• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice İstanbul Bölge Bayisi etiket arşivi

Nice Sarıyer Servisi

Nice Will 5 Bariyer Servisi

 Pek çok alanda güvenlik önlemi alırız almalıyız da çünkü güvenlik önlemleri almadığımız taktir de telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Gelişen teknoloji de biz e bu alanda oldukça fazla yardımcı oluyor. Artık çok basit diyebildiğimiz bir alet bile çok etkin bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor. Bu ürünlere bir örnek verecek olursak eğer bu ürünlerden bir tanesi de son derece basit bir mekanizma olan bariyer sistemidir. Bariyer sistemleri insanların yüz yıllar boyunca kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir. Bu kadar basit bir mekanizma teknolojinin eli değdiğinde son derece etkili bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor.

Nice firması da bu bariyer sistemlerini satan firmalardan birisidir. Nice firması yıllar boyunca bu alanda hizmet vermiş ender firmalardan birisidir. Ürünlerini son teknolojiyle donatarak insanların hizmetine sunar bu yüzdendir ki en çok tercih edilen ürünler yine nice firmasının ürünleridir. Nice will 5 bariyer sistemi de bu ürünlerden birisidir. Elbette nice will 5 bariyer sistemi altında nice firmasının imzasının bulunması onu en çok satanlar listesinde başa sokmak için büyük avantajdır fakat tek neden bu değildir.

Nice will 5 bariyer sistemi beş metre kol taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir ki beş metre bir yolu boydan boya kaplayan bir uzunluktur. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Açılma süresi üç buçuk saniye ila beş saniye arasında değişmektedir. Bariyer kolunu sağa ya da sola monte edebilirsiniz. Kapanırken çarpmaya karşı uyarı sistemi bulunmaktadır. bir çok bariyerde bulunmayan fakat her bariyerde bulunması gereken bir özellik olan engel tanıma özelliği nice will 5 bariyer sisteminde bulunur. Otomatik geçiş sistemi için uygun bir bariyer sistemidir.

Nice Will 4 Bariyer Servisi

Günümüzde en çok imal edilen şey güvenliktir. Ülkemiz de iş kazalarıyla ünlü bir ülkedir ki bazıları buna iş cinayeti demektedir. Son yıllarda alınmayan güvenlik önlemleri yüzünden binlerce insanımız hayatını kaybetmiştir. Bazı durumların yanlışların hataların telafisi mümkün olabiliyor örneğin yanlış bir yatırım yaptığınızda paranızı kaybedersiniz fakat bunun telafisi mümkündür fakat alınmayan güvenlik önleminden dolayı canınızı kaybettiğiniz de bunun geri dönüşü yoktur artık telafisi mümkün değildir bu durumun. Artık gelişen teknoloji sayesinde bir çok güvenlik önlemi eksiksiz şekilde alınmaktadır. Çok basit mekanizmalar bile teknolojinin eli değdiği zaman çok etkin güvenlik önlemleri olabiliyor bu mekanizmalardan birisi de bariyer sistemidir. Bariyer sistemi yüz yıllar boyunca insanların kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir.

Nice firması gibi firmalar bu gibi basit güvenlik önlemlerini son teknolojiyle donatarak sizin hizmetinize sunmaktadırlar. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapan firmadır desek yanılmış olmayız. Nice will 4 bariyer sistemi de altında nice firmasının imzasını bulunduran son teknoloji güvenlik önlemlerinden bir tanesidir.

Nice will 4 bariyer sistemi dört metre kola taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Bariyer kolu sağa veya sola monte edilebilir bu sayede bariyerinizi koyacağınız noktayı bariyerinizin özelliğine göre değil ihtiyacınıza göre belirlersiniz. Kapanırken çarpmaya karşı duyarlı bir özelliği vardır ve her bariyer de bulunması gereken engel tanıma özelliği nice will 4 bariyer sisteminde bulunmaktadır. çalışma sıcaklığı artı elli ve eksi yirmi derece arasında değişmektedir. Açılma hızıysa sadece üç buçuk saniyedir ve ağırlığı da sadece kırk altı kilogramdır.

Nice Bariyer Servisi

Menü