• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Ürünlerimiz

Nice Yana Kayar Kapı Motorları

Nice Robus 400

Nice Robus 400 Yana kayar Kapı Motoru

 Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Çok basit mekanizmalar bile gelişen teknoloji sayesinde çok rahat aletler haline gelmektedir. Örneğin kapı gibi örneğin çok basit bir mekanizma olan kapı bile teknoloji sayesinde çok çeşitli özellikleri olan bir alet haline gelebiliyor. Nice firması yıllar boyunca bu mekanizmaları size sunan bir firmadır. Gelişmesini teknolojik gelişmeleri baz alarak yapmaktadır. Her tür de teknolojik gelişmeyi takip etmekte ve ürünlerini bu şekilde size sunmaktadır. Ürünleri her alanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Nice Robus 400 yana kayar kapı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice robus 400 yana kayar kapı motorunun altında nice firmasının imzası bulunması elbette ürün için oldukça büyük bir avantajdır fakat ürünün satışlarının bu kadar fazla olmasını sadece bu sebebe bağlarsak hem ürüne haksızlık etmiş oluruz hem ürünü alan insanlara haksızlık etmiş oluruz hem de ürünün özelliklerini görmezden gelmiş oluruz.

Nice robus 400 yana kayar kapı motoru öncelikle çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına bir durdurma meydana getirmemektedir. Bu sıcaklıklar artı elli dereceyi ya da eksi yirmi dereceyi bulsa bile bu durum değişmez. Bunun yanında dört yüz kilogram gibi bir taşıma kapasitesi vardır. Saniyede on sekiz ila yirmi dört santim arasında ayarlanan bir hıza sahiptir. Saatte otuz beş kez aç kapa turu yapabilir. Engel tanıma özelliği sayesinde ki bu özellik bir çok kapıda bulunmaz kapınız bir engelle karşılaşırsa motor hareketini anında durdurarak hem kapınıza hem de engele bir zarar gelmesini engeller. Altında nice firmasının imzası bulunmasa da bir çok özelliğiyle üst sıralara tırmanacak özellikler bunlardır.

Nice Motor

Nice Robus 600

 

Nice Robus 1000

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

 Teknoloji her alanda hayatlarımızı kolaylaştırıyor. Fakat en çok işlevinin kullanıldığı alan da hayatımızda bulunan en basit mekanizmalarda. Bu mekanizmalar hayatlarımızda yıllardır bulunmasına rağmen teknolojinin eli değdiğinde çok farklı ve konforlu bir hal alıyor. Bu ürünlerden birisi de kapılardır. Kapı denildiğinde aklımıza sadece evimizi ya da arabamızı istenmeyen kişilerden koruyan mekanizmalar gelir fakat bu kapılar artık bir motor yardımıyla kendi kendilerini açıp kapama özelliği kazanıyorlar bunun yanında bir kumanda da ekleyerek artık kapınızdan uzakta olsanız da kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Nice firması işte bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapanlardan bir tanesidir. Nice firması ürünlerini son teknolojiyle donatıp kullanıcılarına sunmaktadır bu yüzden de ürünleri kaliteli olmakta ve çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de nice Robus 1000 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 1000 yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunmakta bu bile onu en çok satan motorlar arasında en üst sıraya taşımak için yeterli olmaktadır. Fakat bu ürünün özelliklerine gelirsek eğer.

Öncelikle nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bir çok motor yoğun kullanım sonucu sorun çıkartır fakat nice Robus bin çıkartmaz. Hız seçeneklerinde altı kademe bulunmaktadır. çalışma sürekliliği saatte elli kezdir. Saniyede yirmi sekiz santimlik bir hıza sahiptir ve çok anormal ısı değerlerinde ki bu ısı değerleri artı elli ila eksi yirmiyi bulan ısı değerleridir aksama yapmadan çalışmasını sürdürebilir. Bunun yanında sadece ama sadece on üç kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir. Kontrol ünitesi de üzerinde bir motordur.

