• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

nice motor servisi etiket arşivi

Nice Türkiye

Nice Teknik Servis

Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Kapı denildiğinde insanın aklına çok basit işlevi olan bir nesne gelir elbette. Fakat teknoloji artık çok fazla gelişti ve çok basit ürünler bile çok kullanışlı çok işlevsel bir hal alabiliyorlar. En basitinden her gün iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin girişlerinde gördüğünüz döner kapılar ısı yalıtımı konusunda tasarlanmış birer teknoloji harikası ürünlerdir aslında. Fakat her ürünün işlevini yerine getirmesi bazı ihtiyaçları vardır döner kapılarında işlevini yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu mekanizma bir motordur. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üzerinde üretim ve satış yapmış bir firmadır. Gelişen teknolojiyi her zaman günü gününe takip ederek ürünlerini her zaman en kaliteli ve en teknolojik ürünler olarak piyasaya sürmüştür. Bu yüzdendir ki piyasaya sürdüğü ürünler her zaman en çok tercih edilen ürünler olmuştur. Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmasında elbette ki altında yatan nice firması kalitesi ve güvencesi yatmaktadır fakat bu sonucu sadece bir sebebe bağlarsak hem ürüne hem de insanların tercihlerine haksızlık etmiş oluruz. İşte nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun en çok tercih edilmesini sağlayan özellikleri şunlardır.

Dört kademe ayarlanır hız opsiyonu bulunmaktadır. tek kanat genişliği yüz seksen santim olan kapılar için uygundur ve yüz seksen santimde yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır bu da bu ölçekte ki bir motor için oldukça iyi bir orandır. Engel tanıma özelliği onu bir çok motordan ayırmaktadır. Engel tanıma özelliği sayesinde nice Walky 2024 dairesel kapı motoru bir engelle karşılaşırsa eğer bu bir insan ya da bir nesne olabilir anında çalışmasını durdurur ve karşılaştığı engel de kapınız da zarar görmeden bir kaza atlatılmış olur. Orta yoğunlukta kullanıma uygun bir motordur nice Walky. Çalışma sürekliliği saatte elli kereye kadar çıkabilmektedir.

Bunun yanında çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasını aksatmamaktadır. Öyle ki bu sıcaklıklar artı elli ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice Walky 2024 dairesel kapı motorunu etkilemez. Acil durum bataryası bulunmaktadır bu sayede bir enerji kesintisi durumunda çalışmasına devam eder. Bunca özelliğinin yanında da ağırlığı sadece dört nokta sekiz kilogramdır.

Nice Teknik Servis

Nice Garaj Kapısı Motoru

Nice Garaj Kapısı Motorları

 

Kapılar uzun yıllar boyunca sadece kötü niyetli kişileri uzak tutmak onları içeriye almamak için kullanılan aletlerdi. Fakat teknolojinin gelişmesiyle bu durum artık biraz daha fanteziye kaydı. Gecenin bir yarısı kimse açık bir kapıyı kapatmak için dışarı çıkmak istemez ya da kışın soğuğunda kimse bir kapıyı açmak ya da kapatman için arabasından inmek istemez fakat bu duruma mecbur olduğu için bunu yapar. Artık mecbur değilsiniz artık kapınızdan çok daha uzakta olsanız da ister evinizin içinde isterseniz arabanızın içinde bir kumanda yardımıyla kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üreten bir firmadır ve bu alanda satış yapan ender firmalardan birisidir. Gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek size en iyi ürünleri sunmaktadır. Nice firmasının bu kadar tanınmasının bir sebebi de budur elbette. Ürettiği motorlar yıllarca kullanılan ürünlerdir ki bu size hem konfor hem de bütçenizde tasarruf etmenizi sağlar. Nice firmasının son ürünlerinden olan nice spinbus garaj kapısı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice spinbus garaj kapısı motorunun en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmasının nedenlerinden biri de elbette üreten firmanın nice firması olması nice firmasının insanlarca çok tanınması ve insanların nice firmasının ürünlerine güvenmesidir fakat bu sonuca bir tek bu neden olmuş gibi bakarsak eğer yanılmış oluruz. Nice spinbus garaj kapısı motorunun bir çok özelliği bulunmaktadır bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen ürünler sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Isı yalıtım özelliği zor koşullarda bile çalışmasına devam edebilmesi ağır kapılarda bile kullanımı olması bu özelliklerden bazılarıdır.

