• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Tuzla Servisi

Nice Türkiye

Nice Tuzla Servisi

Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Kapı denildiğinde aklımıza aslında çok fonksiyonlu ürünler gelmez sadece evimizi dışarıdaki kötü insanlardan korumak için ve bizim girip çıkmamıza olanak saplamak için kullanılan araçlar gelir. Fakat durum artık bundan çok daha farklı bir halde. Sıradan bir kapı deyip de geçtiğimiz kapılarla ısı yalıtımı bile yapılabilmektedir. Isı yalıtımı yapabilen kapılara bir de kapı açık vaziyette olduğu halde ısı yalıtımı yapabilen kapılar eklenmiştir. Bu kapılara en iyi örnek dairesel kapılardır. Dairesel kapıları bir çok alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür.. bu kapılar bir yandan dışarıya açıkken bir yandan da iç kısma doğru açıktır ve döner halde olması sayesinde dışarıdaki havanın içeriye girmesini engeller içeride ki havanında dışarıya çıkmasını engeller bu sayede de ısı yalıtımını yapabilir. nice firması yıllardır bu alanda kapı motoru tasarlayan firmalardan bir tanesidir. Hatta bu alanda en çok tanınmış firmalardan birisidir desek yanılmış olmayız. Nice toona 4024 dairesel kapı motoru da son çıkardığı fakat hızla satış listesin de tepeye doğru çıkan bir üründür.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun hızla en çok satan kapı motorları arasında yer almasının bir nedeni nice firmasının insanlar arasında çok tutulması ve kalitesine güvenilmesi olsa da bir nedeni de ürünün insanları cezbeden özellikleridir.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun insanlar arasında bu kadar sevilmesinin nedeni olan özellikleri şunlardır. Öncelikle orta yoğunlukta uygun bir motordur buda ömrünün uzun olmasını sağlar. Çalışma sürekliliği saatte doksan beş sefere kadar çıkabilmektedir. Saniyede bir nokta altı santim hıza sahiptir. Tek kanatta maksimum üç santime kadar uzunlukta kapılara göre ayarlanmıştır ve üç santim de üç yüz kilo iki yüz santimde de beş yüz kilo yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. bunun yanında çok ağır hava koşullarında ya da çok ağır sıcaklıklarda bile çalışmasını sürdürebilmektedir. Bu sıcaklıklar eksi yirmi derece ve artı elli derece olsa bile nice toona dört bin yirmi dört dairesel kapı motoru çalışmasını aksatmadan devam eder. Bunun yanında bir çok özelliği bulunmasına rağmen sadece ama sadece altı kilogram gibi çok hafif bir yapısı vardır. basit programlamaya uygun bir motordur. Ve engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığı vakitte anında durur bu sayede engele ve kapınıza zarar gelmesini engeller.

admin

Mesajınızı bırakın

Menü