• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Nice Kapı Servisi etiket arşivi

Nice Bahçe Kapısı Motoru

Nice Bahçe Kapı Motoru

Nice Toona 5024 Dairesel Kapı Motoru

 

Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde satışlar yapmış bir firmadır. Alanında en çok tanınan firmalardan bir tanesidir. Gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek ürünlerini de bu teknolojik ürünlerden seçmektedir. Size en kaliteli en teknolojik ürünleri yıllardır en uygun fiyata satan bir firmadır nice firması. Kapı denildiğinde insanların aklına çok fazla şey gelmez açıkçası fakat son dönemde gelişen teknoloji sayesinde bu durum değişti artık kapılar bile ısı yalıtımına katkıda bulunabiliyor. Isı yalıtımına katkıda bulunan kapılardan bir tanesi de dairesel kapılardır. Fakat dairesel kapıların düzgün çalışmaları için motora ihtiyaçları vardır. nice firması dairesel kapı motoru üreten bir firmadır. Ürettiği ürünler her zaman alanlarında en çok tercih edilen ürünler olmuşlardır. Buna nice toona 5024  dairesel kapı motoru da dahildir.

Nice toona 5024 dairesel kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de elbette nice firmasının ürettiği ve sattığı bir ürün olmasıdır. İnsanların nice firmasını tanımaları nice firmasına güvenmeleri ürünlerini elbette en çok satanlar listesinde üst sıralara çıkarsa da tek nedeni buna bağlamak nice firmasının ürettiği ürünlere haksızlık yapmak demek olur.

Nice toona 5024  dairesel kapı motoru bir çok özelliğiyle alanında ki rakiplerinden ayrılmaktadır. Bu özelliklerinden bazıları şunlardır. En önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Alış veriş merkezleri gibi bir çok alanda dairesel kapı motorları çok yoğun kullanılmaktadır ve nice toona 5024 yoğun kullanıma uygun bir motordur. Saatte doksan beş sefer kullanılabilir. Beş yüz santim kanatta ki kapılarda bile kullanılabilir ki beş yüz santim kanatlı bir kapıda iki yüz kilogram yük taşıma kapasitesi vardır buda bir dairesel kapı motoru için oldukça güzel bir rakamdır. Saniyede bir nokta altı santim hızda çalışabilir. İçinde manüel mekanizması da mevcuttur. Çok anormal ısı değerlerinde bile çalışmasını durdurmadan devam edebilir bu değerler artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile sorun yaşamaz.

Engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaşıldığında bu bir insan ya da bir cisim olabilir kapınızın hareketini durdurarak hem kapınıza hem de karşılaşılan engele bir zarar gelmesini engeller. İşte tüm bu özellikler nice toona 5024  dairesel kapı motorunu en çok tercih edilen ürünler arasına sokmuş nedenlerdir.

 

Nice Toona 7024 Dairesel Kapı Motoru

Nice toona 7024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilen motorlardan biri olmasının sebebi elbette ki nice firmasının güvencesini arkasına alması ve insanların nice firmasına güvenleridir fakat tek nedeni bu dersek bu motora haksızlık etmiş oluruz. Çünkü nice toona 7024 ‘ün onu cazip kılan bir çok özelliği bulunmaktadır. bu özelliklerden bazıları da şunlardır.

Nice toona 7024 dairesel kapı motoru tek kanat genişliği yedi yüz santime kadar çıkabilen kapılar için tasarlanmış bir motordur ve yedi yüz santim de yedi kilo üç yüz santim de bin yedi yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir ki bu da çok güçlü bir motor olduğunu gösterir. Bunun yanında çok yoğun kullanımlara uygun bir motordur. Çalışma sürekliliği saatte kırk bir kez açılmasına elverişlidir. Bin yedi yüz kilogram taşıma kapasitesine sahip bu motorun ağırlığı ise sadece ama sadece on beş kilogram gibi çok komik bir rakamdır.

