• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

kollu bariyer fiyatları etiket arşivi

Nice Wide L Bariyer

Nice Wide L

Nice bariyer sistemlerinden olan wide bariyer 24 Vdc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan nice wide bariyer l modelinde 5,6 ve 7 metre kol uzunluklarına sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği ile de tanınmaktadır.  Engel  tanıma özelliği ile de kendini kanıtlayan wide bariyer canlı veya cansız engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmeye başlayacaktır böylelikle güvenliklerinizi daha da artırmaktadır. Ogs-Hgs ve Kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışma sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde manuele alma veya harici olarak akü bağlantısı yapılarak güç kesintilerinde sorun çıkarmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Kollar sola ve sağa bağlantısı yapılabilmektedir. Kütle dedektörü takılarak da sorunsu çalışım sağlamaktadır. Karşılıklı senkronize çalışmada yapabilirsiniz. Wide bariyerin gövde ağırlığı 54 kg’dır. -20 +50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Wide L modelinin ölçüleri ise 420*205*1000 h’dir.

Nice Bariyer

Nice Wide M Bariyer

Nice Wide M

Nice bariyer sistemlerinden olan wide bariyer 24 Vdc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan nice wide bariyer m modelinde 4 ve 5 metre kol uzunluklarına sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği ile de tanınmaktadır.  Engel  tanıma özelliği ile de kendini kanıtlayan wide bariyer canlı veya cansız engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmeye başlayacaktır böylelikle güvenliklerinizi daha da artırmaktadır. Ogs-Hgs ve Kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışma sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde manuele alma veya harici olarak akü bağlantısı yapılarak güç kesintilerinde sorun çıkarmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Kollar sola ve sağa bağlantısı yapılabilmektedir. Kütle dedektörü takılarak da sorunsu çalışım sağlamaktadır. Karşılıklı senkronize çalışmada yapabilirsiniz. Wide bariyerin gövde ağırlığı 46 kg’dır. -20 +50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Wide M modelin ölçüleri ise 320*205*1000 h’dir

Nice Motor

 

Nice Wide S Bariyer

 

Nice Wide S

Nice bariyer sistemlerinden olan wide bariyer 24 Vdc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan nice wide bariyer s modelinde 3 ve 4 metre kol uzunluklarına sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği ile de tanınmaktadır. Engel  tanıma özelliği ile de kendini kanıtlayan wide bariyer canlı veya cansız engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmeye başlayacaktır böylelikle güvenliklerinizi daha da artırmaktadır. Ogs-Hgs ve Kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışma sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde manuele alma veya harici olarak akü bağlantısı yapılarak güç kesintilerinde sorun çıkarmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Kollar sola ve sağa bağlantısı yapılabilmektedir. Kütle dedektörü takılarak da sorunsu çalışım sağlamaktadır. Karşılıklı senkronize çalışmada yapabilirsiniz. Wide bariyerin gövde ağırlığı 40 kg’dır. -20 +50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Wide S modelin ölçüleri ise 280*178*100 h’dir.

Nice Türkiye

 

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Kollu Bariyer

Nice Kollu Bariyer Hayatlarımızda olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi güvenliktir. Yaşadığımız alanlarda çalıştığımız iş yerlerinde güvenlik bizim için en önemli husustur. Yaşadığımız alan ne kadar güvenliyse yaşadığımız alanda kendimizi ne kadar güvende hissediyorsak aile huzurumuzda o denli artar tersi durumda da huzurumuz o denli bozuktur her an tetik halindeyizdir. Gelişen teknoloji sayesinde güvenlik önlemlerimiz bir hayli arttı ve çeşitlendi. Çok basit bir teçhizat bile gelişen teknoloji sayesinde çok etkili bir güvenlik önlemine dönüşür vaziyette artık. Bunlardan biri de kollu bariyer sistemleridir. Kollu bariyer sistemleri oldukça ilkel basit fakat bir o kadar da etkili bir yöntemdir. Hala en çok tercih edilen güvenlik önlemlerinin başında gelmektedir.

Günümüzde güvenlik için bir çok alet ve yöntem bulunmasına rağmen kollu bariyerin en çok tercih edilen ürün olmasında yatan ana neden basit bir kullanımı ve basit olduğu kadar da etkili olması yatıyor. Bu basit alet her geçen gün gelişen teknolojinin de yardımıyla kendisini geliştirmekte ve bizi daha etkin bir koruma altına almaktadır. Üstelik bir çok alanda kullanılmak üzere çeşit çeşit bariyer sistemleri tasarlanmıştır.

