• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Toona 5024

Nice Toona 5024

Nice toona 5024 Dairesel Kapı Motoru

 

Teknoloji son zamanlarda oldukça gelişti ve bizim için çok basit ve yıllardır o basitlikte kullandığımız ürünlere bile eklendi ve bu ürünleri bambaşka bir hale soktu. Kapı denildiğinde herkesin aklına bizim alanlarımızı evlerimizi bahçelerimizi istenmeyen kişilerden korumak için kullandığımız basit aletler gelir bu çok doğaldır çünkü yüz yıllardan beri bu şekilde kullanılıyor kapılar. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde bu kapılar artık ısı yalıtımında bile kullanılabiliyor. Örneğin dairesel kapılar dediğimiz hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde her iş merkezinin girişinde gördüğümüz kapılar birer ısı yalıtım harikalarıdır. İçeride ki havanın dışarı çıkmasını engelleyerek dışarıda ki havanın da içeri girmesini engelleyerek ısı yalıtımına katkıda bulunurlar ve bu işlemi yaparken aynı zamanda kapı görevini de yerine getirir bu kapılar. Fakat her teknolojik alet gibi gereksinimleri vardır ki bu kapıların gereksinimleri de motorlardır.

Nice firması bu kapı motorlarını üreten firmalar arasında en öne çıkmış firmalardan bir tanesidir. Nice firması bu kapı motorları üretimini yıllardır yapmakta insanlar tarafından tanınmakta ve güvenilmektedir. Ürünlerini son teknolojiyle donatan nice firmasının son ürünlerinden birisi de nice toona 5024 dairesel kapı motorudur.

Nice toona 5024 dairesel kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Bu yüzden alış veriş merkezlerinde kullanıma uygundur. Saatte doksan beş kez olan çalışma sürekliliğine sahiptir. Engel tanıma özelliği bulunmaktadır ve kanat uzunluğu beş yüz santime kadar çıkan kapılarda kullanılabilir ve beş yüz santimde iki yüz kilo gram taşıma kapasitesi vardır. bunun yanında manüel kullanıma da uygundur ve saniye de bir nokta altı santim hıza sahiptir.

Nice Türkiye

admin

Mesajınızı bırakın

Menü