• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

garaj kapı servisi etiket arşivi

Nice Türkiye, Nice Motor, Nice Yetkili Servis, Nice Garaj Kapı Motoru, Nice Yetkili Servis, Nice Motorları, Nice Kumanda

Nice Motor

Nice Motor Garaj Kapısı

Nice Motor günümüzde gelişen ekonomiyle birlikte artık herkes bir araba sahibi haline geldi. Fakat edindiğimiz her ürün bize yeni ihtiyaçlar doğurdu. Aldığımız arabaları muhafaza etmek için garajlarımız da var artık. Bir garajda en önemli etkende elbette kapıdır. Garajınızın kullanılabilir olması da bu kapıyla mümkündür. Her keseye uygun her ihtiyaca yönelik garaj kapıları elbette üretilmektedir fakat siz garaj kapıları hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz garaj kapılarını size biraz tanıtayım.

Tavana doğru açılan garaj kapıları dışarı taşma yapmaz eğer ki garajınız küçük ya da bahçe alanınız darsa bu tercih edebileceğiniz bir kapıdır. Yana doğru açılan kapı garajınızın tüm yüksekliğini kullanabilmenizi sağlar bu sayede garajınız alçak tavanlı bir garajsa sorun yaşamazsınız. Alçak tavanlı garajlarda daha çok tercih edilen modelde bu modeldir. Yukarı kaldırılarak açılan kapı sitemi kapı doksan derece açılır ve bu model daha çok yüksek tavanlı garajlarda tercih edilen bir modeldir. Stor kapı sayesinde görünmez bir kapınız olur katlanan kapı size varlığını hissettirmez ve garajdan en fazla alanı kullanmanızı sağlar. Eğer garajınızın hacmi küçükse bu kapı size uygun bir kapıdır. Kanatlı kapı bildiğimiz bahçe kapısı gibi kanatlı bir kapıdır genellikle çok büyük garajlarda tercih edilir.

Nice Motor Teknik Servisi

Nice Motor Elbette garaj kapıları sadece müstakil evlerle sınırlı değildir. Alış veriş merkezleri Fabrika hastane işletme gibi alanlarında garajları bulunduğundan bu alanlarda da ihtiyaç duyulan bir üründür garaj kapısı. Garajınızın alanı ne kadar büyük olursa sizin için üretilen üründe o kadar fonksiyonel olabilmektedir. Fabrika hastane gibi çok büyük devasa garajların kapıları insan kuvvetiyle açılıp kapanamayacağından burada ki kapılar için otomatik sistemlerde geliştirilmiştir.

Bunun yanında çok dekoratif çok hoş görünen garajlarda mevcuttur. Bu yüzden bu garajlara özel olarak üretilen kapılarda mevcuttur. Ahşap çelik paslanmaz çelik gibi modellerde garaj kapıları için kullanılan ürünler arasındadır. Yani sizi ihtiyacınız ve bütçenize göre ürün her halükarda bulunabilir. Siz de garajlarınızı daha güvenli daha konforlu hale getirmek istiyorsanız eğer her bütçeye uygun garaj kapılarından birini seçebilirsiniz.

Nice Türkiye

Menü