• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Yana Kayar Kapı Motoru

 

Yana Kayar Kapı Motoru

Bir çok insan konfor arayışındadır. Herkes yaşadığı alanın kendisine az zahmet çıkartmasını ve bu şeklin azalarak devam etmesini ister. Bu yüzden basit pratik çözümler geliştirilmiştir. Garaj girişleri ve çıkışları için bahçe giriş ve çıkışları için yana kayar kapı gibi. Yana kayar kapılar genellikle ray üstüne oturtulmuş vaziyettedir ve bu sayede kolay hareket edebilir. Yana kayar kapı için geniş bir giriş olması gerekmektedir. Bu sayede kapı yana kaydığında kendisine bir alan bulabilir. Girişleriniz için en ideal kapıyı ağırlık ve geniş baz alınarak bulabilirsiniz.

Teknolojisi oldukça gelişti artık çok basit mekanizmalar bile bizim kol kuvvetimizden bağımsız şekilde hareket edebilir durumdadır. Gelişen bu teknolojinin gündelik yaşamlarımızda ki mekanizmalara uygulanması bizim de konforumuzu arttırmış durumda. Artık yana kayar kapılar için bile motor sistemi uygulanmakta ve bu sayede kapı otomatik olarak hareket etmektedir. Üstelik bu ürünler artık çok yaygın kullanıldığından fiyatları da uçuk miktarlarda değil her bütçeye uygundur.

Yana kayar kapı motoru sayesinde kapınız siz çok uzaktayken bile açılabilir ya da kapanabilir hale gelmektedir. Bu ürünler artık çok geliştiğinden bir çok alanda sizin ihtiyaçlarınıza yönelik ve güvenliğiniz ön plana alınarak tasarlanmıştır. Artık bir çok üründe açılırken ve kapanırken her hangi bir insana ya da her hangi bir nesneye zarar vermemesi için yavaşlatma sistemi bulunmaktadır. açılırken ya da kapanırken uyarı sistemi bulunmaktadır. engel tespiti sayesinde kapı her hangi bir engelle karşılaştığında motor sistemi durmakta ve arada kalan canlılara zarar gelmemektedir. Üstelik bu kapılar her türlü atmosferik olaya karşı direnç gösterebilmekte ve uzun süre size en tam performansla hizmet vermektedir.

Konutlarda ve bahçelerde kullanılmak üzere pek çok yana kayar kapı motoru çeşidi vardır. kapınızın ağırlığına daha güçlü motorlar tasarlanmıştır. Öyle ki üç buçuk ton gibi ağır kapılar kullanılan alış veriş merkezleri için bile yana kayar kapı motoru bulunmaktadır. siz de konforunuza düşkün bir insansanız yaşadığınız alanı kendinize göre ve rahatınıza göre dizayn ediyorsanız yana kayar kapı sizin konforunuza konfor katacak bir eklentidir.

Nice Türkiye

admin

Mesajınızı bırakın

Menü