• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

dairesel kapı motoru etiket arşivi

Nice X-Metrokit 2124

Nice X Metrokit 2124 Dairesel Kapı Motoru

 

Konfor herkesin arayışıdır ve konforunu sağlayabilecek rahatına rahat katabilecek ürünler almak ister insanlar. Gelişen teknoloji sayesinde de biz bu isteklerimize daha kolay ulaşabiliyoruz. Teknoloji içine girdiği her ürünü daha fonksiyonel hale getiriyor buna en iyi örnek de sanırım kapılardır. Kapı gibi basit bir ürün yüz yıllar boyunca aynı şekilde kendini devam ettirmiş ürün teknoloji işin içine girdiğinde bir çok işlevsel özellik kazanıyor. Basit bir kapı bile binaların iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin ısı yalıtımına katkı da bulunabiliyor. Dairesel kapı dediğimiz kapılar hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde bulunan bir kapı dışarıdaki havanın içeriye girmesini engelleyerek içeride ki havanın da dışarıya çıkmasını engelleyerek ısı yalıtımına katkıda bulunuyor. Üstelik bunu yaparken giriş çıkış trafiğinde de bir aksama söz konusu olmuyor. Fakat bu gibi dairesel kapıların motora ihtiyacı vardır.

Nice firması da bu dairesel kapı motorlarını üreten firmalardan birisidir. Hatta bu firmalar arasında en çok satan ürünleri üreten firmadır. Nice firması yıllar boyunca en son teknolojiyi motorlarına ekleyerek motorlarını insanların beğenisine sunan bir firmadır ki nice x metrokit 2124 dairesel kapı motoru da bu motorlardandır.

Nice x metrokit 2124 dairesel kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Ve iki yüz otuz santim de iki yüz elli kilogram ağırlığı yüz elli santimde de dört yüz kilogram ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Çalışma sürekliliği de saatte altmış kez olarak belirlenmiştir. Otomatik arıza teşhis ve engel tanıma özelliği bulunmaktadır ve artı elli ve eksi yirmi derece aralığında çalışabilir. Bunun yanında sadece altı kilogram ağırlığa sahiptir.

Nice Türkiye

Nice Hyppo 7100

Nice Hyppo 7100 Dairesel Kapı Motoru

 

Teknoloji hayatımızda oldukça etkin bir rol oynuyor artık. Bundan on beş yirmi beş yıl önce sorulduğun da bir kapı için en fazla alanlarımızı evlerimizi arazilerimizi istenmeyen insanlardan korumak içi kullandığımız aletler mekanizmalar cevabını alırdık fakat artık teknoloji işin içine girdiğinden beri kapıların bile bir çok fonksiyonel özelliği bulunmaktadır. kapı gibi basit bir yapı bile bir alanın ısı yalıtımı konusunda oldukça etkin bir rol oynayabiliyor. Bir motor yardımıyla kapılar kendi kendilerini açıp kapatabiliyor hatta biz yakının da olmasak da kumanda yardımıyla uzaktan bir tuşa basmamızla kendi kendilerine açma kapama işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Dairesel kapılar ısı yalıtımı konusun da oldukça başarılı sonuçlar doğuruyorlar.

Nice firması bu kapılar için motor üreten bir firmadır. Ve bu motor üreticileri arasında en çok tanınan motor üreten firmalardan birisidir nice firması. Nice firması ürünlerini her zaman son teknolojiyle donatmış bir firmadır. Bu yüzden insanlar en çok nice firmasının ürünlerini tercih etmekte en çok nice firmasının ürünlerine güvenmektedirler. Nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta kullanıma uygun bir kapı motorudur ve tek kanat genişliği yüz elli santime kadar çıkan kapılar için kullanılır. Kanat bekleme süresi ayarlayabilme ve güç ayarı yapabilme gibi seçeneklerini bulundurur. Bunun yanında eksi yirmi derece ve artı elli derece arasında çalışmasını sürdürebilir. Ve tüm bu özellikleri barındırsa da ağırlığı sadece on üç kilogramdır. Siz de dairesel kapınız için motor arıyorsanız eğer nice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motoru aradığınız motordur tercih ettiğinize pişman olmazsınız.