Elbette ki otoparklarda kullanılan bariyer sistemleriyle siteler de kullanılan bariyer sistemleri arasında farklar bulunmaktadır. herkesin ihtiyacına göre tasarlanmış bu sistemlerde sizin bütçenize ve ihtiyacınıza göre şekillenmiştir.

Gelişen teknoloji sayesinde bariyer sistemlerinin işlevleri artmış ve sizin üstünüzde ki yüklerden kurtarır duruma da gelmiştir. Bir çok bariyerin üstünde bulunan fotosel sayesinde bariyerler kendileri otomatik açılır kapanır durumdadır. Otoparklar için üretilen modeller de ise bariyerler plaka tanıma sistemi sayesinde araçların giriş çıkış saatlerini hesaplayabilmekte ve sizi ek personel ihtiyacından kurtarmaktadır.

Kollu bariyerler hem mekanik hem de elektronik mekanizmalar olduklarından bakımlarının yapılması gerekmektedir. Zamanla yıpranan kollu bariyer sistemi eğer ki bakımı yapılmazsa sağlıklı hizmet veremez duruma gelmektedir. Bu yüzden bariyerlerinizin bakımlarını ihmal etmeyiniz. Bu alanda bariyerinizi aldığınız firmayla iletişime geçerek bariyer bakımı hizmeti alabilirsiniz.

 

Eğer siz de yaşadığınız alanı daha güvenli bir hale getirmek istiyorsanız kollu bariyer sistemleri aradığınız çözüm olacaktır.

Nice Türkiye

Nice S Bar

Nice S Bar Bariyer Sistemi

 

Güvenlik elbette her şeyden önce gelir. Bir alanda ne kadar güvende olursak o kadar huzurlu oluruz bir alanda ne kadar zarar görme ihtimalimiz varsa da o kadar huzursuz oluruz. Bu durum evde de olsa değişmez işte de olsa değişmez sokakta ya da bir kafede de olsa değişmez. Gelişen teknolojinin güvenlik önlemleri alanlarında da bize yardım etmesi bizim için oldukça büyük bir avantaj. Çok basit ve yıllarca kullandığımız ürünler bile bu sayede çok avantajlı hale gelebilmekte bizim için çok işlevsel vaziyet kazanabilmektedir. Bu sistemlerin en basiti ve çok kullanılanı da bariyer sistemidir. Bariyer sistemleri yıllardır kullanılan güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Fakat üzerinde eklenilen eklentiler sayesinde artık çok daha işlevsel olarak güvenliğimizi saplamayı başarabilmektedirler. Bariyer sistemleri arasında da parlayan ürünlerden biri nice s bar bariyer sistemidir.

Nice s bar bariyer sistemi alanında bulunan bir çok bara göre çok daha işlevsel bir üründür. Bu ürünün en çok tercih edilen bariyer sistemleri arasında yer alması da elbette tesadüf değildir. Bunu sağlayan nice s bar bariyer sisteminin içinde bulundurduğu özelliklerdir. Bu özellikler şunlardır. Öncelikle nice s bar bariyer sistemi size beş yüz bin defa açılıp kapanma garantisi vermektedir. Bu da bariyer sisteminizi uzun yıllar kullanabilmeniz demektir ki güvenliğiniz kadar bütçeniz de önemlidir. Hazır fotosel yuvalarının bulunması bar sisteminizi geliştirmek ona başka eklentiler yapmak istediğinizde size kolaylık sağlar bunun yanında kontrol yuvasının yukarda olması da bakımını kolaylaştırır.

Tüm bunların yanında güvenlik önlemlerini de düşünmüştür nice s bar bariyer sistemi. Engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığında hareketini durdurur. Bu sayede karşılaştığı engel de barınız da zarar görmez. Kendi gövdesinde bulunan flaşör ve trafik lambası sayesinde de hareket halindeyken sizi uyarır durumdadır nice s bar bariyer sistemi. Aküsü bulunması da her hangi bir enerji kesintisi durumunda barınızın faaliyetini durdurmaz. Tüm bu özellikleri bünyesinde bulunduran bu barın ağırlıda sadece ama sadece kırk altı kilogramdır. Bu da bir insanın rahatlıkla barı hareket ettirebilmesi anlamına gelmektedir.

Nice s bar bariyer sistemi alanında bulunan bir çok bariyer sisteminden bu özellikleriyle ayrılmaktadır ve insanların onu en çok tercih etmesini sağlamaktadır. Siz de uzun yıllar kullanmak için bir bariyer sistemi arıyorsanız eğer nice s bar bariyer sistemi tam size göre bir bariyer sistemidir.

Nice Türkiye

Menü