Nice Motor

 

Nice Run 1500

Nice run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Gelişmelerini takip eden firmalar da ürünlerine bu gelişen teknolojiyi monte etmekte ve bize çok daha kullanışlı bizim için çok daha pratik ürünlerle karşımız çıkmaktadır. Nice firması teknolojiyi çok sıkı takip eden bir firmadır. Çıkarttığı ürünler son teknoloji ürünler olmakta ve bizim hayatımızı kolaylaştıran ürünleri bize sunmaktadır. üstelik ürünleri uzun süreler kullanılmakta evladiyelik diye tabir ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de nice run 1500 yana kayar kapı motorudur. Bu ürünün en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer almasının bir nedeni elbette altında nice firmasının imzasının yer almasıdır.

Fakat tek nedeni altında nice firmasının imzası olması olarak görürsek ürün özelliklerine haksızlık etmiş oluruz. Ürünün altında nice firması imzası olmasa dahi kendini çok rahat şekilde sattırabilecek kadar güzel ve pratik özellikleri bulunmaktadır. işte bu özelliklerden bazıları şunlardır.

Nice run 15000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Kontrol ünitesinin motorun üzerinde olması bakımını kolaylaştırır. Bunun yanında bin beş yüz kilogram gibi devasa bir taşıma kapasitesi bulunmaktadır ki yoğun kullanıma uygun kapılarda ender görülen bir taşıma kapasitesidir bu taşıma ağırlığı. On ila yirmi beş santim hıza sahiptir saniyede ve altı kademeli ayarlanabilir hız seçeneği sunmaktadır size. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız ufak bir çocukla karşılaşırsa eğer hareket halindeyken anında çalışmasını durdurarak arada kalan engele zarar gelmesini engeller. Tüm bunların yanında sadece ama sadece on dokuz kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir ki bin beş yüz kilogram taşıma kapasitesi için çok küçük bir rakamdır bu ağırlık.

Nice Motor

Nice Run 1800

Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru

 Her insan elinden geldiği ölçüde yaşamını kolaylaştırmak için çaba sarf eder ve aldığı ürünleri de konforunu daha da arttırsın diye alır. Ürün almadan önce konforuna rahatına nasıl katkı yapacağı konusunu öncelik olarak alır. Gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısı herkesin sinir bozabilir bunu kapatmak için dışarı çıkmanız ve ağır bir kapıyı hareket ettirmeniz gerekir. fakat siz o saatlerde evinizde yatağınızda uyumak istiyorsunuz ya da ayaklarınızı uzatıp film ya da dizi izlemek istiyor olursunuz genellikle. Nice run bin sekiz yüz yana kayar kapı motoru sizi bu yükten kurtarabilir. Nice firması uzun yıllar boyunca kapı motoru alanında insanlara hizmet vermiş bir firmadır. Ve bu alanda bulunan diğer rakiplerinden kalitesiyle ve ürünlerinin teknolojikliğiyle ayrılır. Ürünleri uzun süreler kullanıma uygun ürünler olmaktadır bir diğer deyişle evladiyelik ürünler arasında yer almaktadır.

Nice run 1800 yana kayar kapı motoru bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. En önemli özelliğiyse çok anormal ısı şartlarında bile çalışmasına devam ettirebilmesidir. Bu sıcaklıklar artı elli veya eksi yirmi dereceyi bulsa da nice ürünleri çalışmasını aksatmaz. Bunun yanında bin sekiz yüz kilo gram gibi çok ağır kapılar için bile uygun bir üründür. Altı kademeli hız ayarı bulunmaktadır. Hızıysa saniyede on yedi santimdir. Çalışma sürekliliği saatte kırk iki kez olarak belirlenmiştir ki bu bir bahçe kapısı motoru için oldukça iyi bir rakamdır. Kanat uzunluğu artıkça tur sayısı da azalmaktadır. Yoğun kullanıma uygun bir motordur. Siz de bahçe kapınız ya da yana kayar kapınız için nice run 1800 yana kayar kapı ürününü tercih ederseniz pişman olmazsınız.

Nice Motor

Nice Run 2500

Nice run 2500 yana kayar kapı motoru

 Teknoloji pek çok alanda bize imkanlar sağlamaktadır. Bu alanlardan biri de her gün kullandığımız bir çok basit tasarımı kullanımını kolaylaştırmaktır. Bu alanlardan birine örnek olarak kapı verilebilir. Çok basit bir mekanizme olan kapılara bile artık bir motor yardımıyla teknoloji uygulanmakta ve kapılar otomatik hale gelmektedir. Bu sayede kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları alanında ülkemizde hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Nice firmasının çok tercih edilmesinin altında yıllarca artan bir kalite ivmesiyle hizmet vermesi yatmaktadır. Nice firmasının ürünlerinden biri olan nice run iki bin beş yüz yana kayar kapı motoru da bu ivmenin son noktalarında yer alan motorlardan bir tanesidir.