Bunun yanında çok çetin sıcaklıklarda bile çalışmasına devam edebilmektedir. Bu sıcaklıklar artı elli derece ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile çalışmasında sorun yaşamamaktadır. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaşırsa çalışmasını anında durdurarak hem kapınıza hem de karşılaştığı engele bir zarar gelmesini engeller ki bu en önemli özelliklerinden biridir. Dijital ya da anahtarlı şalterin ikisini de bulundurmaktadır. Otomatik olarak arıza teşhis özelliğiyle de diğer bir çok motordan ayrılmaktadır.

Nice Bahçe Kapı Motoru

Nice Türkiye

Nice Teknik Servis

Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Kapı denildiğinde insanın aklına çok basit işlevi olan bir nesne gelir elbette. Fakat teknoloji artık çok fazla gelişti ve çok basit ürünler bile çok kullanışlı çok işlevsel bir hal alabiliyorlar. En basitinden her gün iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin girişlerinde gördüğünüz döner kapılar ısı yalıtımı konusunda tasarlanmış birer teknoloji harikası ürünlerdir aslında. Fakat her ürünün işlevini yerine getirmesi bazı ihtiyaçları vardır döner kapılarında işlevini yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu mekanizma bir motordur. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde üretim ve satış yapmış bir firmadır. Gelişen teknolojiyi her zaman günü gününe takip ederek ürünlerini her zaman en kaliteli ve en teknolojik ürünler olarak piyasaya sürmüştür. Bu yüzdendir ki piyasaya sürdüğü ürünler her zaman en çok tercih edilen ürünler olmuştur. Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmasında elbette ki altında yatan nice firması kalitesi ve güvencesi yatmaktadır fakat bu sonucu sadece bir sebebe bağlarsak hem ürüne hem de insanların tercihlerine haksızlık etmiş oluruz. İşte nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilmesini sağlayan özellikleri şunlardır.

Dört kademe ayarlanır hız opsiyonu bulunmaktadır. tek kanat genişliği yüz seksen santim olan kapılar için uygundur ve yüz seksen santimde yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır bu da bu ölçekte ki bir motor için oldukça iyi bir orandır. Engel tanıma özelliği onu bir çok motordan ayırmaktadır. Engel tanıma özelliği sayesinde nice Walky 2024 dairesel kapı motoru bir engelle karşılaşırsa eğer bu bir insan ya da bir nesne olabilir anında çalışmasını durdurur ve karşılaştığı engel de kapınız da zarar görmeden bir kaza atlatılmış olur. Orta yoğunlukta kullanıma uygun bir motordur nice Walky. Çalışma sürekliliği saatte elli kereye kadar çıkabilmektedir.

Bunun yanında çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasını aksatmamaktadır. Öyle ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice Walky 2024 dairesel kapı motorunu etkilemez. Acil durum bataryası bulunmaktadır bu sayede bir enerji kesintisi durumunda çalışmasına devam eder. Bunca özelliğinin yanında da ağırlığı sadece dört nokta sekiz kilogramdır.