Nice Türkiye

Nice Hyppo 7005

Nice Hyppo 7005 Dairesel Kapı Motoru

 

Nice firması kapı motorları üreten firmalardan birisidir aynı zamanda bu firmalar arasında en çok tanınan firmadır desek yanılmış olmayız. Nice firması ürettiği kapı motorlarını en son teknolojiyle donatır ve insanların beğenisine sunar. Bu yüzden de insanlar nice firmasının ürünlerini almadan önce bilirler ki piyasa da bulunan en sın teknolojik ürün bu. bu güvenin oluşması elbette ki yıllar almıştır ve nice firması bu güvenin yıkılmaması için elinden geleni yapmaktadır. Nice firması içinde bulunan insanlar insanların neye ihtiyaç duyduğunu neyi arzu ettiğini neyi istediğini gayet iyi bilen insanlardır. Bu yüzden bir ürünü tasarlamadan önce bu alanda iyice bir araştırma yaparak motorun özelliklerini belirlerler. Ve insanların ihtiyaç duymadığı bir çok özellikle motoru donatmazlar. Nice firmasının son ürünlerinden biri de nice hyppo 7005 dairesel kapı motorudur.

Dairesel kapılar ısı yalıtımı konusunda son derece etkin kapılardır. Hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde bulunan kapılardır dairesel kapılar ve içeride ki havayı içeride dışarıda ki havayı da dışarıda tutarak ısı yalıtımını sağlarlar. Nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru da bu dairesel kapılar için üretilmiş bir kapı motorudur.

Nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta çalışma sürekliliği olan bir motordur. Hızı saniye de bir nokta yedi santimdir. Tek kanat genişliği üç yüz santim kapılar için tasarlanmıştır ve üç yüz santimde dört  yüz kilogram iki yüz santimde sekiz yüz kilogram gibi devasa çekme gücüne sahip bir motordur. Artı elli ve eksi yirmi derece sıcaklıklar altında çalışmaya uygun bir motordur ve sadece on üç kilogram bir ağırlığa sahiptir.

Nice Türkiye

Nice Walky 2024

Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motoru

 

Gelişen teknoloji sayesinde artık kullandığımız bir çok ürünün bir çok özelliği bulunmaktadır. çok basit bir işlevi olan ve tek amacı arazilerimizden evlerimizden istenmeyen kişileri girmesini engellemek olan kapılar bile artık bir çok özelliğe sahip aletler olarak karşımıza çıkabiliyorlar gelişen teknoloji bu aletlere donatıldığında. Kapılar yüz yıllar boyunca hayatlarımızda olan ve işlevleri son on ila on beş yıla kadar aşağı yukarı aynı kalan ürünlerdir. Fakat teknoloji işin içine girdiğinde ki her zaman girer artık kapılar bile evlerin iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin ısı yalıtımlarında etkin rol oynayabilen birer alet olabiliyorlar. Dairesel kapılar dediğimiz bu kapı türleri her alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür içeride ki havanın dışarıya çıkmasını engeller ve dışarıdaki havanın da içeriye girmesini engeller bunu yaparken içeri girilmesi ve dışarı çıkılması için oluşan trafiği de düzenler. Fakat bu kapılarda motorlara ihtiyaç duyarlar.

İşte bu kapı motorlarını üreten firmalardan birisi de nice firmasıdır. Nice firması bu alanda yıllar boyunca ürünler üretmiş ve ürettiği ürünleri insanların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre dizayn ederek insanların beğenilerine sunmuş bir firmadır ki bu yüzden en çok tercih edilen firma olmayı da başarmıştır. Nice firmasının son ürünlerinden olan nice Walky 2024 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünün özellikleri de şunlardır.

Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru yüz seksen santimde yüz kilogram taşıma kapasitesi olan engel tanıma özelliği bulunan açılma ve kapanma da yavaşlama sistemi bulunan saatte elli kere çalışma sürekliliği olan ve artı elli ila eksi yirmi derece de çalışmasını sürdürebilen bir motordur.