Nice run iki bin beş yüz yana kayar kapı motoru alanında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünün tercih sebeplerinden bir tanesi de elbette insanların nice firmasına güvenmesidir. Fakat tek sebebi bu değildir. Ürün özellikleri bakımından kendini satacak kadar gelişmiştir. İşte bu ürünün özellikleri şunlardır.

En önemli özelliği yoğun kullanıma uygun bir motor olmasıdır ki bu sayede motorunuzu aşırı derecede fazla kullansanız da ömrü uzun olacaktır evladiyelik diye tabir edilen ürünler arasında yer almaktadır. Taşıma kapasitesi iki bin beş yüz kilogramı bulur nice run iki beş yüz yana kayar kapı motorunun. Sabit bir hızda çalışır. İki bin beş yüz kilogram taşımasına rağmen ağırlığı sadece yirmi dört buçuk kilogramdır ki bu taşıma kapasitesine göre bu ağırlık yok denecek kadar da azdır. Kontrol ünitesi üzerindedir bu sayede bakımı çok kolay ve de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Nice Run 2500I

Nice Robo 500-1000

Nice Robo 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

 Teknoloji bir çok alanda bizim daha rahat yaşamımıza ön ayak oluyor. Kapı denildiğinde insanın aklına aslında çok da bir şey gelmez sadece istenmeyen kişileri dışarıda tutmak için evlerimizde bahçelerimizde arabalarımızda kullandığımız mekanizma gelir. Fakat teknoloji işin içine girdiğinde sırandan bir mekanizma olan kapılar bile konforlu hale gelebiliyor. Basit bir motor yardımıyla uzaktan açılıp kapanır hale gelebiliyorlar. Nice firması bu gibi motorları üreten ve satan firmalardan bir tanesidir. Yıllar boyunca kapı motorları alanında hizmet vermiş ve en çok satan ürünleri insanların beğenisine sunmuştur. İşte nice firmasının ürünlerinden biri olan nice robo bin yana kayar kapı motoru da bu en çok satan ürünlerden bir tanesidir. Alanında üst sıralara hızla tırmanmış kapı motorlarından biridir.

Nice robo bin yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunması elbette onun hızlı yükselişinde gösterilebilecek olan nedenlerden birisidir fakat tek neden bu demek motorun özelliklerine büyük haksızlık olur. İşte motorumuzun özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice robo bin yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bu da uzun ömürlü olduğunu gösterir yani siz kapınızı ne kadar sık kullanırsanız kullanın kapı motorunuzda bir eskime bir yıpranma görmeyeceksiniz. Saniyede on sekiz santim sabit hıza sahip bir kapı motorudur. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerlerinde de çalışmasını sürdürebilmektedir bu sıcaklık değerleri eksi yirmi derece ila artı elli derece arasında değişmekte olsa bile. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızın açma kapama özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında motorumuzun ağırlığı sadece on üç buçuk kilogramdır ve dijital ve anahtarlı şalterin ikisine de sahiptir.

Nice Thor 1500

Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 Herkes rahatına düşkündür aslında. Aldığımız ürünleri rahatımıza konforumuza artı değerler katsın diye alırız çoğu zaman. Fakat bizim rahatımızı ne kadar arttırıyorsa bir ürün bize de o kadar pahallıya geliyor. Bu durum bir gerçek. Fakat nice firması bu duruma son veren firmalar arasında yer almaktan onur duyar. Nice firması teknolojiyi günü gününe takip eden ürünleri son teknoloji donanımlı ürünler olarak size sunan firmalardan bir tanesidir. Buna rağmen ürünleri ederinin çok üstünde fiyatlara satılmamaktadır. Nice firmasının müşterileri nice firmasının ürünleri hem kaliteli hem de ucuz olduğu için uzun yıllar boyunca nice firmasından vazgeçmeden nice firmasının ürünlerini kullanıyorlar. Bu ürünlerden bir tanesi de nice thor bin beş yüz yana kayar kapı motorudur.