Herkes elbette kaliteyi ve konforu bir arada ister fakat aynı zamanda bunu en ucuza almak ister. Nice firması sizin isteklerinizin ve arzularınızın farkında olan bir firmadır ve ürünlerini bu şekilde geliştirerek en uygun fiyattan size sunar. Geliştirdiği son ürünlerden biri olan nice spinbus garaj kapısı motorunun ses yalıtım özelliği de bulunmaktadır.

Motor gibi her gün kullandığınız bir ürünün uzun ömürlü olması yoğun kullanıma uygun olması bu motorun sizi yarı yolda bırakmaması motor için önemli özelliklerdir. Nice firmasının bir çok ürünü bu standartların çok üstünde ürünlerdir. Sizde garaj kapısı motoru arıyorsanız ve bir çok seçenek arasında kaldıysanız nice spinbus garaj kapısı motorunu almanızı tavsiye ederim. Nice spinbus garaj kapısı motorunu seçtiğinize pişman olmazsınız.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

 

Gelişen ekonomik durumla birlikte artık herkesin sahip olduğu mallar arasına girdi ev araba ve garaj. Fakat hayatımıza giren her mal gibi bu ürünlerde bize sorunlar çıkartmaya başladı. Açık kalmış bir garaj kapısı gecenin bir yarısı fark edildiğinde bir sorun haline geliyor çünkü kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir kapıyı kapatmak için evden çıkmayı istemez. Bu duruma çözümü sanırım garaj kapısı motoru sunabilir. Garaj kapısı motoru sayesinde garajınızdan çok uzakta olsanız bile evinizin içinde de olsanız garaj kapınızı açıp kapatma işlemini yapabilirsiniz. Nice firması bir çok alanda size ürünler sunmaktadır bu ürünlerden bir tanesi de garaj kapısı motorudur. Nice firması bu alanda yıllardır hizmet vermiş bir firmadır. Bu yüzden alanında en tanınmış firmadır ve ürünleri en çok satılanlar listesinde hep en tepelerde yer almaktadır. Nice spin yirmi bir garaj kapısı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun en çok satılanlar listesinde tepelerde yer almasının sebeplerinden biri elbette nice firmasının üretmesi bu motoru ve nice firmasının tanınan bir firma olması ve insanların nice firmasına güvenmesi yer almaktadır fakat bütün sonucu sadece bu sebeplere bağlamak yanlış olur. Nice spin 21 alanında ki diğer motorlara oranla oldukça fazla ve işlevsel özelliklere sahip bir motordur bu motorun özellikleri şunlardır.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun kurulumu oldukça kolaydır. Dört kademe hız ayarı vardır ve bu bir çok garaj motorunda bulunmamaktadır. On metreye kadar büyük olan Seksiyonel kapılar için tasarlanmış bir garaj kapısı motorudur. Otomatik kapanma sistemi mevcuttur. İçinde kayışlı sistem bulunmaktadır ve üzerinde ki kumanda alıcısıyla garaj kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanında oldukça hafiftir. Ağırlığı sadece üç nokta altı kilogramdır. Günde elli kez açma kapama işlemi gerçekleştirebilir. Hızı ise saniyede yirmi santimetredir. Çok ağır hava koşullarında dahi çalışmasını aksatmaz öyle ki bu hava koşulları artı elli dereceyi ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile devam etmektedir.

