• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Ümraniye Servisi

Nice Türkiye

Nice Ümraniye Servisi

Nice Hyppo 7100 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji oldukça gelişti artık çok basit bir ürün bile teknolojinin eli değdiğinde çok işlevsel çok farklı bir hal alabilir durumda. Bu ürünlerden bir tanesi de kapıdır. Kapı gibi çok basit bir ürün teknolojinin eli değdiğinde son derece işlevsel bir hale gelebiliyor. Örneğin dairesel kapı dediğimiz her gün girdiğiniz iş merkezlerinde hastanelerde alış veriş merkezlerinde gördüğünüz kapı son derece etkin bir ısı yalıtımı yapabilmektedir. Fakat her teknolojik ürün gibi bazı gereksinimleri bulunmaktadır. bu kapının gereksinimi de bir motor yardımı olmadan çalışamamasıdır. Nice firması kapı motorları konusunda yıllar yılı tecrübe kazanmış bir firmadır. Öyle ki her ürettiği ürünü teknolojiyi baz alarak en son teknolojiyle donatarak üretir bir firmadır. Bu firmanın ürünler hem çok kaliteli hem de son teknoloji ürünlerdir. Bu yüzden her çıkardığı ürün çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi d enice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motorudur.

Nice hyppo dairesel kapı motoru bir çok özelliği bünyesinde barındıran ve altında nice firmasının imzası olan bir üründür. Nice hyppo 7100 dairesel motoru en çok tercih edilenler listesinde üst sıralara çıkartan özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına devam edebilmektedir bu sıcaklıklar artı elli ve ya eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice hyppo yedi bin yüz bundan etkilenmemektedir. Tek kanat genişliği en fazla yüz elli santim olan kapılar için uygun bir motordur ki bu alanda diğer motorlardan çok daha fazla yük taşıması mümkündür. Yüz elli santim de yüz elli kilo yüz santimde de iki yüz kilogram yük taşıması mümkündür. Kontrol ünitesinde kanatların açık ve ya kapalıyken bekleme süresini ayarlayabilirsiniz. Acil durum bataryası sayesinde de her hangi bir enerji kesintisi yaşadığınızda kapınız işlevini yerine getirebilmektedir. Dijital ve ya anahtarlı şalter gibi iki güç seçeneği bulunmaktadır. tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Teknoloji bir çok alanda bize yeniklik sunan bir nimettir. Fakat bu teknolojiyi işlevli hale getiren firmalar da oldukça azdır. Nice firması teknolojiyi sizin için işlevsel hale getiren firmalardan bir tanesidir. Sizde eğer aldığınız üründen pişman olmak istemiyorsanız nice firmasıyla çalışmanızı tavsiye ederiz.

admin

Mesajınızı bırakın

Menü