Nice thor bin beş yüz yana kayar kapı motoru alanında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu tercih sebeplerinden biri altında nice firmasının imzası bulunsa da ürünün özellikleri ve kalitesi de tercih sebeplerinin başında gelmektedir. İşte çok satılan bu ürünün özelliklerinden bazıları şunlardır.

Öncelikle nice thor bin beş yüz yana kayar kapı motoru çok hafif bir motordur ağırlığı sadece on iki buçuk kilogramdır. Çok yoğun sıcaklık değerlerinde de çalışmasını sürdürebilir ki bu değerler artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında değişen sıcaklıklardır. Kontrol ünitesi üzerinde bir motordur bu sayede hem bakımı kolay olur hem de bakımı hızlı olur. Bin beş yüz kilogram çekme kapasitesi bulunmaktadır ki on iki buçuk kilogram bir motor için devasa bir rakamdır bu çekme kuvveti. Dijital ve anahtarlı olmak üzere iki tip şaltere sahiptir nice thor bin beş yüz.

Nice Tub 3500

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

 Hemen hemen herkes konfor arayışında bulunur herkes aldığı ürün rahatına hizmet etsin ister. Bu yüzden ürünlerini alırken özelliklerini inceler ve yaşamında neyi kolaylaştıracağınız anlamaya çalışır. Gelişen teknoloji sayesinde birçok ürün hayatımızı daha da kolaylaştırır duruma geldi. Kimse yazın sıcağın altında ağırlığı üç tona kadar çıkan bir kapıyı hareket ettirmek için arabasından inmek istemez ya da evinden çıkmak. Bunun yerine bir motorun bizim için bu kapıyı açıp kapatmasını tercih ederiz. Nice firması bir çok alanda bir çok ihtiyaca hizmet veren ürünler çıkartmaktadır. Nice firmasının kapı motorları alanında uzun süre bulunması ve kalitesini kanıtlamış bir firma olması da insanların bu firmaya güvenmelerini ve çıkarttığı ürünleri almalarını sağlamıştır. Bu ürünlerden bir tanesi de nice tun üç bin beş yüz yana kayar kapı motorudur.

Nice tub üç bin beş yüz yana kayar kapı motoru bir çok özelliği bulunan eşsiz bir kapı motorudur. Bu özelliklerden bazıları da şunlardır. Öncelikle bu kapı motoru ağırlığı üç bin beş yüz kilogram gibi devasa ağırlıktaki kapıları hareket ettirebilir. Orta kullanıma uygun bir kapı motorudur ve yirmi dört saatte iki yüz kez kullanıma uygundur. Bu ağırlıktaki bir kapıyı hareket ettirmek için bu süreklilik oldukça iyi bir süreklilik rakamıdır. Bunun yanında anormal sıcaklıklar altında çalışmasını aksatmaz bu sıcaklıklar artı elli veya eksi yirmi dereceyi görse bile bu durum değişmez. Saniyede on yedi santim bir hıza sahiptir. Bunun yanında nice tun üç bin beş yüz yana kayar kapı motorunun ağırlığı sadece ama sadece altmış kilogramdır. Yani bir insanın rahatlıkla kaldırabileceği bir ağırlığa sahiptir nice tub üç bin beş yüz.

Nice Motor

Nice Dairesel Kapı Motorları

Nice Toona 4005

Nice Toona 4006

Nice Toona 4024

Nice Toona 5016

Nice Toona 5024

Nice Toona 7024

Nice Wingo 2024

Nice Wingo 3524

Nice Walky 1024

Nice Walky 2024

Nice Hyppo 7005

Nice Hyppo 7100

Nice X-Metrokit

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Wil 4-5-6

Nice Will 6 Bariyer Sistemi

 Güvenliğimiz bizim için en önemli algıdır. Bazı şeylerin telafisi mümkün olabilir hayatta yaptığınız hatalar söz konusu olduğunda fakat güvenlik açığı verdiğinizde başınıza bir aksilik gelirse eğer bunun telafisi pek mümkün olmayabilir. Her geçen gün kötü niyetli insanlar yeni yollar geliştiriyorlar fakat gelişen teknoloji sayesinde biz de güvenlik önlemlerimizi arttırabiliyoruz. Çok basit ürünler dahi teknoloji işin içine girdiğinde çok etkili güvenlik önlemleri arasında yer bulabiliyor. Bu ürünlerden bir tanesi de bariyer sistemleridir. Nice firması yıllar boyunca güvenlik alanında bariyer sistemleri üretmiş firmalardan birisidir. Bu alanda yıllar boyunca bulunduğundan ve çok kaliteli ve son teknoloji ürünler piyasaya sürdüğünden insanlar için güvenli bir firma olarak görülmektedir. Ürünlerini son teknolojiyle donatarak insanların beğenisine sunmakta ve her zaman teknolojiyi takip ederek ürünlerini tasarlamaktadır nice firması. Bu ürünlerden birisi de nice will altı bariyer sistemidir.