Nice Teknik Servis

Nice Türkiye

Nice Tuzla Servisi

Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Kapı denildiğinde aklımıza aslında çok fonksiyonlu ürünler gelmez sadece evimizi dışarıdaki kötü insanlardan korumak için ve bizim girip çıkmamıza olanak saplamak için kullanılan araçlar gelir. Fakat durum artık bundan çok daha farklı bir halde. Sıradan bir kapı deyip de geçtiğimiz kapılarla ısı yalıtımı bile yapılabilmektedir. Isı yalıtımı yapabilen kapılara bir de kapı açık vaziyette olduğu halde ısı yalıtımı yapabilen kapılar eklenmiştir. Bu kapılara en iyi örnek dairesel kapılardır. Dairesel kapıları bir çok alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür.. bu kapılar bir yandan dışarıya açıkken bir yandan da iç kısma doğru açıktır ve döner halde olması sayesinde dışarıdaki havanın içeriye girmesini engeller içeride ki havanında dışarıya çıkmasını engeller bu sayede de ısı yalıtımını yapabilir. nice firması yıllardır bu alanda kapı motoru tasarlayan firmalardan bir tanesidir. Hatta bu alanda en çok tanınmış firmalardan birisidir desek yanılmış olmayız. Nice toona 4024 dairesel kapı motoru da son çıkardığı fakat hızla satış listesin de tepeye doğru çıkan bir üründür.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun hızla en çok satan kapı motorları arasında yer almasının bir nedeni nice firmasının insanlar arasında çok tutulması ve kalitesine güvenilmesi olsa da bir nedeni de ürünün insanları cezbeden özellikleridir.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun insanlar arasında bu kadar sevilmesinin nedeni olan özellikleri şunlardır. Öncelikle orta yoğunlukta uygun bir motordur buda ömrünün uzun olmasını sağlar. Çalışma sürekliliği saatte doksan beş sefere kadar çıkabilmektedir. Saniyede bir nokta altı santim hıza sahiptir. Tek kanatta maksimum üç santime kadar uzunlukta kapılara göre ayarlanmıştır ve üç santim de üç yüz kilo iki yüz santimde de beş yüz kilo yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. bunun yanında çok ağır hava koşullarında ya da çok ağır sıcaklıklarda bile çalışmasını sürdürebilmektedir. Bu sıcaklıklar eksi yirmi derece ve artı elli derece olsa bile nice toona dört bin yirmi dört dairesel kapı motoru çalışmasını aksatmadan devam eder. Bunun yanında bir çok özelliği bulunmasına rağmen sadece ama sadece altı kilogram gibi çok hafif bir yapısı vardır. basit programlamaya uygun bir motordur. Ve engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığı vakitte anında durur bu sayede engele ve kapınıza zarar gelmesini engeller.

Nice Otomatik Kapı Servisi

Nice Hyppo 7005 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji bir çok alanda gelime gösterdi artık çok basit ürünler bile gelişen teknoloji sayesinde çok işlevsel hallere geldi. En basitinden bir kapı bile artık bir çok alanda bir çok hizmet verebilmektedir. Bu duruma örnek verecek olursak eğer her gün girip çıktığımız iş merkezlerinde alış veriş merkezlerinde girişlerde bulunan dairesel kapıların ısı yalıtımı konusunda kullanıldığını gösterebiliriz. Kapı çok basit bir mekanizma bile teknoloji işin içine girdiğinde ısı yalıtımı yapar bir hale gelmesi oldukça etkileyici bir durumdur. fakat her teknolojik ürün gibi bu ürünlerinde ihtiyaçları söz konusudur. Dairesel kapılar için ihtiyaç duyulan şey de motordur. Nice firması yıllar boyunca kapı motoru üretmiş bir firmadır. Bu alanda ürettiği motorları teknolojiyi esas alarak üretir. Bu yüzden ürettiği motorlar her zaman en çok satanlar arasında yer almaktadır. Nice hyppo yedi bin beş dairesel kapı motoru da bu motorlar arasındadır.

Nice hyppo 7005 dairesel kapı motorunun en çok satan kapı motorları arasında yer almasında ki temel etken elbette ki altında nice firmasının imzası olmasıdır. Fakat bu motorun en çok satmasında ki temel etken bu olsa da tek etkene bu dersek yanılmış ve insanların tercihlerine de motorun özelliklerine de haksızlık etmiş oluruz. İşte nice hyppo yedi bin beş dairesel kapı motorunu en çok satanlar arasına girdiren temel özellikler şunlardır.

Öncelikle nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru tek kanat genişliği üç santime kadar çıkan kapılarda kullanılabilir. Tek kanat genişliği üç yüz santim olan kapıda taşıma kapasitesi dört yüz kilogram iken kapı uzunluğu iki yüz santim olduğunda ağırlık taşıma kapasitesi sekiz yüz kilo gram gibi çok devasa rakamlara çıkabilmektedir. Çok anormal sıcaklıklar olan artı elli ve eksi yirmi gibi sıcaklık değerlerinde çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilmektedir. Bunun yanında orta yoğunlukta kullanımlar için uygun bir yapısı bulunmaktadır. ağırlığı ise sadece on üç kilogram gibi çok düşük bir ağırlıktır. Hatta taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında ağırlığı yok denecek kadar azdır.

