• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice İstanbul Bölge Bayi etiket arşivi

Nice Türkiye

Nice Ümraniye Servisi

Nice Hyppo 7100 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji oldukça gelişti artık çok basit bir ürün bile teknolojinin eli değdiğinde çok işlevsel çok farklı bir hal alabilir durumda. Bu ürünlerden bir tanesi de kapıdır. Kapı gibi çok basit bir ürün teknolojinin eli değdiğinde son derece işlevsel bir hale gelebiliyor. Örneğin dairesel kapı dediğimiz her gün girdiğiniz iş merkezlerinde hastanelerde alış veriş merkezlerinde gördüğünüz kapı son derece etkin bir ısı yalıtımı yapabilmektedir. Fakat her teknolojik ürün gibi bazı gereksinimleri bulunmaktadır. bu kapının gereksinimi de bir motor yardımı olmadan çalışamamasıdır. Nice firması kapı motorları konusunda yıllar yılı tecrübe kazanmış bir firmadır. Öyle ki her ürettiği ürünü teknolojiyi baz alarak en son teknolojiyle donatarak üretir bir firmadır. Bu firmanın ürünler hem çok kaliteli hem de son teknoloji ürünlerdir. Bu yüzden her çıkardığı ürün çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi d enice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motorudur.

Nice hyppo dairesel kapı motoru bir çok özelliği bünyesinde barındıran ve altında nice firmasının imzası olan bir üründür. Nice hyppo 7100 dairesel motoru en çok tercih edilenler listesinde üst sıralara çıkartan özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına devam edebilmektedir bu sıcaklıklar artı elli ve ya eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice hyppo yedi bin yüz bundan etkilenmemektedir. Tek kanat genişliği en fazla yüz elli santim olan kapılar için uygun bir motordur ki bu alanda diğer motorlardan çok daha fazla yük taşıması mümkündür. Yüz elli santim de yüz elli kilo yüz santimde de iki yüz kilogram yük taşıması mümkündür. Kontrol ünitesinde kanatların açık ve ya kapalıyken bekleme süresini ayarlayabilirsiniz. Acil durum bataryası sayesinde de her hangi bir enerji kesintisi yaşadığınızda kapınız işlevini yerine getirebilmektedir. Dijital ve ya anahtarlı şalter gibi iki güç seçeneği bulunmaktadır. tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Teknoloji bir çok alanda bize yeniklik sunan bir nimettir. Fakat bu teknolojiyi işlevli hale getiren firmalar da oldukça azdır. Nice firması teknolojiyi sizin için işlevsel hale getiren firmalardan bir tanesidir. Sizde eğer aldığınız üründen pişman olmak istemiyorsanız nice firmasıyla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Nice Kemerburgaz Servisi

Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Hayatlarımızda gündelik yaşamlarımızda bir çok mekanizma bulunmaktadır. bu mekanizmalar bin yıllardan bu yana aynı özelliklerini korumuş bizim hayatımıza empoze olmuş durumdadır. Fakat teknolojinin eli bu ürünlere değdiğinde artık bu ürünler bizim hem güvenliğimize hem de konforumuza hizmet eder duruma gelmiştir. En basit örnekte kapıdır. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak ve kapıyı kapatmak istemez. Fakat açık kalmış bir kapının da kapanması gerekmektedir. Ya kapı kendi kendini kapatabilseydi güzel olmaz mıydı. Olurdu elbette işte teknoloji burada devreye girerek bir motor yardımıyla kapınızın kendi kendine kapanıp açılmasını sağlıyor ve bir kumanda yardımıyla da bunu siz kapınızın ya da motorunuzun yanında olmasanız da yapabilmenizi sağlıyor. Nice firması bu motorları üreten firmalardan birisidir hatta bu motorları en çok satan firmalardan birisidir. Son teknoloji ürünleri kullanıcılarına sunar nice firması. Bu ürünlerden biri de nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru altı kademeli hıza sahip bir kapı motorudur. Bir çok motordan farklı olarak yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Saatte kırk kere kullanabilirsiniz bu motorunuzu buda bir buçuk dakikada bir kullanılabilir demek oluyor.

Bunun yanında çok anormal ısı değerlerinde sürekliliğini koruyabilir nice Robus altı 600 yana kayar kapı motoru bu sıcaklık değerleri eksi yirmi ve artı elliyi bulsa bile değişmez bu durum. Kit olarak satılır ve kendi fotoseli dışında bir fotoselle çalışmaz. Tüm bunların yanında bu kadar özelliği içinde barındıran nice Robus 600  yana kayar kapı motorunun ağırlığı sadece on bir kilogram gibi çok hafif diyebileceğimiz bir ağırlıktır.