Nice will altı bariyer sistemi pek çok yönüyle eşsiz bir bariyer sistemidir. İşte onu diğer bariyer sistemlerinden ayıran özellikleri şunlarıdır. Öncelikler nice will altı bariyer sistemi altı metre kol taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir. Bunun yanında kol sağ ve sol tarafa takılabilir bu sayede bariyerinizi koyacağınız noktayı bariyerinize göre değil doğru yere göre seçersiniz. Engel tanıma özelliği bulunmaktadır ki bu her bariyerde bulunması gereken fakat bir çok bariyer sisteminde bulunmayan bir özelliktir. Otomatik geçiş sistemine uygun bir bariyer sistemidir nice will altı bariyer sistemi. Bunun yanında senkronize çalışmaya uygun bir bariyer sistemidir. Ve sadece ama sadece elli altı kilogramdır bu da bir insanın rahatlıkla kaldırabileceği bir ağırlıktır. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir nice will altı bariyer sistemi.

Nice Will 5 Bariyer Sistemi

 Pek çok alanda güvenlik önlemi alırız almalıyız da çünkü güvenlik önlemleri almadığımız taktir de telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Gelişen teknoloji de biz e bu alanda oldukça fazla yardımcı oluyor. Artık çok basit diyebildiğimiz bir alet bile çok etkin bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor. Bu ürünlere bir örnek verecek olursak eğer bu ürünlerden bir tanesi de son derece basit bir mekanizma olan bariyer sistemidir. Bariyer sistemleri insanların yüz yıllar boyunca kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir. Bu kadar basit bir mekanizma teknolojinin eli değdiğinde son derece etkili bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor.

Nice firması da bu bariyer sistemlerini satan firmalardan birisidir. Nice firması yıllar boyunca bu alanda hizmet vermiş ender firmalardan birisidir. Ürünlerini son teknolojiyle donatarak insanların hizmetine sunar bu yüzdendir ki en çok tercih edilen ürünler yine nice firmasının ürünleridir. Nice will beş bariyer sistemi de bu ürünlerden birisidir. Elbette nice will beş bariyer sistemi altında nice firmasının imzasının bulunması onu en çok satanlar listesinde başa sokmak için büyük avantajdır fakat tek neden bu değildir.

Nice will beş bariyer sistemi beş metre kol taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir ki beş metre bir yolu boydan boya kaplayan bir uzunluktur. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Açılma süresi üç buçuk saniye ila beş saniye arasında değişmektedir. Bariyer kolunu sağa ya da sola monte edebilirsiniz. Kapanırken çarpmaya karşı uyarı sistemi bulunmaktadır. bir çok bariyerde bulunmayan fakat her bariyerde bulunması gereken bir özellik olan engel tanıma özelliği nice will beş bariyer sisteminde bulunur. Otomatik geçiş sistemi için uygun bir bariyer sistemidir.

Nice Will 4 Bariyer Sistemi

Günümüzde en çok imal edilen şey güvenliktir. Ülkemiz de iş kazalarıyla ünlü bir ülkedir ki bazıları buna iş cinayeti demektedir. Son yıllarda alınmayan güvenlik önlemleri yüzünden binlerce insanımız hayatını kaybetmiştir. Bazı durumların yanlışların hataların telafisi mümkün olabiliyor örneğin yanlış bir yatırım yaptığınızda paranızı kaybedersiniz fakat bunun telafisi mümkündür fakat alınmayan güvenlik önleminden dolayı canınızı kaybettiğiniz de bunun geri dönüşü yoktur artık telafisi mümkün değildir bu durumun. Artık gelişen teknoloji sayesinde bir çok güvenlik önlemi eksiksiz şekilde alınmaktadır. Çok basit mekanizmalar bile teknolojinin eli değdiği zaman çok etkin güvenlik önlemleri olabiliyor bu mekanizmalardan birisi de bariyer sistemidir. Bariyer sistemi yüz yıllar boyunca insanların kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir.