Nice Türkiye

Nice Walky 1024

Nice Walky 1024 Dairesel Kapı Motoru

 

Kapı motorları üreten bir çok firma bulunmaktadır bu alan da bulunan bir çok firma uzun yıllar boyunca kapı motorları üretmişlerdir ve insanların beğenisine hizmetine sunmuşlardır. Fakat öyle bir firma var ki bu firmalar arasından sıyrılmış insanların en çok tanıdığı firmalar arasında yer almıştır. Bu firmanın adı nice firmasıdır. Nice firması çok uzun yıllar boyunca kapı motorları üretmiş bir firmadır. Ürettiği motorlar son teknolojiyle donatılmış motorlardır. Ve bu yüzden en çok tercih edilen motorlar arasında nice firmasının motorları bulunmaktadır. nice firması motorlarını üretirken insanların ihtiyaçlarını isteklerini arzularını dikkate alır ve motorlarını bu şekilde dizayn eder. İnsanların istemediği ihtiyaç duymadığı bir çok özelliği motoruna koyarak motorunu çok gelişmiş bir motormuş gibi gösteren firmalar arasında yer almaz. Bu yüzdendir ki insanlar en çok nice firmasına güvenirler ve en çok nice firmasının ürettiği motorları tercih ederler bu sebeple ki nice firmasının motorları da her ürettiği motorda olduğu gibi en çok satan motorlar arasında yer alır çoğu zaman. İşte bu motorlardan biri de nice Walky 1024 dairesel kapı motorudur.

Nice Walky 1024 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta kullanıma uygun bir kapı motorudur. Tek kanat genişliği yüz seksen santim olan kapılarda kullanıma uygundur ve yüz seksen santim olan kanat genişliğinde yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaşırsa eğer motorunuz çalışmasını durdurarak engele ve kapınıza bir zarar gelmesini engeller ki bu her motorda bulunması gereken bir özelliktir. Bunun yanında saatte elli kere çalışma sürekliliğine sahip bu motorun ağırlığı yalnızca dört nokta seksiz kilogramdır.

Nice Türkiye

Nice Wingo 3524

Nice Wingo 3524 Dairesel Kapı Motoru

 

Herkes konforuna düşkündür öncelikle. Herkes rahat edebildiği kadar rahat etmek ister. Gelişen teknoloji de bize bu alanda oldukça yardımcı oluyor. En basit tasarımlı ürünler bile teknolojinin eli değdiğinde bambaşka haller alabiliyorlar. Bu ürünlerden birisi de kapıdır. Kapı denildiğinde insanın aklına hiç de komplike bir ürün gelmez gayet basit tasarımlı basit bir amaca hizmet eden bir ürün gelir ki bu da gayet doğaldır. Kapılar uzun yıllar boyunca hayatlarımızda bulunan ürünlerdir ve bulunmaya da devam edeceklerdir. Kapıların başlıca amaçları evlerimizi arazilerimizi istenmeyen kötü niyetli insanlardan korumaktır. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde kapılar artık evlerin ısı yalıtımlarına bile katkıda bulunabilecek kadar gelişmiş aletler olarak karşımıza çıkıyorlar buna en basit örnekte her gün alış veriş merkezlerinin girişlerinde gördüğünüz dairesel kapılardır. Dairesel kapılar bir yandan içeri giriş ve çıkış trafiğini sağlarken bir yandan da içeride ki havanın dışarıya çıkmasını dışarıda ki havanın da içeriye girmesini engeller. Fakat bu dairesel kapılar da motorlara ihtiyaç duyarlar.

Nice firması işte bu dairesel kapıların motorlarını üreten ender firmalardan bir tanesidir ki ürünleri son teknoloji ürünlerdir her zaman binaenaleyh insanlar en çok bu firmayı tercih ederler. nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir motordur ve tek kanat genişliği üç buçuk metre olan kapılar için uygundur. İki metrede üç yüz kilogram üç buçuk metrede de iki yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır. bir metre kanatta da beş yüz kilogram taşıma kapasitesine kadar çıkabilmektedir.