Nice firması elbette çok tanınan firmalar arasında yer almaktadır ve bu tanınırlığını ürünlerinin kalitesine borçludur. Fakat ürünleri artık nice firmasının garantisi altında olmasa dahi kendi kendini satabilecek özelliklere sahip ürünlerdir. Bu yüzden garaj kapısı motoru almak istiyorsanız eğer nice spin 21 garaj kapısı motorunu tercih etmenizi öneririm.

Nice Garaj Kapısı Motoru

Nice Türkiye

Nice Tuzla Servisi

Nice Toona 4024 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Kapı denildiğinde aklımıza aslında çok fonksiyonlu ürünler gelmez sadece evimizi dışarıdaki kötü insanlardan korumak için ve bizim girip çıkmamıza olanak saplamak için kullanılan araçlar gelir. Fakat durum artık bundan çok daha farklı bir halde. Sıradan bir kapı deyip de geçtiğimiz kapılarla ısı yalıtımı bile yapılabilmektedir. Isı yalıtımı yapabilen kapılara bir de kapı açık vaziyette olduğu halde ısı yalıtımı yapabilen kapılar eklenmiştir. Bu kapılara en iyi örnek dairesel kapılardır. Dairesel kapıları bir çok alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür.. bu kapılar bir yandan dışarıya açıkken bir yandan da iç kısma doğru açıktır ve döner halde olması sayesinde dışarıdaki havanın içeriye girmesini engeller içeride ki havanında dışarıya çıkmasını engeller bu sayede de ısı yalıtımını yapabilir. nice firması yıllardır bu alanda kapı motoru tasarlayan firmalardan bir tanesidir. Hatta bu alanda en çok tanınmış firmalardan birisidir desek yanılmış olmayız. Nice toona 4024 dairesel kapı motoru da son çıkardığı fakat hızla satış listesin de tepeye doğru çıkan bir üründür.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun hızla en çok satan kapı motorları arasında yer almasının bir nedeni nice firmasının insanlar arasında çok tutulması ve kalitesine güvenilmesi olsa da bir nedeni de ürünün insanları cezbeden özellikleridir.

Nice toona 4024 dairesel kapı motorunun insanlar arasında bu kadar sevilmesinin nedeni olan özellikleri şunlardır. Öncelikle orta yoğunlukta uygun bir motordur buda ömrünün uzun olmasını sağlar. Çalışma sürekliliği saatte doksan beş sefere kadar çıkabilmektedir. Saniyede bir nokta altı santim hıza sahiptir. Tek kanatta maksimum üç santime kadar uzunlukta kapılara göre ayarlanmıştır ve üç santim de üç yüz kilo iki yüz santimde de beş yüz kilo yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. bunun yanında çok ağır hava koşullarında ya da çok ağır sıcaklıklarda bile çalışmasını sürdürebilmektedir. Bu sıcaklıklar eksi yirmi derece ve artı elli derece olsa bile nice toona dört bin yirmi dört dairesel kapı motoru çalışmasını aksatmadan devam eder. Bunun yanında bir çok özelliği bulunmasına rağmen sadece ama sadece altı kilogram gibi çok hafif bir yapısı vardır. basit programlamaya uygun bir motordur. Ve engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığı vakitte anında durur bu sayede engele ve kapınıza zarar gelmesini engeller.

Nice Türkiye

Nice Ümraniye Servisi

Nice Hyppo 7100 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji oldukça gelişti artık çok basit bir ürün bile teknolojinin eli değdiğinde çok işlevsel çok farklı bir hal alabilir durumda. Bu ürünlerden bir tanesi de kapıdır. Kapı gibi çok basit bir ürün teknolojinin eli değdiğinde son derece işlevsel bir hale gelebiliyor. Örneğin dairesel kapı dediğimiz her gün girdiğiniz iş merkezlerinde hastanelerde alış veriş merkezlerinde gördüğünüz kapı son derece etkin bir ısı yalıtımı yapabilmektedir. Fakat her teknolojik ürün gibi bazı gereksinimleri bulunmaktadır. bu kapının gereksinimi de bir motor yardımı olmadan çalışamamasıdır. Nice firması kapı motorları konusunda yıllar yılı tecrübe kazanmış bir firmadır. Öyle ki her ürettiği ürünü teknolojiyi baz alarak en son teknolojiyle donatarak üretir bir firmadır. Bu firmanın ürünler hem çok kaliteli hem de son teknoloji ürünlerdir. Bu yüzden her çıkardığı ürün çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi d enice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motorudur.

