• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Kemerburgaz Servisi

Nice Kemerburgaz Servisi

Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Hayatlarımızda gündelik yaşamlarımızda bir çok mekanizma bulunmaktadır. bu mekanizmalar bin yıllardan bu yana aynı özelliklerini korumuş bizim hayatımıza empoze olmuş durumdadır. Fakat teknolojinin eli bu ürünlere değdiğinde artık bu ürünler bizim hem güvenliğimize hem de konforumuza hizmet eder duruma gelmiştir. En basit örnekte kapıdır. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak ve kapıyı kapatmak istemez. Fakat açık kalmış bir kapının da kapanması gerekmektedir. Ya kapı kendi kendini kapatabilseydi güzel olmaz mıydı. Olurdu elbette işte teknoloji burada devreye girerek bir motor yardımıyla kapınızın kendi kendine kapanıp açılmasını sağlıyor ve bir kumanda yardımıyla da bunu siz kapınızın ya da motorunuzun yanında olmasanız da yapabilmenizi sağlıyor. Nice firması bu motorları üreten firmalardan birisidir hatta bu motorları en çok satan firmalardan birisidir. Son teknoloji ürünleri kullanıcılarına sunar nice firması. Bu ürünlerden biri de nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru altı kademeli hıza sahip bir kapı motorudur. Bir çok motordan farklı olarak yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Saatte kırk kere kullanabilirsiniz bu motorunuzu buda bir buçuk dakikada bir kullanılabilir demek oluyor.

Bunun yanında çok anormal ısı değerlerinde sürekliliğini koruyabilir nice Robus altı 600 yana kayar kapı motoru bu sıcaklık değerleri eksi yirmi ve artı elliyi bulsa bile değişmez bu durum. Kit olarak satılır ve kendi fotoseli dışında bir fotoselle çalışmaz. Tüm bunların yanında bu kadar özelliği içinde barındıran nice Robus 600  yana kayar kapı motorunun ağırlığı sadece on bir kilogram gibi çok hafif diyebileceğimiz bir ağırlıktır.

admin

Mesajınızı bırakın

Menü