• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Motor Servisi etiket arşivi

Nice Avcılar Servisi

Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

Her insan elinden geldiği ölçüde yaşamını kolaylaştırmak için çaba sarf eder ve aldığı ürünleri de konforunu daha da arttırsın diye alır. Ürün almadan önce konforuna rahatına nasıl katkı yapacağı konusunu öncelik olarak alır. Gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısı herkesin sinir bozabilir bunu kapatmak için dışarı çıkmanız ve ağır bir kapıyı hareket ettirmeniz gerekir. fakat siz o saatlerde evinizde yatağınızda uyumak istiyorsunuz ya da ayaklarınızı uzatıp film ya da dizi izlemek istiyor olursunuz genellikle. Nice run 1800 yana kayar kapı motoru sizi bu yükten kurtarabilir. Nice firması uzun yıllar boyunca kapı motoru alanında insanlara hizmet vermiş bir firmadır. Ve bu alanda bulunan diğer rakiplerinden kalitesiyle ve ürünlerinin teknolojikliğiyle ayrılır. Ürünleri uzun süreler kullanıma uygun ürünler olmaktadır bir diğer deyişle evladiyelik ürünler arasında yer almaktadır.

Nice run 1800 yana kayar kapı motoru bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. En önemli özelliğiyse çok anormal ısı şartlarında bile çalışmasına devam ettirebilmesidir. Bu sıcaklıklar artı elli veya eksi yirmi dereceyi bulsa da nice ürünleri çalışmasını aksatmaz. Bunun yanında bin sekiz yüz kilo gram gibi çok ağır kapılar için bile uygun bir üründür. Altı kademeli hız ayarı bulunmaktadır. Hızıysa saniyede on yedi santimdir. Çalışma sürekliliği saatte kırk iki kez olarak belirlenmiştir ki bu bir bahçe kapısı motoru için oldukça iyi bir rakamdır. Kanat uzunluğu artıkça tur sayısı da azalmaktadır. Yoğun kullanıma uygun bir motordur. Siz de bahçe kapınız ya da yana kayar kapınız için nice run 1800 yana kayar kapı ürününü tercih ederseniz pişman olmazsınız.

Nice Robus 400 Yana kayar Kapı Motor Servisi

Teknoloji her geçen gün gelişmektedir. Çok basit mekanizmalar bile gelişen teknoloji sayesinde çok rahat aletler haline gelmektedir. Örneğin kapı gibi örneğin çok basit bir mekanizma olan kapı bile teknoloji sayesinde çok çeşitli özellikleri olan bir alet haline gelebiliyor. Nice firması yıllar boyunca bu mekanizmaları size sunan bir firmadır. Gelişmesini teknolojik gelişmeleri baz alarak yapmaktadır. Her tür de teknolojik gelişmeyi takip etmekte ve ürünlerini bu şekilde size sunmaktadır. Ürünleri her alanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Nice Robus 400 yana kayar kapı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice robus 400 yana kayar kapı motorunun altında nice firmasının imzası bulunması elbette ürün için oldukça büyük bir avantajdır fakat ürünün satışlarının bu kadar fazla olmasını sadece bu sebebe bağlarsak hem ürüne haksızlık etmiş oluruz hem ürünü alan insanlara haksızlık etmiş oluruz hem de ürünün özelliklerini görmezden gelmiş oluruz.

Nice robus 400 yana kayar kapı motoru öncelikle çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına bir durdurma meydana getirmemektedir. Bu sıcaklıklar artı elli dereceyi ya da eksi yirmi dereceyi bulsa bile bu durum değişmez. Bunun yanında dört yüz kilogram gibi bir taşıma kapasitesi vardır. Saniyede on sekiz ila yirmi dört santim arasında ayarlanan bir hıza sahiptir. Saatte otuz beş kez aç kapa turu yapabilir. Engel tanıma özelliği sayesinde ki bu özellik bir çok kapıda bulunmaz kapınız bir engelle karşılaşırsa motor hareketini anında durdurarak hem kapınıza hem de engele bir zarar gelmesini engeller. Altında nice firmasının imzası bulunmasa da bir çok özelliğiyle üst sıralara tırmanacak özellikler bunlardır.