• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Toona 5016

Nice Toona 5016

Nice Toona 5016 Dairesel Kapı Motoru

 

Teknoloji oldukça gelişti artık bir çok ürün basit tasarımlı ürünler bile oldukça işlevsel ve fazla özellikli hale geldi. En basitinden kapı bile artık bir evin bir iş merkezinin ısı yalıtımında rol oynayabiliyor. Dairesel kapılar dediğimiz hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde hemen hemen her iş merkezinin girişinde gördüğünüz kapılar aslında birer ısı yalıtımı uzmanı gibi çalışırlar. İçerideki havayı içeride tutarak dışarıda ki havayı da içeri girmesini engelleyerek ısı yalıtımı yapar bu kapılar. Fakat her teknolojik üründe olduğu gibi bazı gereksinimlere ihtiyaç duyarlar. Dairesel kapılar da işlevlerini doğru yerine getirebilmek için motorlara ihtiyaç duyarlar.

Nice firması işte bu motorlardan üreten bir firmadır. Yıllar boyunca kapı motorları üretmiş ve insanların güvenini kazanmış firmalardan bir tanesidir. Nice firması teknolojiyi günü gününe takip ederek oldukça işlevsel ve özellikli ürünleri kullanıcılarına sunarlar. Bu ürünler son teknolojiyle donatılmış ve içinde sadece sizin ihtiyaç duyabileceğiniz özellikler bulunan ürünlerdir. İhtiyaç duymayacağınız bir çok özellikten arındırılmış ürünlerdir nice firmasının ürünleri ki nice toona 5016 dairesel kapı motoru bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice toona 5016 dairesel kapı motoru kanat uzunluğu beş yüz santim olan kapılara kadar kullanılabilen bir motordur. Saniyede bir nokta üç santim hareket hızına sahiptir. Beş yüz santim kapılarda iki yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır. manüel mekanizması mevcuttur ve saatte elli dört kez olan bir sürekliliğe sahiptir. Bunun yanında çok anormal sıcaklıklar altında ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulan sıcaklıklardır bu sıcaklıklarda dahi çalışabilir. Ürünün ağırlığı ise sadece yedi kilogramdır.

Nice Motor

admin

Mesajınızı bırakın

Menü