Nice firması gibi firmalar bu gibi basit güvenlik önlemlerini son teknolojiyle donatarak sizin hizmetinize sunmaktadırlar. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapan firmadır desek yanılmış olmayız. Nice will dört bariyer sistemi de altında nice firmasının imzasını bulunduran son teknoloji güvenlik önlemlerinden bir tanesidir.

Nice will dört bariyer sistemi dört metre kola taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Bariyer kolu sağa veya sola monte edilebilir bu sayede bariyerinizi koyacağınız noktayı bariyerinizin özelliğine göre değil ihtiyacınıza göre belirlersiniz. Kapanırken çarpmaya karşı duyarlı bir özelliği vardır ve her bariyer de bulunması gereken engel tanıma özelliği nice will dört bariyer sisteminde bulunmaktadır. çalışma sıcaklığı artı elli ve eksi yirmi derece arasında değişmektedir. Açılma hızıysa sadece üç buçuk saniyedir ve ağırlığı da sadece kırk altı kilogramdır.

Nice Wide 4-5-6

Nice S Bar

Nice S bar Bariyer Sistemi

 Bu hayatta başımıza her an her şey gelebilir elbette bizim için tedbir almak da en iyi çare bir olay başımıza geldiğinde ağlanıp sızlanmanın elbette bir faydası yoktur bunun yerine bu olay başımıza gelmeden bu olaya karşı bir önlem almak en doğrusudur. Gelişen teknoloji de bize bu alanda oldukça yardımcı oluyor. Çok basit güvenlik önlemleri bile teknolojinin bu ürüne eklenmesiyle çok işlevsel ve kullanışlı bir güvenlik önlemine dönüşebiliyor ve güvenliğimizi büyük ölçü de sağlayabiliyor. Bu ürünlerden biri de her gün hastane girişlerinde otopark girişlerinde alış veriş merkezi girişlerinde gördüğüz bariyer sistemleridir. Bariyer sistemleri yıllar boyunca kullandığımız basit fakat basit olduğu kadar da kullanışlı bir güvenlik sistemidir. Nice firması da bu güvenlik sistemlerini üreten en iyi firmalardan birisidir. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş firmaların arasında hatta en üstlerinde bulunmaktadır. nice firmasının ürettiği ürünler her zaman son teknolojiyle donatılmış ürünler olduğundan insanlarda en çok bu ürünleri tercih etmektedirler. Nice s bar bariyer sistemi de bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice s bar bariyer sistemi özellikleri bakımıyla bir çok bariyer sisteminden ayrılmaktadır. İşte nice s bar bariyer sistemini diğer bariyer sistemlerinden ayıran bir çok özelliği de şunlardır. Öncelikle beş yüz bin defa açılma ve kapanma garantisi bulunmaktadır. engel tanıma özelliği bulunmaktadır ki bu bir çok bariyer sisteminde bulunmayan fakat bulunması gereken bir özelliktir. Hazır fotosel yuvaları sayesinde fotosel bağlantısını kolaylaştırmaktadır. Ağırlığı sadece kırk altı kilogramdır. Çalışma sürekliliği saatte yüz kez olarak belirlenmiştir ve artı elli ve eksi yirmi derece de bile çalışmasına devam edebilmektedir nice s bar bariyer sistemi.

Nice M3 Bar

Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri

 Güvenliğimiz en çok değer verdiğimiz olgumuzdur elbette biliriz ki bazı şeylerin telafisi olsa da güvenliğimizden dolayı oluşan bir kazanın telafisi olmayan sonuçları olabilir. Güvenliğimizi sağlamak için hiçbir masraftan da kaçınmayız. Gelişen teknoloji de bize bu alanda bir çok kolaylık sağlamaktadır. Artık bir çok basit tasarımlı güvenlik önlemi teknolojinin eklemesi sayesinde bir çok işlev kazanmakta ve güvenlik konusunda oldukça başarılı sonuçlar getirmektedir. Bu basit mekanizmalardan biri de bariyer sistemleridir. Bariyer sistemleri çok uzun yıllar boyunca kullanılmış güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Fakat teknolojinin eklenmesi sayesinde çok daha kullanışlı bir ürün haline geldi. Nice firması da çok kullanışlı bariyer sistemlerini üreten firmalardan bir tanesidir. Nice firması teknolojik gelişmeleri günü gününe takip ederek ürünlerine ekler ve sizin hizmetinize sunar bu ürünlerden bir tanesi de nice m3 bar bariyer sistemidir.

