• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Motor İstanbul

Nice Motor İstanbul

Nice Robus 350 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Her birimiz keyfimize düşkün insanlarızdır. Aldığımız ürünler araştırdığımız çıkmasını istediğimiz ürünler hep rahatımızı arttırmak üzerine olur. Gelişen teknoloji sayesinde bu durum artık çok daha mümkün vaziyettedir. Çok basit bir mekanizma olan kapı bile bir motor yardımıyla otomatik hale gelmektedir. Bu sayede biz kapımızın yanında olmasak bile kapımızı açıp kapatmamız mümkün olabiliyor. Açıkçası kimse gecenin bir yarısı ya da kışın soğuğunda kapı açmak ya da kapamak için uğraşmak istemez. Bu yüzden kapınızı bir uzaktan kumanda yardımıyla açıp kapamanızı sağlayan motorlar üretiliyor. Nice firması da bu motorları üreten ve satan firmalardan bir tanesidir. Nice firması yıllar boyunca bu alanda insanlara hizmet vermiş ender ve kaliteli firmalardan bir tanesidir. Kapı motorları alanında son çıkan ürünlerinden birisi de nice Robus 350 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 350 yana kayar kapı motoru altında nice firmasının imza bulunan bir motordur ki bu bile neden bu kadar çok sattığını anlamamız için yeterlidir aslında fakat motorun özelliklerine gelirsek.

Motorumuz yoğun kullanıma uygun bir motordur ve ayarlanabilir altı kademi hıza sahiptir. Saniyede on sekiz ila otuz dört santim hızda çalışabilir. Motorumuzun çekme kapasitesi üç yüz elli kilogramdır. Nice Robus 350 yana kayar kapı motorunun kontrol ünitesi üzerindedir bu sayede bakımı kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Motor gücü iki yüz elli watttır. Pek çok alanda en iyi özellikte olan bir motordur nice Robus 350. Siz de bahçeniz için yana kayar kapı motoru almak istiyorsanız eğer nice Robus 350 yana kayar kapı motorunu tercih etmenizi öneririm.

admin

Mesajınızı bırakın

Menü