• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Toona 4024

Nice Toona 4024

Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motoru

 

Nice firması uzun yıllar boyunca kaliteli kapı motorları üretmiş bir firmadır alanında çok tanınmasının sebebi de çok kaliteli ve işlevsel motorlar üretmesinden kaynaklıdır. Nice firması ürettiği ürünlerini son teknolojiyle donatarak üretir ve insanların ihtiyaçlarını göz önüne alarak tasarımlarını gerçekleştirir insanların ihtiyaç duymayacağı bir çok ürünü ürünlerine yerleştirerek onlara kullanmayacağı bir çok özelliği satmaz. Bu yüzden insanlar nice firmasına güvenmektedirler ve ürettiği ürünleri oldukça hızlı şekilde en çok satan ürünler arasına sokmaktadırlar. Nice toona 4024 dairesel kapı motoru da işte bu ürünler arasında yer alan ürünlerden bir tanesidir. Dairesel kapılar her alış veriş merkezinin girişinde her iş merkezinin girişinde bulunan kapı çeşitlerindendir. Bu kapılar ısı yalıtımı konusunda oldukça başarılı tasarımlardır fakat motora ihtiyaçları vardır.

İşte nice firması da bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir. Hatta bu motorları üreten firmalar arasında en tepede bulunan firmalar arasındadır desek yanılmış olmayız. Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun altında nice firmasının imzası bulunması elbette bu motor için oldukça büyük bir avantajdır fakat bu motoru en çok satan ürün yapmada yeterli olmaz.

Nice toona 4024 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta kullanıma uygun bir kapı motorudur ve tek kanat genişliğinde üç yüz santim de üç kilogram iki yüz santim de beş yüz kilogram ağırlık taşıma kapasitesi vardır. bunun yanında saatte doksan beş kere çalışma sürekliliğine sahip bir dairesel kapı motorudur. Hızıysa saniyede bir nokta altı santimdir. Eksi yirmi ve artı elli derece arasında sıcaklıklarda çalışmaya uygun bir motordur. Ve ağırlığı sadece altı kilogramdır.

admin

Mesajınızı bırakın