• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Toona 40005

Nice Toona 40005

Nice Toona 4005 Dairesel Kapı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanın aklına sadece istenmeyen insanları alanlarımızın dışında tutmaya yarayan sağlam mekanizmalar gelir ki bu çok doğaldır yüz yıllar boyunca teknoloji bu işe dahil olmadan önce bu şekilde kullanıldı bu mekanizmalar. Fakat teknoloji işin içine girince çok basit bir kapı mekanizması bile bir alanın ısı yalıtımına katkı da bulunabilir hale geldi buna en basit örnek de dairesel kapılardır. Dairesel kapılar her alış veriş merkezinin girişinde gördüğüz kapı modelleridir ki bu modellerinde her teknolojik alet gibi bazı gereksinimleri vardır. dairesel kapılar da motorlara ihtiyaç duyan aletlerdir.

Nice firması işte bu dairesel kapı motorlarını üreten firmalardan bir tanesidir. Yıllar boyunca kapı motorları alanın da üretim yapmış insanların beğenisine sunmuştur. Ürettiği motorları son teknolojiyle donatarak insanların beğenisine sunmuştur ki nice toona 4005  kapı dairesel kapı da bu motorlardan bir tanesidir. Nice toona dört bin beş her anlamıyla çok işlevli bir motordur.

Nice toona 4005 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta bir kullanıma uygun bir kapı motorudur öncelikle. Bunun yanında saniyede bir nokta altı santimlik bir hıza sahiptir. Üç yüz santi metre kanat uzunluğunda üç yüz kilogram iki yüz santi metre kanat uzunluğunda ise beş yüz kilogram taşıma kapasitesi bulunan bir dairesel kapı motorudur. Çalışma sürekliliği saatte elli sekiz kere olarak ayarlanmıştır ki bu ağırlıkta yük taşıyan bir motor için inanılmaz bir rakamdır bu. nice toona 4005 dairesel kapı motoru artı elli derece ve eksi yirmi derece sıcaklıklar altında bile çalışmasına devam edebilir bir yapıdadır ve ağırlığı sadece altı kilogram bir ağırlıktır.

Nice Türkiye

 

 

admin

Mesajınızı bırakın