• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Motoru

Nice Motoru

Nice Thor 1561 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Kapı denildiğinde aklımıza çok basit bir mekanizma gelmesi gayet doğal yıllardır bu şekilde kullanılan aletler işin içine teknoloji girdiğinde bambaşka bir hal aldı. Basit bir motor sayesinde kapınızdan çok uzakta olsanız da kapınız açma kapama işlemini motor yardımıyla kendisi yapabilmektedir. Nice firması da bu kapı motorlarını üreten firmalardan bir tanesidir. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş ender firmalardan bir tanesidir. Ürettiği kapı motorların bir çoğunu alıcıları kısa sürede bu alanda satılan ürünler arasında üst sıralara tırmandırmıştır. Bunun nedeni nice firmasının son derece teknolojik pratik ve kullanışlı ürünler üretmesi ve insanların ihtiyaç duymadığı bir çok alelade özellikten kaçınmasıdır. Bu ürünlerden bir tanesi de nice thor 1561 yana kayar kapı motorudur.

Nice thor 1561 bir yana kayar kapı motorunu tek başına nice firmasının altında imzasının olması üst sıralara tırmandırmamıştır. Aynı zamanda bir çok özellik de bu ürünün üst sıralarda olmasını açıklar niteliktedir.

Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Öncelikle bir çok kapı motoru yoğun kullanıma uygun değildir bu yüzden kısa sürede eskir yıpranır ve kullanıcısına yeni motor almak zorunda bırakır. Fakat nice thor bin beş yüz altmış bir yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur binaenaleyh uzun süreler kullanabilirsiniz. Bunun yanında da sabit bir hızda kapınızı açıp kapatır. Kontrol ünitesi haricen takılır. Siz de iyi ve uzun süreler kullanmak için bir kapı motoru arıyorsanız eğer bu kapı motorunu nice thor bin beş yüz altmış bir yana kayar kapı motoru olarak seçerseniz eğer kesinlikle pişmanlık yaşamazsınız.

 

Nice Thor 1551 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Her alanda konforumuz rahatımız en üst seviyelerde olsun diye uğraşır ve bu amaca uygun adımlar atarız. Gelişen teknolojinin bizim gündelik hayatımızda kullandığımız bir çok ürüne uygulanması ve bu ürünlerin çok alıcı bulması da bundan sebeptir. Kimse gecenin bir yarısı ya da kışın soğuğunda sıcak evinden çıkıp açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak istemez. Ve artık buna mecbur değilsiniz. Basit bir kapı motoru sayesinde kapınızın yanında olmasanız da evinizin içinden bir kumanda yardımıyla kapınızı açıp kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nice firması bu kapı motorlarını yıllar boyunca üreten bir firmadır. Teknolojiyle iç içe olarak ürettiği motorları da en son teknolojiyle donatır nice firması. Bu yüzden kullanıcıları yeni bir ürün alırken nice firması ürünleri arasından ürünlerini seçer ve nice firmasının ürünlerini en çok satan ürünler arasına sokar. Nice thor 1551 yana kayar kapı motoru da bu ürünler arasında yer alan kapı motorudur.

Tek başına nice firmasının imzası bu ürünü üst sıralara taşımamıştır elbette işte bu ürünün son teknoloji özellikleri şunlardır. Öncelikle nice thor bin beş yüz elli bir yana kayar kapı motoru ağırlığı bin beş yüz kilograma kadar olan kapılar için kullanılabilir. Bunun yanında sürekli kullanıma uygundur ki ağırlığı bin beş yüz kilogramı bulan kapılar için kullanılan kapılar da genellikle bu özellik bulunmaz. Çok anormal ısı değerlerinde bile çalışması mümkündür bu ısı dereceleri artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında değişen sıcaklıklardır. Bunun yanında ağırlığıysa sadece on iki buçuk kilogramdır ki çekiş gücü bin beş yüz kilogram olan bir motor için bu ağırlık mükemmel derecededir

admin

Mesajınızı bırakın