• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

garaj kapısı etiket arşivi

Nice Türkiye, Nice Motor, Nice Yetkili Servis, Nice Garaj Kapı Motoru, Nice Yetkili Servis, Nice Motorları, Nice Kumanda

Nice Motor

Nice Motor Garaj Kapısı

Nice Motor günümüzde gelişen ekonomiyle birlikte artık herkes bir araba sahibi haline geldi. Fakat edindiğimiz her ürün bize yeni ihtiyaçlar doğurdu. Aldığımız arabaları muhafaza etmek için garajlarımız da var artık. Bir garajda en önemli etkende elbette kapıdır. Garajınızın kullanılabilir olması da bu kapıyla mümkündür. Her keseye uygun her ihtiyaca yönelik garaj kapıları elbette üretilmektedir fakat siz garaj kapıları hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz garaj kapılarını size biraz tanıtayım.

Tavana doğru açılan garaj kapıları dışarı taşma yapmaz eğer ki garajınız küçük ya da bahçe alanınız darsa bu tercih edebileceğiniz bir kapıdır. Yana doğru açılan kapı garajınızın tüm yüksekliğini kullanabilmenizi sağlar bu sayede garajınız alçak tavanlı bir garajsa sorun yaşamazsınız. Alçak tavanlı garajlarda daha çok tercih edilen modelde bu modeldir. Yukarı kaldırılarak açılan kapı sitemi kapı doksan derece açılır ve bu model daha çok yüksek tavanlı garajlarda tercih edilen bir modeldir. Stor kapı sayesinde görünmez bir kapınız olur katlanan kapı size varlığını hissettirmez ve garajdan en fazla alanı kullanmanızı sağlar. Eğer garajınızın hacmi küçükse bu kapı size uygun bir kapıdır. Kanatlı kapı bildiğimiz bahçe kapısı gibi kanatlı bir kapıdır genellikle çok büyük garajlarda tercih edilir.

Nice Motor Teknik Servisi

Nice Motor Elbette garaj kapıları sadece müstakil evlerle sınırlı değildir. Alış veriş merkezleri Fabrika hastane işletme gibi alanlarında garajları bulunduğundan bu alanlarda da ihtiyaç duyulan bir üründür garaj kapısı. Garajınızın alanı ne kadar büyük olursa sizin için üretilen üründe o kadar fonksiyonel olabilmektedir. Fabrika hastane gibi çok büyük devasa garajların kapıları insan kuvvetiyle açılıp kapanamayacağından burada ki kapılar için otomatik sistemlerde geliştirilmiştir.

Bunun yanında çok dekoratif çok hoş görünen garajlarda mevcuttur. Bu yüzden bu garajlara özel olarak üretilen kapılarda mevcuttur. Ahşap çelik paslanmaz çelik gibi modellerde garaj kapıları için kullanılan ürünler arasındadır. Yani sizi ihtiyacınız ve bütçenize göre ürün her halükarda bulunabilir. Siz de garajlarınızı daha güvenli daha konforlu hale getirmek istiyorsanız eğer her bütçeye uygun garaj kapılarından birini seçebilirsiniz.

Nice Türkiye

Nice Spin21

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

 

Gelişen ekonomik durumla birlikte artık herkesin sahip olduğu mallar arasına girdi ev araba ve garaj. Fakat hayatımıza giren her mal gibi bu ürünlerde bize sorunlar çıkartmaya başladı. Açık kalmış bir garaj kapısı gecenin bir yarısı fark edildiğinde bir sorun haline geliyor çünkü kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir kapıyı kapatmak için evden çıkmayı istemez. Bu duruma çözümü sanırım garaj kapısı motoru sunabilir. Garaj kapısı motoru sayesinde garajınızdan çok uzakta olsanız bile evinizin içinde de olsanız garaj kapınızı açıp kapatma işlemini yapabilirsiniz. Nice firması bir çok alanda size ürünler sunmaktadır bu ürünlerden bir tanesi de garaj kapısı motorudur. Nice firması bu alanda yıllardır hizmet vermiş bir firmadır. Bu yüzden alanında en tanınmış firmadır ve ürünleri en çok satılanlar listesinde hep en tepelerde yer almaktadır. Nice spin 21 garaj kapısı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun en çok satılanlar listesinde tepelerde yer almasının sebeplerinden biri elbette nice firmasının üretmesi bu motoru ve nice firmasının tanınan bir firma olması ve insanların nice firmasına güvenmesi yer almaktadır fakat bütün sonucu sadece bu sebeplere bağlamak yanlış olur. Nice spin yirmi bir alanında ki diğer motorlara oranla oldukça fazla ve işlevsel özelliklere sahip bir motordur bu motorun özellikleri şunlardır

Nice spin 21 bir garaj kapısı motorunun kurulumu oldukça kolaydır. Dört kademe hız ayarı vardır ve bu bir çok garaj motorunda bulunmamaktadır. On metreye kadar büyük olan Seksiyonel kapılar için tasarlanmış bir garaj kapısı motorudur. Otomatik kapanma sistemi mevcuttur. İçinde kayışlı sistem bulunmaktadır ve üzerinde ki kumanda alıcısıyla garaj kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanında oldukça hafiftir. Ağırlığı sadece üç nokta altı kilogramdır. Günde elli kez açma kapama işlemi gerçekleştirebilir. Hızı ise saniyede yirmi santimetredir. Çok ağır hava koşullarında dahi çalışmasını aksatmaz öyle ki bu hava koşulları artı elli dereceyi ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile devam etmektedir.

Nice firması elbette çok tanınan firmalar arasında yer almaktadır ve bu tanınırlığını ürünlerinin kalitesine borçludur. Fakat ürünleri artık nice firmasının garantisi altında olmasa dahi kendi kendini satabilecek özelliklere sahip ürünlerdir. Bu yüzden garaj kapısı motoru almak istiyorsanız eğer nice spin 21 garaj kapısı motorunu tercih etmenizi öneririm.

Nice Türkiye

Menü