Nice m3 bar bariyer sistemi altında nice firmasının imzasını bulunduran bir bariyer sistemidir. Sırf bu imzanın bulunması bile ne kadar çok sattığını açıklar niteliktedir fakat bu ürünün aynı zamanda bir çok özelliği bulunmaktadır.

İlk başta nice firması bu ürüne o kadar çok güveniyor ki tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisini veriyor. Hazır fotosel yuvaları sayesinde kolay fotosel bağlantısı yapabiliyorsunuz. Güvenlik sistemleri de bazen insanların sağlığına zarar verebilir bu durumun oluşmaması için engel tanıma özelliği bulunmaktadır nice m3 bar bariyer sisteminde bu sayede bariyeriniz bir engelle karşılaşırsa eğer bariyer sistemiz hareketini durduracak ve hem engel hem de bariyer sisteminiz bir zarar görmeyecektir ki karşılaştığı engel küçük bir çocuk da olabilir bir araba da olabilir bu yüzden her bariyer sistemin bulunması gereke bir özelliktir engel tanıma özelliği.

Nice M5 Bar

Nice M7 Bar

Nice M7 Bar Bariyer Sistemi

 Bazı konular vardır ki işinizi şansa bırakmamanız gerekmektedir. Bu alanda alacağınız ürünü iyice incelemeli ve işinize yarayacağından emin olmalısınız. Bu alan güvenlik alanıdır. Güvenlik alanında güvendiğiniz bir alet açık verirse eğer bunun bedelini ağır ödeyebilirsiniz ki geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Nitekim ülkemiz iş kazaları alanın da hiç de fakir bir ülke değildir fakat siz ben canımı yolda bulmadım güvenliğime önem veririm canım her şeyden önemli diyorsanız eğer nice firmasının ürünlerini almanızı tavsiye ederim. Nice firması uzun yıllar boyunca bu alanda hizmet vermiş ender firmalardan bir tanesidir. Ürünleri uzun süreler hiçbir problem çıkartmadan çalışmasını sürdürür. Bu yüzden bu alanın müşterileri nice firmasını en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi yapmışlardır. Nice firmasının ürünleri çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasında üst sıralara tırmanmaktadır. Bu ürünlerden biri de nice m7 bar bariyer sistemidir.

Nice m7 bar bariyer sistemiz altında nice firmasının imzasını bulunduran bir bariyer sistemidir sırf bu yüzden bile en çok satan ürün olması gayet doğaldır fakat bu ürünün bir çok da özelliği bulunmaktadır bu özelliklerden bazıları da şunlardır.

Nice m7 bar bariyer sistemi tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisi olan bir üründür. Kontrol ünitesi yukardadır bu sayede hızlı ve kolay bakım yapılabilir. Hazır fotosel yuvaları sayesinde fotosel bağlantısı oldukça kolaydır. Kendisine güç girişinden hariç bir akü bağlantısı bulunmaktadır ki herhangi bir enerji kesintisinde güvenliğinizden olmazsınız bariyeriniz çalışmaya devam eder. Çalışma sürekliliği saatte iki yüz kez aç kapa yapma olanağı sağlar. Olağan dışı sıcaklıklarda bile çalışmasını sürdürür ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi derecedir.

