• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice X-Metrokit 2124

Nice X-Metrokit 2124

Nice X Metrokit 2124 Dairesel Kapı Motoru

 

Konfor herkesin arayışıdır ve konforunu sağlayabilecek rahatına rahat katabilecek ürünler almak ister insanlar. Gelişen teknoloji sayesinde de biz bu isteklerimize daha kolay ulaşabiliyoruz. Teknoloji içine girdiği her ürünü daha fonksiyonel hale getiriyor buna en iyi örnek de sanırım kapılardır. Kapı gibi basit bir ürün yüz yıllar boyunca aynı şekilde kendini devam ettirmiş ürün teknoloji işin içine girdiğinde bir çok işlevsel özellik kazanıyor. Basit bir kapı bile binaların iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin ısı yalıtımına katkı da bulunabiliyor. Dairesel kapı dediğimiz kapılar hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde bulunan bir kapı dışarıdaki havanın içeriye girmesini engelleyerek içeride ki havanın da dışarıya çıkmasını engelleyerek ısı yalıtımına katkıda bulunuyor. Üstelik bunu yaparken giriş çıkış trafiğinde de bir aksama söz konusu olmuyor. Fakat bu gibi dairesel kapıların motora ihtiyacı vardır.

Nice firması da bu dairesel kapı motorlarını üreten firmalardan birisidir. Hatta bu firmalar arasında en çok satan ürünleri üreten firmadır. Nice firması yıllar boyunca en son teknolojiyi motorlarına ekleyerek motorlarını insanların beğenisine sunan bir firmadır ki nice x metrokit 2124 dairesel kapı motoru da bu motorlardandır.

Nice x metrokit 2124 dairesel kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Ve iki yüz otuz santim de iki yüz elli kilogram ağırlığı yüz elli santimde de dört yüz kilogram ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Çalışma sürekliliği de saatte altmış kez olarak belirlenmiştir. Otomatik arıza teşhis ve engel tanıma özelliği bulunmaktadır ve artı elli ve eksi yirmi derece aralığında çalışabilir. Bunun yanında sadece altı kilogram ağırlığa sahiptir.

Nice Türkiye

admin

Mesajınızı bırakın

Menü