• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

bahçe kapısı motorları etiket arşivi

Nice Tub 3500

 

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

İnsan oğlu her alanda rahatını arar ve rahat etmek için çalışır. Alacağı ürünleri kendi rahatına hizmet etmesi yönünde tercih yaparak seçer. Evlerimiz için de bu böyledir. Fakat bazı durumlarda teknoloji bize yapamayacağımız işlerde yardımcı olur. Kimse bir alet yardımı almadan üç bin kilo gram bir ağırlığı yerinden hareket ettiremez. Hayatımın hangi alanında üç bin kilo gram yükü hareket ettirmeye ihtiyaç duyacağım diye düşünebilirsiniz fakat büyük garajların hangarların depoların kapıları aşağı yukarı bu ağırlıktadır ve bu alanlarda çalışan insanlar üç bin kilo gram gibi bir ağırlığın hareket etmesine muhtaçtır. Onların ihtiyaçlarına çözüm olarak da nice tub üç bin beş yüz yana kayar kapı motoru geliştirildi.

Nice tub 3500 yana kayar kapı motoru üç bin beş yüz kilo gram gibi çok ağır kapılar için tasarlanmış bir kapı motorudur ve bu ağırlığı zorlanmadan hareket ettirebilir. Bunun yanında bir çok özelliği de bulunmaktadır. nice tub üç bin beş yüz yana kayar kapı motorunun taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında üç yüz kırk volt gibi düşük enerji ihtiyacıyla çalışır ki bu da sizin kesenize olumlu olarak yansır. Otuz metre gibi çok büyük kapılara kadar kullanılabilir. Yirmi dört saat içinde iki yüz kez kapıyı açıp kapama çalışma sürekliliği bulunmaktadır. Bunun yanında nice tub 3500 yana kayar kapı motoru kış aylarında eksi yirmi santi grad derece de yaz aylarında ise artı elli santi grad derece de çalışmasını sürdürebilir. Tüm bu özelliklerinin yanında ise sadece altmış kilogram ağırlığındadır.

Uzaktan kumanda vericisi bulunmaktadır. Yani siz yakının da olmasınız bile motorunuza komut vererek kapınızı açıp kapatabilirsiniz bu sayede. Flâşörleri sayesinde kapınız açılıp kapanırken ya da motorunuz işlev halindeyken de haberiniz olur. Emniyet fotoseli sayesinde kapınız bir engelle karşılaşmadan evvel o engeli fark ederek durmaktadır.

Gelişen teknoloji bir çok ihtiyacımıza çözüm getirmiştir. Bir çok motor tasarlanmıştır öyle ki bu motorlar çok ağır kapıları bile hareket ettirebilir bir çok özelliği sayesinde bizim hayatımızı kolaylaştırabilir alınan bir çok önlem sayesinde de bir çok kazanın önüne geçebilir. Nice tub üç 3500 yana kayar kapı motoru bu çok ağır kapılar için tasarlanmış bir motordur. Sizde ağır kapılar için motor arıyorsanız eğer nice tub 3500 aradığınız motordur.

Nice Türkiye

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru Hemen hemen herkes rahatına düşkündür bir işi kolay yoldan yapabilmek varken zoru tercih etmez kimse. Gelişen teknolojinin bizim ihtiyaçlarımıza ve arzularımıza göre ürünlere yerleştirilmesi de bizim için bir avantaj oldu elbette ki. Bu ürünlerden biri de yana kayar kapı motorudur. Yana kayar kapı motoru sayesinde bir çok defa üşendiğimiz halde yaptığımız yapmak istemediğimiz bir işi bizim yerimize motor yapmaktadır. Üstelik bunu biz yanında olmasak da uzaktan kumanda yardımıyla yapabilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları arasında en çok parlayan ürünse nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur. Bu ürün alanında ki bir çok motordan özellikleri sayesinde sıyrılmış ve en çok tercih edilen ürün halin gelmeyi başarmıştır.

Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru yalnızca yirmi dört volt gibi çok düşük enerjiye ihtiyaç duyar ki buda elektrik harcamasının çok düşük olduğunu ve sizin cebinize ekstradan bir yük bindirmeyeceğini gösterir. Altı kademeli hız seçeneği sayesinde kullanıcısının istediği hızı ayarlamasını sağlar. Nice Robus 600 yana kayar kapı motorunun en önemli özelliği de yoğun kullanıma uygun bir yapıda olmasıdır. Bu da çok fazla kullansanız da sizi yarı yolda bırakmayacağını gösterir. Kontrol ünitesinin üzerinde olması sayesinde ek bir kontrol mekanizmasına ihtiyaç duymaz. Saniyede otuz bir santimetre hıza ulaşır açılırken ve kapanırken yavaşlatma özelliği sayesinde de kapınızın aşınmamasını sağlar. Çalışma sürekliliği de saatte kırk defadır. Çok çetin hava koşullarında dahi çalışmasına devam edebilir ki bu şartlar eksi yirmiyi ya da artı elliyi bulsa bile devam etmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında da sadece on bir kilogram gibi çok hafif bir yapıya sahiptir.

Acil durum bataryası sayesinde de elektrikler de bir kesinti olması durumunda sizi yarı yolda bırakmaz. Bir çok defa ürün almışızdır. Fakat yana kayar kapı motorlarını seçerken dikkat etmemiz gereken husus da emniyet özellikleridir. Sizi yarı yolda bırakacak bir motoru tercih etmezseniz motorunuzu uzun süreler kullanabilirsiniz.

Motorunuz da bulunacak engel tespit sistemi sayesinde bir engelle karşılaştığında kapınız bu bir insan ya da bir araba olabilir motorunuz kapınız hareketini durduracak ve hem hapınız hem de karşılaşılan cisim zarar görmeyecektir. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru güvenle tercih edebileceğiniz sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir motordur.

Nice Türkiye

Menü