• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

bariyer servisi etiket arşivi

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Kollu Bariyer

Nice Kollu Bariyer Hayatlarımızda olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi güvenliktir. Yaşadığımız alanlarda çalıştığımız iş yerlerinde güvenlik bizim için en önemli husustur. Yaşadığımız alan ne kadar güvenliyse yaşadığımız alanda kendimizi ne kadar güvende hissediyorsak aile huzurumuzda o denli artar tersi durumda da huzurumuz o denli bozuktur her an tetik halindeyizdir. Gelişen teknoloji sayesinde güvenlik önlemlerimiz bir hayli arttı ve çeşitlendi. Çok basit bir teçhizat bile gelişen teknoloji sayesinde çok etkili bir güvenlik önlemine dönüşür vaziyette artık. Bunlardan biri de kollu bariyer sistemleridir. Kollu bariyer sistemleri oldukça ilkel basit fakat bir o kadar da etkili bir yöntemdir. Hala en çok tercih edilen güvenlik önlemlerinin başında gelmektedir.

Günümüzde güvenlik için bir çok alet ve yöntem bulunmasına rağmen kollu bariyerin en çok tercih edilen ürün olmasında yatan ana neden basit bir kullanımı ve basit olduğu kadar da etkili olması yatıyor. Bu basit alet her geçen gün gelişen teknolojinin de yardımıyla kendisini geliştirmekte ve bizi daha etkin bir koruma altına almaktadır. Üstelik bir çok alanda kullanılmak üzere çeşit çeşit bariyer sistemleri tasarlanmıştır.

Elbette ki otoparklarda kullanılan bariyer sistemleriyle siteler de kullanılan bariyer sistemleri arasında farklar bulunmaktadır. herkesin ihtiyacına göre tasarlanmış bu sistemlerde sizin bütçenize ve ihtiyacınıza göre şekillenmiştir.

Gelişen teknoloji sayesinde bariyer sistemlerinin işlevleri artmış ve sizin üstünüzde ki yüklerden kurtarır duruma da gelmiştir. Bir çok bariyerin üstünde bulunan fotosel sayesinde bariyerler kendileri otomatik açılır kapanır durumdadır. Otoparklar için üretilen modeller de ise bariyerler plaka tanıma sistemi sayesinde araçların giriş çıkış saatlerini hesaplayabilmekte ve sizi ek personel ihtiyacından kurtarmaktadır.

Kollu bariyerler hem mekanik hem de elektronik mekanizmalar olduklarından bakımlarının yapılması gerekmektedir. Zamanla yıpranan kollu bariyer sistemi eğer ki bakımı yapılmazsa sağlıklı hizmet veremez duruma gelmektedir. Bu yüzden bariyerlerinizin bakımlarını ihmal etmeyiniz. Bu alanda bariyerinizi aldığınız firmayla iletişime geçerek bariyer bakımı hizmeti alabilirsiniz.

 

Eğer siz de yaşadığınız alanı daha güvenli bir hale getirmek istiyorsanız kollu bariyer sistemleri aradığınız çözüm olacaktır.

Nice Türkiye

Nice M 7 Bar

Nice M7 Bar Bariyer Sistemleri

 

Güvenlik her şeyden önce gelir bir alanda bulunduğunuzda güvenliğinizi ne kadar arttırırsanız o denli huzurlu olursunuz. Bu iş yerinizde de böyledir evinizde de böyledir sokaktayken de böyledir. Bir alanda zarar görebileceğinize inandığınız vakitte huzurunuz kaçar uykularınız kaçar. Yaşamaktan keyif alır bir durumda olmazsınız. Gelişen teknolojide bizim güvenliğimizi arttırmamıza yardımcı oluyor. Bir çok alanda çıkan ürünlerin bizim ihtiyaç ve arzularımıza göre üretilmesi bizim için oldukça büyük bir avantaj. Çok basit bir ürün bile teknoloji sayesinde aşılması güç bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor. Evet bu ürün bariyer sistemidir. Bir çok alanda iş yerinizde otoparklarda evinizde kullanılan ve çok etkili olan bariyer sistemleri. Fakat her bariyer sistemi nice m7 bar bariyer sistemi gibi görevini hakkıyla yapıp size hizmet etmez.

Peki nice m7 bar bariyer sistemini diğer bariyer sistemlerinden ayıran özellikler nelerdir. Gelin bunu hep birlikte inceleyelim. Öncelikle nice m7 bar bariyer sistemi karşısına koyulacak bir bariyerle senkronize olarak çalışma yapabilmektedir. Bunun yanında size uzun süre hizmet verebilir öyle ki bir milyon defa açılıp kapanma garantisini size sunuyor. Kontrol ünitesinin yukarısında olması da bakımının kolay yapılmasını sağlıyor bu sayede bakımda olan nice m7 bar uzun süre işlevsiz kalmaz. Fotosel yuvalarının hazır olması da fotoselin kolay bağlanmasını sağlıyor.

Tüm bunların yanında bir güvenlik ürünün mutlaka güvenlik önlemlerinin de olması gerekmektedir. Nice m7 bar bariyer sisteminin güvenlik önlemleri de bulunmaktadır. bu güvenlik önlemleri yavaş başla ve yavaş bitir özelliği sayesinde bariyeriniz aşınma yapmaz. Engel tanıma özelliği sayesinde bariyeriniz bir engelle karşılaştığında bu bir insan ya da bir araba olabilir hareketini durdurarak karşılaştığı engele de bariyerinize de zarar gelmesini engeller. Üzerinde bulunan harici adaptör sayesinde de güç kesintisi olduğunda işlevini devam ettirebilir. Üzerinde bulunan flaşör ve trafik lambasıyla sizin dikkatiniz çeker ve hareket halindeyken sizi uyarır.

Güvenlik önlemleri elbette ki önemlidir. Fakat güvenliğinizi sağlaması için aldığınız her ürün sizin güvenliğinizi hakkıyla sağlamıyor size iyi hizmet etmiyor. Bu yüzden hayatta ki en önemli varlığınızı canınızı emanet ederken iyi seçim yapmak zorundasınız. Nice m7 bar bariyer sistemi sizin yüzünüzü kara çıkartmayacak size uzun süreler hizmet verecek olan bir bariyer sistemidir. Bu yüzden de tercihinizi nice m7 bar bariyer sisteminden yana kullanırsanız asla pişman olmazsınız.

Nice Türkiye

Menü