Nice firması bir çok alanda lider firmalardan bir tanesidir. Ürettiği ürünlerin kalitesi göz önündedir. Bu yüzden sizde dairesel bir kapı motoru arıyorsanız eğer altında nice firmasının imzası bulunan nice Walky yedi bin beş dairesel kapı motorunu tercih etmenizi öneririm. Bu tercihinizden pişmanlık duymazsınız.

Nice Florya Servisi

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji her alanda hayatlarımızı kolaylaştırıyor. Fakat en çok işlevinin kullanıldığı alan da hayatımızda bulunan en basit mekanizmalarda. Bu mekanizmalar hayatlarımızda yıllardır bulunmasına rağmen teknolojinin eli değdiğinde çok farklı ve konforlu bir hal alıyor. Bu ürünlerden birisi de kapılardır. Kapı denildiğinde aklımıza sadece evimizi ya da arabamızı istenmeyen kişilerden koruyan mekanizmalar gelir fakat bu kapılar artık bir motor yardımıyla kendi kendilerini açıp kapama özelliği kazanıyorlar bunun yanında bir kumanda da ekleyerek artık kapınızdan uzakta olsanız da kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Nice firması işte bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapanlardan bir tanesidir. Nice firması ürünlerini son teknolojiyle donatıp kullanıcılarına sunmaktadır bu yüzden de ürünleri kaliteli olmakta ve çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de nice Robus 1000 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 1000 yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunmakta bu bile onu en çok satan motorlar arasında en üst sıraya taşımak için yeterli olmaktadır. Fakat bu ürünün özelliklerine gelirsek eğer.

Öncelikle nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bir çok motor yoğun kullanım sonucu sorun çıkartır fakat nice Robus 1000 çıkartmaz. Hız seçeneklerinde altı kademe bulunmaktadır. çalışma sürekliliği saatte elli kezdir. Saniyede yirmi sekiz santimlik bir hıza sahiptir ve çok anormal ısı değerlerinde ki bu ısı değerleri artı elli ila eksi yirmiyi bulan ısı değerleridir aksama yapmadan çalışmasını sürdürebilir. Bunun yanında sadece ama sadece on üç kilogram gibi bir ağırlığa sahiptir. Kontrol ünitesi de üzerinde bir motordur.

Nice Silivri Servisi

Nice Robo 1000 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 Teknoloji bir çok alanda bizim daha rahat yaşamımıza ön ayak oluyor. Kapı denildiğinde insanın aklına aslında çok da bir şey gelmez sadece istenmeyen kişileri dışarıda tutmak için evlerimizde bahçelerimizde arabalarımızda kullandığımız mekanizma gelir. Fakat teknoloji işin içine girdiğinde sırandan bir mekanizma olan kapılar bile konforlu hale gelebiliyor. Basit bir motor yardımıyla uzaktan açılıp kapanır hale gelebiliyorlar. Nice firması bu gibi motorları üreten ve satan firmalardan bir tanesidir. Yıllar boyunca kapı motorları alanında hizmet vermiş ve en çok satan ürünleri insanların beğenisine sunmuştur. İşte nice firmasının ürünlerinden biri olan nice robo 1000 yana kayar kapı motoru da bu en çok satan ürünlerden bir tanesidir. Alanında üst sıralara hızla tırmanmış kapı motorlarından biridir.

Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunması elbette onun hızlı yükselişinde gösterilebilecek olan nedenlerden birisidir fakat tek neden bu demek motorun özelliklerine büyük haksızlık olur. İşte motorumuzun özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice robo 1000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bu da uzun ömürlü olduğunu gösterir yani siz kapınızı ne kadar sık kullanırsanız kullanın kapı motorunuzda bir eskime bir yıpranma görmeyeceksiniz. Saniyede on sekiz santim sabit hıza sahip bir kapı motorudur. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerlerinde de çalışmasını sürdürebilmektedir bu sıcaklık değerleri eksi yirmi derece ila artı elli derece arasında değişmekte olsa bile. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızın açma kapama özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında motorumuzun ağırlığı sadece on üç buçuk kilogramdır ve dijital ve anahtarlı şalterin ikisine de sahiptir.

