün yetmeyeceği işlerde bulduğu çözümdür. Bir insanın bin ila bin beş yüz kilogram ağırlığında değişen ağırlıkta bir kapıyı hareket ettirmesi elbette mümkün değildir. Bunun için üretilen kapı motorları hem müstakil ev sahiplerini hem de fabrika depo şantiye gibi yerlerin sahiplerini rahatlattı.

Her ne kadar yana kayar kapı motoru en çok tercih edilen ürün olsa da bu ürünleri de seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığında çalışmayı durduran motorları tercih etmeniz güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bunun yanında yoğun kullanıma uygun ürünleri tercih etmenizi öneririm. Ağır hava koşullarında çalışmayı kesmeden teklemeden çalışan bir motor size sorun çıkartmaz. İşte tüm bunlar göz önüne alındığında nice thor 1561 yana kayar kapı motoru en çok tercih edilen ürünler listesinde başı çekmektedir sizinde yana kayar kapı motoru ihtiyacınıza çözüm olabilecek ender ürünlerden biridir.

 

admin

Mesajınızı bırakın