Nice Türkiye

Nice Wingo 2024

Nice Wingo 2024 Dairesel Kapı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanların aklına çok basit mekanizmalar gelir ki bu durum hiç de anormal bir durum değildir aslında farklı bir şey gelmesidir anormal olan fakat gelişen teknoloji kullandığımız basit ürünlere yerleştirildiğinde artık bu durumda değişti. Artık bir çok ürün asıl amacının yanında başka bir çok özelliği de içinde barındırıyor. Çok basit bir mekanizma olan kapılar bile artık ısı yalıtımlarında kullanılabiliyor. Her gün girip çıktığımız alış veriş merkezlerinin girişlerinde ki dairesel kapıları fark etmişsinizdir. Bu kapılar oldukça iyi bir ısı yalıtım sistemidir aslında. Kapılar insanları içeri girip dışarı çıkmalarını sağlarken aynı zamanda içeride ki havanın dışarıya çıkmasını dışarıda ki havanın da içeriye girmesini engelliyorlar bu sayede ısı yalıtımlarını yapıyorlar. Fakat motora ihtiyaç duyuyorlar.

Nice firması da bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir. Nice firması bu motorları yıllar boyunca üretmiş ve insanlar tarafından tanınmıştır. Ürettiği motorları son teknolojiyle donatarak insanların beğenilerine sunmuştur. İnsanların ihtiyaçlarını tespit etmiş ona göre motorlarını donatmıştır ve insanların istemediği ve ihtiyaç duymadığını bir çok özelliği de motorlarından uzak tutmuştur bu yüzden insanların güvenini kazanmıştır. Nice Wingo 2024  dairesel kapı motoru da bu motorlardan birisidir.

Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru kanat genişliği iki metreye kadar olan kapılar için uygun bir motordur. Bir metre de iki yüz kilogram bir buçuk metrede de yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Saatte otuz kez çalışma sürekliliğine sahiptir ve artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında çalışması mümkündür. Bunun yanında sadece on sekiz kilogramdır ve engel tanıma özelliği mevcut bir motordur .

Nice Türkiye

Nice Toona 7024

Nice Toona 7024 Dairesel Kapı Motoru

 

Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üreten bir firmadır ve insanlar tarafından tanınan firmalardan bir tanesidir. Nice firması her gün teknolojik gelişmeleri takip eden ürünleri son teknolojiyle donatan ve insanlara bu ürünleri bu şekilde servis eden firmalar arasında yer alan bir firmadır. Bu yüzden insanlar nice firmasının ürünlerine güvenmekte ve nice firmasının ürünlerini tercih etmektedirler. Nice firması teknolojiyi günü gününe takip ederek ürünlerini bu şekilde üretir. İnsanların arzularını isteklerini ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerini donatır ve insanların istemediği bir sürü özelliği ürünlerine eklemez. Bu yüzden insanlar nice firmasının ürünlerine güvenir ve tercihlerini nice firmasının ürünlerinden yana kullanırlar. Zamanla bu durumun oluşması elbette nice firmasının politikalarıyla alakalıdır ki insanlara olan iyi hizmet aşkının karşılığını da ürünlerinin her zaman en çok satan ürünler olması sayesinde almıştır nice firması. Nice firmasının son ürünlerinden bir tanesi de nice toona 7024 dairesel kapı motorudur.

Nice toona 7024 dairesel kapı motoru altında nice firmasının imzası bulunan bir kapı motorudur ki altında ki imza bile ne kadar çok sattığının bir açıklamasıdır. Nice toona yedi bin yirmi dört dairesel kapı motoru tek kanat genişliği en fazla yedi yüz santim olan kapılar için uygun bir kapı motorudur. Çok yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ve saniyede kırk bir kez kullanıma uygundur. Hızı saniyede on üç santimdir. Artı elli derece ve eksi yirmi derece de kullanıma uygundur. Tek kanat genişliği yedi yüz santime çıkan kapılarda kullanılan bu motorun ağırlığı sadece on beş kilogramdır ki bu özelliklere sahip bir motor için bu yok denecek kadar hafif demektir.

Nice Türkiye

 

Menü