Nice İstanbul Servisleri

 

Nice Thor 1551 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Herkes elbette ki rahatına düşkündür. Gece vakti açık kalan bir kapıyı kapatmak yerine sıcak koltuğunda oturup televizyon izlemeyi tercih hemen hemen herkes. Kış günü soğuk arabasından inip giriş kapısını açmak yerine arabasında oturmak ister. Fakat kapılar kendi kendilerine açılıp kapanmasalar da bu konuda size yardım edebilecek bir ürün var yana kayar kapı motoru. Yana kayar kapı motoru sayesinde kapınızdan metrelerce uzakta olsanız da kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bu sayede siz sıcacık evinizden çıkmadan kapınız kapanır ya da açılır. Yana kayar kapı motorları arasında da en çok tercih edilen ürün nice thor 1551 yana kayar kapı motorudur.

Nice thor 1551 yana kayar kapı motorunun en çok tercih edilen ürün olmasının sebebi sahip olduğu özelliklerden kaynaklanmaktadır. İşte o özelliklerden bazıları şunlardır. Öncelikle nice thor bin beş yüz elli bir yana kayar kapı motoru bir insanın hareket ettiremeyeceği ağırlık olan bin beş yüz kilogram gibi bir ağırlığı zorlanmadan hareket ettirebilir. Motorun çalışma voltajı iki yüz yirmi volttur ki bu taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında hiçbir şeydir. Çok çetin hava koşulları olan artı elli ve eksi yirmi derece gibi şartlarda bile çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilir. İçinde uzaktan kumanda vericisi bulunmaktadır bu sayede kapı motorunuzdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapayabilirsiniz. Emniyet fotoseli ve flaşörleri bulunmaktadır. bu sayede kapınız bir engelle karşılaşırsa bu bir canlı ya da bir nesne olabilir motorunuz çalışmayı durdurarak hem kapınızın hem de kapınızın karşılaştığı engelin zarar görmesini engeller. Tüm bunların yanında nice thor 1551 yana kayar kapı motoru yalnızca on iki buçuk kilogram ağırlığındadır. Bunca özelliği bünyesinde barındıran bir motor için bu oldukça güzel bir rakamdır.

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok ihtiyacımız artık çözüm bulur haldedir. Yana kayar kapılarda almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Emniyeti düşük olan ve sık kullanıma uygun olmayan kapıları tercih etmemenizi öneririm. Bunun yanında zor şartlarda bile çalışmasını sürdürecek olan motorlar sizi yarı yolda bırakmaz. Nice thor 1551 bir yana kayar kapı motoru bu alanda ki arayışlarınızın çözümü bir motordur sizi yarı yolda bırakmaz ve aldığınıza pişman etmez. Uzun süre kullansanız bile çalışmasını sürdürerek size hizmet eder.

Nice Thor 1561 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Yana kayar kapı motorları son dönemler de çok satış gösteren ürünlerdir. Çünkü insanlarımızın artık refah seviyesi arttı ve konforlarına daha fazla önem göstermeye başladılar. Yaz günü sıcakta arabanızdan çıkıp da bahçe kapısını açmak istemez kimse ya da gecenin bir vakti açık kalan kapı için dışarıya çıkmayı bunun yerine kapının kendi kendine açılıp kapanmasını tercih ederler. Kapılar elbette kendi kendine açılıp kapanmaz ama kapı motorları sayesinde sizi bu uğraştan kurtarabilirler. Yana kayar kapı konusunda ise en çok tercih edilen ürünlerin başında nice thor 1561 yana kayar kapı motoru gelmektedir.

Nice thor 1561  yana kayar kapı motorunun bir çok özelliği onu en çok tercih edilen ürün haline getirmiştir. Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Nice thor 1561 yana kayar kapı motorunun en önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Aktif olarak uzun süreler çalışmayı sürdürebilir ve her hangi bir problem çıkartmaz. Bunun yanında kontrol ünitesi isterseniz sonradan ekleyebilirsiniz. Sadece üç yüz seksen volt gibi düşük enerji gereksinimiyle çalışır bu da bütçenize yük olmasını engeller. Sabit bir hızda çalışır. Uzaktan kumandayla kontrol edilebilir ki buda kapınızı açmak ya da kapatmak için kapınızın yanına gitmenize gerek duymamanızı sağlar.

