• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Kadiköy Servisi

Nice Kadiköy Servisi

Nice Robus 350 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Her insan elbette ki konforuna düşkündür rahatlığını sağlayacak bir ürüne güvendiğinde o ürünü alır. Kimse gecenin bir yarısı evinden çıkıp da açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak istemez eğer olabilirse kapının kendi kendine kapanmasını tercih eder. Kimse yaz sıcağında ya da kış soğuğunda arabasından çıkıp bahçe kapısını açıp kapatmak istemez kapının kendi kendine açılıp kapanması daha çok işine gelir. Ve artık bu durum mümkün. Yana kayar kapı motorları sayesinde gecenin bir yarısı evinizden çıkmadan sadece bir kumanda yardımıyla bahçe kapınızı açıp kapatabilirsiniz.

Teknoloji bir çok sorunumuza çözüm üretmektedir. Teknolojinin bize sunduğu son üründe nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorudur. Nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru alanında bulunan bir çok üründen çok cazip ve kullanışlı özellikleriyle ayrılmaktadır. Bu özellikler nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru üç yüz elli kilogram kapıları açıp kapatabilmektedir. Çok yoğun kullanıma uygundur. Yazın artı elli derece de kışın eksi yirmi derece de işlevini kaybetmeden çalışmaktadır. Ayarlanabilir altı kademeli hız özelliği bulunmaktadır nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorunun. Üzerinde kontrol ünitesi mevcuttur. Saniyede On sekiz ila otuz dört santim hız arasında istediğinizi seçebilirsiniz. Emniyet fotoseli bulunmaktadır.

Nice Robus 350 yana kayar kapı motoru ev bahçeleri uygun bir motordur. Onun alanında bulunan diğer motorlardan ayrılan bir çok özelliği mevcuttur ve çok ağır hava koşullarında bile işleyişine devam edebilmektedir. Bu alanda kaliteyi seven kaliteden anlayan insanların en çok tercih ettiği motorların başında gelmektedir nice Robus 350 yana kayar kapı motoru.

Gelişen teknoloji bir çok sıkıntımızı çözer duruma geldi artık. Çok ağır yükler dahi insan zekasıyla hareket etmekte ürettiğimiz ürünler bir çok sıkıntımıza çözüm bulmaktadır. 350 yükü bir insanın rahatlıkla hareket ettirmesi pek mümkün bir durum değildir. Fakat nice Robus 350 yana kayar kapı motoru içinde hiç de zor bir durum değildir. Nice Robus üç yüz elli sizi yarı yolda bırakmayacak bir motordur. Yoğun kullanımlarınız da bile çalışmaya devam edebilmektedir. Siz de bahçe kapınız için bir motor arıyorsanız eğer nice Robus 350 yana kayar kapı motoru sizi aldığınıza pişman etmeyecek bir motordur bu yüzden tercih edin.

admin

Mesajınızı bırakın