Nice L Bar

Nice L Bar Bariyer Sistemi

 Güvenliğimiz bu hayatta en çok önem verdiğimiz kavram olmalı. Çünkü mal mülk gibi kavramlar gitse de telafisi mümkündür insan biraz zarar etse sorun olmaz fakat güvenliğiniz açık verdiğinde yaşanabilecek bir olayla eğer sağlığınız zarar görürse telafisi olmayabilir. Bu yüzden en çok güvenliğimiz için aldığımız ürünlere dikkat etmeliyiz. Gelişen teknoloji sayesinde artık güvenliğimizi de üst seviyelere çıkartabiliyoruz. Çok basit bir tasarım olan bariyer sistemi bile teknoloji sayesinde çok kullanışlı bir güvenlik aleti haline gelebiliyor. Bariyer sistemleri bir çok alanda kullanılabilir bir sistemdir ev de hastanede alış veriş merkezlerinde otoparklarda ve aklınıza gelebilecek her yere uygun bir güvenlik önlemidir. Nice firması uzun yıllar boyunca bu güvenlik önlemleri mekanizmaları üretmiş bir firmadır ve durumun ne kadar önemli olduğunun farkında bir firmadır. Bu yüzden ürettiği mekanizmalara son teknolojiyi ekleyerek size sunar. Bu yüzden nice firmasının ürünleri en çok satan ürünler olmaktadır. Ürettiği ürünlerden biri de nice firmasının nice l bar bariyer sistemidir.

Nice l bar bariyer sistemi altında nice firmasının imzasını bulunduran bir güvenlik sistemidir. Ve özellikleri şunlardır. Öncelikle tam bir milyon kere açılıp kapanmayı garanti eder. Nice firması ürününe o kadar güveniyor ki bu ürün için tam bir milyon kere açılıp kapanma garantisi veriyor. Kendisine akü bağlanabilmesi ve engel tanıma özelliği sayesinde otoparklarda da kullanılabilir bir bariyer sistemidir. Yavaş başlama ve yavaş durma özelliği sayesinde bariyer sisteminiz yıpranmaz ve uzun süreler bu bariyer sistemini kullanabilirsiniz. Siz de güvenliğinize önem veren ve güvenliğiniz de işinizi de şansa bırakmayan biriyseniz nice l bar bariyer sistemi tercih etmeniz gereken bariyer sistemidir.

Nice Garaj Kapısı Motorları

Nice Spin21

Nice Spin22

Nice Spidokit

Nice Spider

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru

 Kapı denildiğinde insanın aklına çok fazla bir durum gelmez kapılar istenmeyen kötü niyetli insanları dışarıda tutmak için tasarlanmış sağlam mekanizmalar olarak bilinirler. Bu çok doğal bir çok insanın aklına sadece bu gelir. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde artık durum çok daha değişti basit bir mekanizma olan kapı bile artık ısı yalıtımı yapabiliyor. Artık kapınıza eklediğiniz bir motor sayesinde kapınız kendi kendini açıp kapatabiliyor ve bunu bir kumanda yardımıyla siz kapınızın yanında olmasınız da yapabiliyor. Nice firması işte bu kapı motorlarını üreten firmalardan birisidir. Ürettiği ürünler alanında en çok satan ürünler olmaktadır ki bu durum nice firmasının son derece tanınan ve güvenilen bir firma olmasından kaynaklı bir durumdur.

Fakat ürettiği ürünlerin çok satmasını sadece nice firmasının çok tanınması ve güvenilmesi sebebine bağlarsak yanılmış oluruz. Nice firması ürünlerini son teknoloji ürünler olarak tasarlar ve bu şekilde insanların beğenisine sunar bu yüzden de ürünleri altında nice firmasının imzası bulunmasa bile çok satan ürünler olurlar. Nice Spider garaj kapısı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Spider garaj kapısı motoru yüz kilograma kadar çıkan kapılar için kullanılabilen bir kapı motorudur. Kurulumu oldukça kolaydır ve çalışma sürekliliği oldukça iyidir. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerleri altında bile çalışmasını sürdürebilir ki bu değerler artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında değişen değerlerdir. Hızı saniyede on üç buçuk santimdir.tüm bu özelliklerinin yanında da ağırlığı sadece ama Sadeceon dört kilogram bir ağırlıktır ki yüz kilogram çekme kapasitesi olan bir motor için on dört kilogram bir ağırlık yok denecek kadar az bir ağırlıktır.

 Nice Motor

Nice Endüstriyel Kapı Motorları

Nice Ndck0001

Nice Ndck0299

Nice Ndck0022

Nice Soon

Nice Sumo

Nice Endüstriyel Kepenk Motorları

Nice Ndck0544

Nice Ndck0372

Nice Ndck0503

Nice Ndck0262

Nice Ndck0386

Nice Ndck0384

Nice Ndck0385

Nice Santral Tip Kepenk Motorları

Nice Rondo2040

Nice Giro 170

Nice Giro 340

Nice Türkiye

Nice Motor

Nice Servis

 

 

Menü