• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

bahçe kapı motorları etiket arşivi

Nice Thor 1500

Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Teknoloji oldukça gelişti gelişen teknoloji bir çok alanda bize kolaylık sağladı. Her gün kullandığımız basit ürünlere uygulanarak kullanımlarını kolaylaştırdı. Bir çok zaman yapmak istemediğimiz bir işten bizi kurtardı. Örneğin yaz sıcağında serin arabadan çıkıp bin beş yüz kilogram ağırlığındaki bir kapıyı kimse açmak daha sonra kapatmak istemez ya da gecenin bir yarısı tam uyumak üzereyken evden çıkıp açık kalmış bahçe kapısını kapatmak istemez. Fakat kapınıza eklenen bir motor sayesinde kapınızın yanında olmasınız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Yana kayar kapılar için bir çok motor bulunmakta fakat bir motor var ki rakipleri arasında son derece ön plana çıkmış kendisini göstermiş ve alanında en çok tercih edilen ürün olmuştur bu ürünün adı nice thor 1500 yana kayar kapı motorudur.

Nice thor 1500 yana kayar kapı motoru bin beş yüz kilogram ağırlığında ki kapıları hareket ettirebilir. Çalışma sıcaklığı eksi yirmi ila artı elli derece arasında değişmektedir. Kapınızı saniyede on altı santi metre hareket hızıyla açıp kapatmaktadır. Açılıp kapanırken yavaşlatma özelliği sayesinde kapınızın aşınmasını engeller. İçinde emniyet fotoseli bulunmaktadır. Üzerinde bir de kontrol ünitesi bulunmaktadır. tüm bunların yanında sadece on altı kilogram ağırlığındadır.

Nice thor 1500 yana kayar kapı motoru daha çok müstakil evlerin bahçe kapıları uygun bir motordur. Alanında bulunan diğer motorlara oranla bir çok özelliği bulunmaktadır ve çok ağır koşullarda dahi çalışmasını sürdürebilmektedir. Konforuna düşkün ve kaliteyi seven insanların en çok tercih ettiği motorların başında gelmektedir nice thor 1500 yana kayar kapı motoru.

Teknoloji oldukça gelişti artık bir çok ihtiyacımızı ve bir çok rahatsızlığımızı karşılar duruma geldik. Yanar kayar kapı motorları da bir çok sıkıntımızı çözen bir durumdur. kapıların ağırlıkları bir insanın kol kuvvetinin yetmeyeceği kadar ağır olmaktadır bu yüzden motorların bize yardım etmesi gerekmektedir. Fakat her motor işini hakkıyla yapmamaktadır bu yüzden seçim yaparken de oldukça dikkatli davranmak gerekir. Ummadığımız bir anda kapı motorumuzun bizi yarı yolda bırakması canımızı sıkan bir durum olur. Kapı motorunuzu en ağır şartlarda bile çalışabilecek motorlar arasından seçmeniz sizin için bir avantaj olacaktır. bu yüzden siz de tercihinizi nice thor 1500 yana kayar kapı motorundan yana kullanırsanız eğer pişman olmazsınız.

Nice Türkiye

Nice Run 1500

 

Nice Run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Yana kayar kapılar bahçe girişlerinde en çok kullanılan kapılar arasındadır. Her insan konforuna düşkündür elbette bu yüzden tercihlerini yana kayar kapıdan kullanmaktadır. Yana kayar kapılar ray üstlerine oturtulduklarından kolay hareket ettirilebilen mekanizmalardır. Gelişen teknoloji de bizim kullandığımız mekanizmalara uygulanarak bu mekanizmaların bize daha çok konfor sağlamasın da etkili olmuştur. Örneğin yana kayar kapılar için üretilen motorlar sayesinde kapınıza kol gücünüzü kullanmadan hareket ettirebilirsiniz. Bunun yanında motorunuza eklenen bir kumanda mekanizması sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Arabanızdan hiç inmeden kapınızı açıp yine arabanızdan hiç inmeden kapınızı kapatabilirsiniz bunun yanında gecenin bir yarısı kapınızın açık kaldığını fark ettiğinizde evinizden çıkmadan bir tuşa basarak kapınızı kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapılar için ağırlıkları temek alınarak bir çok motor türü üretilmiştir. Nice run bin beş yüz bu motorlardan bir tanesidir. Nice run 1500 yüzü diğer motorlardan ayıran özellikleri çok yoğun kullanıma dahi uygundur. Yirmi dört volt gibi bir enerji kullanarak sizin bütçenize yük olmaz. Nice run 1500 yana kayar kapı motoru bin beş yüz kilogram gibi çok ağır kapıları bile hareket ettirebilir. Üstelik hız ayarlayıcısı da bulunmaktadır. saniyede on ila yirmi beş santim hareket hızı arasında altı farklı hız seçeneği bulunmaktadır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motorunda engel tanıma özelliği de bulunmaktadır bu sayede kapınız bir engelle karşılaştığında bu küçük bir çocuk da olabilir bir nesne de olabilir hem kapınız hem de karşılaştığı engel zarar görmeden kapınızın durmasını sağlar. Uyarı flâşörleri sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi uyarır. Yavaş başla ve dur özelliği sayesinde kapınızın aşınmasını engeller. Fakat kendi fotoseli dışında bir fotosel ile çalışmaz bu yüzden kendi fotoselini almaya özen göstermelisiniz. Kış aylarında eksi yirmi santigrad derece de bile çalışmaktadır. Yaz aylarında artı elli derece gibi çok yüksek sıcaklıklar altında bile çalışabilmektedir nice run 1500 yana kayar kapı motoru. Ağırlığı ise sadece on dokuz kilogramdır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motoru müstakil evlerin bahçe kapıları için uygun bir motordur. Siz de bahçenizde ki yana kayar kapınız için bir motor bakıyorsanız eğer nice run 1500 yana kayar kapı motoru sizin aradığınız motordur. Bu motoru seçtiğinize pişman olmazsınız.

NİCE TÜRKİYE

Menü