Teknoloji elbette bir çok sorunumuza ilaç oldu. Bir çok arayışımıza çözüm buldu. Fakat bu çözümlerinden en önemlisi de sanırım bizim gücümüzün yetmeyeceği işlerde bulduğu çözümdür. Bir insanın bin ila bin beş yüz kilogram ağırlığında değişen ağırlıkta bir kapıyı hareket ettirmesi elbette mümkün değildir. Bunun için üretilen kapı motorları hem müstakil ev sahiplerini hem de fabrika depo şantiye gibi yerlerin sahiplerini rahatlattı.

Her ne kadar yana kayar kapı motoru en çok tercih edilen ürün olsa da bu ürünleri de seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığında çalışmayı durduran motorları tercih etmeniz güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bunun yanında yoğun kullanıma uygun ürünleri tercih etmenizi öneririm. Ağır hava koşullarında çalışmayı kesmeden teklemeden çalışan bir motor size sorun çıkartmaz. İşte tüm bunlar göz önüne alındığında nice thor 1561 yana kayar kapı motoru en çok tercih edilen ürünler listesinde başı çekmektedir sizinde yana kayar kapı motoru ihtiyacınıza çözüm olabilecek ender ürünlerden biridir.

 

Nice Kadiköy Servisi

Nice Robus 350 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Her insan elbette ki konforuna düşkündür rahatlığını sağlayacak bir ürüne güvendiğinde o ürünü alır. Kimse gecenin bir yarısı evinden çıkıp da açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak istemez eğer olabilirse kapının kendi kendine kapanmasını tercih eder. Kimse yaz sıcağında ya da kış soğuğunda arabasından çıkıp bahçe kapısını açıp kapatmak istemez kapının kendi kendine açılıp kapanması daha çok işine gelir. Ve artık bu durum mümkün. Yana kayar kapı motorları sayesinde gecenin bir yarısı evinizden çıkmadan sadece bir kumanda yardımıyla bahçe kapınızı açıp kapatabilirsiniz.

Teknoloji bir çok sorunumuza çözüm üretmektedir. Teknolojinin bize sunduğu son üründe nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorudur. Nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru alanında bulunan bir çok üründen çok cazip ve kullanışlı özellikleriyle ayrılmaktadır. Bu özellikler nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru üç yüz elli kilogram kapıları açıp kapatabilmektedir. Çok yoğun kullanıma uygundur. Yazın artı elli derece de kışın eksi yirmi derece de işlevini kaybetmeden çalışmaktadır. Ayarlanabilir altı kademeli hız özelliği bulunmaktadır nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorunun. Üzerinde kontrol ünitesi mevcuttur. Saniyede On sekiz ila otuz dört santim hız arasında istediğinizi seçebilirsiniz. Emniyet fotoseli bulunmaktadır.

Nice Robus 350 yana kayar kapı motoru ev bahçeleri uygun bir motordur. Onun alanında bulunan diğer motorlardan ayrılan bir çok özelliği mevcuttur ve çok ağır hava koşullarında bile işleyişine devam edebilmektedir. Bu alanda kaliteyi seven kaliteden anlayan insanların en çok tercih ettiği motorların başında gelmektedir nice Robus 350 yana kayar kapı motoru.

Gelişen teknoloji bir çok sıkıntımızı çözer duruma geldi artık. Çok ağır yükler dahi insan zekasıyla hareket etmekte ürettiğimiz ürünler bir çok sıkıntımıza çözüm bulmaktadır. 350 yükü bir insanın rahatlıkla hareket ettirmesi pek mümkün bir durum değildir. Fakat nice Robus 350 yana kayar kapı motoru içinde hiç de zor bir durum değildir. Nice Robus üç yüz elli sizi yarı yolda bırakmayacak bir motordur. Yoğun kullanımlarınız da bile çalışmaya devam edebilmektedir. Siz de bahçe kapınız için bir motor arıyorsanız eğer nice Robus 350 yana kayar kapı motoru sizi aldığınıza pişman etmeyecek bir motordur bu yüzden tercih edin.

Menü