• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Kanatlı Kapı Motoru

Nice Kanatlı Kapı Motoru

 

Kanatlı Kapı Motoru

 

Her birimiz için konfor vazgeçilmez bir lükstür. Hayatlarımızı rahat yaşayabildiğimiz kadar rahat yaşamak isteriz. Bunun yanında da gösterişi de elden bırakmayız elbette. Gelişen teknoloji sayesinde bu konfor ve gösteriş arayışlarımız çözüm bulmaktadır. Artık basit bir çok ürün teknoloji sayesinde hem rahat kullanılabilir hem de gösterişli hale gelmiştir. Bunlardan birine örnek de kapıdır. Kapılara eklenen bir motor ve mekanizmayla kapılar artık motor sayesinde hareket etmekte biz kapının hareket etmesi için her hangi bir kol gücü sarf etmemekteyiz. Bir de bunu daha şık ve gösterişli hale getirerek kanatlı kapı olarak tasarlanmış olanları vardır.

Kanatlı kapı motoru kanatlı kapıların biz yakınlarında olmasak da uzaktan bir kumanda yardımıyla açılıp kapanabilmelerini sağlayan bir mekanizmadır. Gelişen teknoloji sayesinde artık bu gibi ürünler bizim hem güvenliğimizi sağlıyor hem de bize konfor sunuyorlar.

Kanatlı kapı motorlarının bir çok özelliği bulunmaktadır. bu motorların bazı özellikleri şunlardır. Açılıp kapanırken yavaşlatma sistemi bulunmakta bu sayede kapı sert bir şekilde kapanmamakta ve ürününüz zarar görmemektedir. Uyarı sistemi sayesinde kapınız açılır ve ya kapanırken haberiniz olmaktadır. Engel tanıma sistemi sayesinde kapı her hangi bir engelle karşılaştığında bu bir insan ya da bir cisim olabilir motor durmakta kapının zorladığı engel zarar görmemektedir. Bu ve bunun gibi bir çok özellik kanatlı kapı motorları içinde bulunmakta ve size hem güvenlik hem konfor hem de gösteriş sağlamaktadır.

Kanatlı kapı motoru hakkında dikkat etmeniz gereken şeyler ise şunlardır. Kapınızın motor kurulumu yaptırılmadan önce kapınızı mutlaka mekanik olarak kontrol etmelisiniz. kanatlı kapınızın ağırlığını iyi bilmeli ve buna göre bir motor seçmelisiniz. Kapınızın ağırlığına uygun olarak her güçte motor bulunmaktadır. en önemli hususta rüzgardır. Kapınız üzerinde oluşacak rüzgar yükünü iyi hesaplamalı ve buna göre dizayn etmelisiniz sisteminizi.

Gelişen teknoloji sayesinde artık bir çok ürün bize konfor sağlar hale gelmiştir. Bu konforun yanına gösterişte katmak isteyen insanlar da elbette ihmal edilmemiş onlarında ihtiyaçlarına yönelik ürünler çıkartılmıştır. Kanatlı kapı motoru hem gösteriş hem de konfor meraklıları için biçilmiş kaftandır.

Nice Türkiye

admin

Mesajınızı bırakın

Menü