• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Toona 4006

Nice Toona 4006

Nice Toona 4006 Dairesel Kapı Motoru

 

Teknoloji çok fazla gelişti artık kullandığımız basit mekanizmalar bile bizim için oldukça fazla işlevsel hale geldi ve bir çok ihtiyacımızı karşılar nitelikte oldu. Çok basit bir mekanizma olan kapılar bile teknolojinin eli değdiğinde oldukça kullanışlı pek çok özelliği barındıran bir durumda şu sıralarda. En basitinden bir kapı ısı yalıtımına katkıda bulunabiliyor. Dairesel kapılar hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde ve hemen hemen her iş merkezinin girişinde gördüğümüz kapılar ısı yalıtımı konusunda oldukça etkili mekanizmalardır. İçerdeki havayı içeride dışarıda ki havayı da dışarıda tutarak ısı yalıtımı sağlar bu kapılar fakat her teknolojik alet gibi bu aletler de bazı gereksinimlere ihtiyaç duyarlar dairesel kapılar da motor ihtiyacı vardır.

Nice firması işte bu kapı motorlarını üreten firmalardan bir tanesidir. Hatta bu kapı motorlarını en çok satan firmalardan bir tanesidir desek yanılmış olmayız. İnsanların nice firmasına olan güveni bir ürünü çıkardığında en çok satan ürün olmasını sağlamıştır ki nice firması da bu güveni boşa çıkartmayarak ürettiği her ürünü en son teknolojiyle donatmıştır. Nice toona 4006 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Toona 4006 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta kullanıma uygun bir kapı motorudur ve tek kanat genişliği üç yüz santim olan kapılarda üç yüz kilogram ve tek kanat genişliği iki yüz santim olan kapılarda da beş yüz kilogram yük taşıma kapasitesine sahip bir dairesel kapı motorudur. Kullanım sürekliliği saatte elli sekiz kez olarak belirlenmiştir ve çok anormal sıcaklıklar altında bile bu sıcaklıklar artı elli derece ve eksi yirmi derece arasında değişen sıcaklıklardır çalışmasını sürdürebilir.

Nice Türkiye

admin

Mesajınızı bırakın