Nice Florya Servisi

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji her alanda hayatlarımızı kolaylaştırıyor. Fakat en çok işlevinin kullanıldığı alan da hayatımızda bulunan en basit mekanizmalarda. Bu mekanizmalar hayatlarımızda yıllardır bulunmasına rağmen teknolojinin eli değdiğinde çok farklı ve konforlu bir hal alıyor. Bu ürünlerden birisi de kapılardır. Kapı denildiğinde aklımıza sadece evimizi ya da arabamızı istenmeyen kişilerden koruyan mekanizmalar gelir fakat bu kapılar artık bir motor yardımıyla kendi kendilerini açıp kapama özelliği kazanıyorlar bunun yanında bir kumanda da ekleyerek artık kapınızdan uzakta olsanız da kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Nice firması işte bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapanlardan bir tanesidir. Nice firması ürünlerini son teknolojiyle donatıp kullanıcılarına sunmaktadır bu yüzden de ürünleri kaliteli olmakta ve çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de nice Robus 1000 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 1000 yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunmakta bu bile onu en çok satan motorlar arasında en üst sıraya taşımak için yeterli olmaktadır. Fakat bu ürünün özelliklerine gelirsek eğer.

Öncelikle nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bir çok motor yoğun kullanım sonucu sorun çıkartır fakat nice Robus 1000 çıkartmaz. Hız seçeneklerinde altı kademe bulunmaktadır. çalışma sürekliliği saatte elli kezdir. Saniyede yirmi sekiz santimlik bir hıza sahiptir ve çok anormal ısı değerlerinde ki bu ısı değerleri artı elli ila eksi yirmiyi bulan ısı değerleridir aksama yapmadan çalışmasını sürdürebilir. Bunun yanında sadece ama sadece on üç kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir. Kontrol ünitesi de üzerinde bir motordur.

Nice İstanbul

Nice Toona 4006 Dairesel Kapı Motoru

 

Kapılar bir çok yıl boyunca sadece evin giriş çıkışlarında bir araç olarak kullanıldılar. Uzun yıllar boyunca istenmeyen kişileri evden uzak tutmak için kullanıldı kapılar. Fakat son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde bir çok özellikte kapılarda olmaya başladı. Isı yalıtımı da bunlardan bir tanesi hatta sadece kapalıyken ısı yalıtımı yapmıyor aynı zamanda açıkken de ısı yalıtımı yapabilen kapılar üretilmeye başlandı. Açıkken bile ısı yalıtımı yapan kapıların adı dairesel kapılardır. Bir çok alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür ki dairesel kapı kullanılır bunun nedeniyse ısı yalıtımını sağlamak ve ısı kaybını en aza indirmektir. Nice firması yıllar boyunca kapı motoru üreten bir firmadır. İnsanlar içinde bu kadar tanınmasını da ürettiği malların kalitesine borçludur. Nice toona 4006 dairesel kapı motoru nice firmasının sizlere sunduğu son ürünlerden bir tanesidir. Nice toona 4006 altı dairesel kapı motoru en çok tercih edilen kapı motorları arasında yer almaktadır.

Bunun nedenini sadece nice firmasının insanların çok tanıdığı bir firma olmasına ve insanların en çok güvendiği malların kalitesi hakkında fikir sahibi olduğu firma olmasına bağlarsak yanılmış oluruz. Nice toona dört bin altı dairesel kapı motorunun özelliklerine değinirsek de aynı oranda yanılmamış oluruz. Nice toona dört bin altı dairesel kapı motoru orta yoğunlukta bir kullanıma uygundur ki bu da kapı motorunuzun uzun ömürlü olmasını sağlar. Çalışma sürekliliği saatte elli sekiz kez kadar çıkabilmektedir. Saniyede bir nokta altı santimetre hıza kadar çıkabilmektedir. Çok anormal hava koşullarında bile işlevini yerine getirebilmektedir. Öyle ki eksi yirmi derece de ve artı elli derecede bile bozulmadan kullanılabilinir. Tek kanat uzunluğu maksimum üç yüz santime ulaşan kapılar için uygun bir dairesel kapı motorudur nice toona 4006. Bunun yanında sadece altı kilogram ağırlığındadır ki bir çok özelliği söz konusu olduğunda bu ağırlık yok denecek kadar az bir rakamdır.

Otomatik olarak kapanma ve açılma süresini ayarlamanıza imkan sağlar ve kanatlarının bekleme süresini ayarlamanıza da imkan sağlar. Üç yüz santim kanatlarda üç yüz kilograma ve iki yüz santim kanatlarda da beş yüz kilograma kadar çıkan ağırlıklar için kullanabilirsiniz nice toona 4006 dairesel kapı motorunu. Siz de eğer dairesel kapı motoru arıyorsanız nice toona 4006 dairesel kapı motoru aradığınız bütün özellikleri barındıran bir kapı motorudur.

Menü