Nice hyppo dairesel kapı motoru bir çok özelliği bünyesinde barındıran ve altında nice firmasının imzası olan bir üründür. Nice hyppo 7100 dairesel motoru en çok tercih edilenler listesinde üst sıralara çıkartan özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına devam edebilmektedir bu sıcaklıklar artı elli ve ya eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice hyppo yedi bin yüz bundan etkilenmemektedir. Tek kanat genişliği en fazla yüz elli santim olan kapılar için uygun bir motordur ki bu alanda diğer motorlardan çok daha fazla yük taşıması mümkündür. Yüz elli santim de yüz elli kilo yüz santimde de iki yüz kilogram yük taşıması mümkündür. Kontrol ünitesinde kanatların açık ve ya kapalıyken bekleme süresini ayarlayabilirsiniz. Acil durum bataryası sayesinde de her hangi bir enerji kesintisi yaşadığınızda kapınız işlevini yerine getirebilmektedir. Dijital ve ya anahtarlı şalter gibi iki güç seçeneği bulunmaktadır. tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Teknoloji bir çok alanda bize yeniklik sunan bir nimettir. Fakat bu teknolojiyi işlevli hale getiren firmalar da oldukça azdır. Nice firması teknolojiyi sizin için işlevsel hale getiren firmalardan bir tanesidir. Sizde eğer aldığınız üründen pişman olmak istemiyorsanız nice firmasıyla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Nice Sarıyer Servisi

Nice Will 5 Bariyer Servisi

 Pek çok alanda güvenlik önlemi alırız almalıyız da çünkü güvenlik önlemleri almadığımız taktir de telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Gelişen teknoloji de biz e bu alanda oldukça fazla yardımcı oluyor. Artık çok basit diyebildiğimiz bir alet bile çok etkin bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor. Bu ürünlere bir örnek verecek olursak eğer bu ürünlerden bir tanesi de son derece basit bir mekanizma olan bariyer sistemidir. Bariyer sistemleri insanların yüz yıllar boyunca kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir. Bu kadar basit bir mekanizma teknolojinin eli değdiğinde son derece etkili bir güvenlik önlemi haline gelebiliyor.

Nice firması da bu bariyer sistemlerini satan firmalardan birisidir. Nice firması yıllar boyunca bu alanda hizmet vermiş ender firmalardan birisidir. Ürünlerini son teknolojiyle donatarak insanların hizmetine sunar bu yüzdendir ki en çok tercih edilen ürünler yine nice firmasının ürünleridir. Nice will 5 bariyer sistemi de bu ürünlerden birisidir. Elbette nice will 5 bariyer sistemi altında nice firmasının imzasının bulunması onu en çok satanlar listesinde başa sokmak için büyük avantajdır fakat tek neden bu değildir.

Nice will 5 bariyer sistemi beş metre kol taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir ki beş metre bir yolu boydan boya kaplayan bir uzunluktur. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Açılma süresi üç buçuk saniye ila beş saniye arasında değişmektedir. Bariyer kolunu sağa ya da sola monte edebilirsiniz. Kapanırken çarpmaya karşı uyarı sistemi bulunmaktadır. bir çok bariyerde bulunmayan fakat her bariyerde bulunması gereken bir özellik olan engel tanıma özelliği nice will 5 bariyer sisteminde bulunur. Otomatik geçiş sistemi için uygun bir bariyer sistemidir.

Nice Will 4 Bariyer Servisi

Günümüzde en çok imal edilen şey güvenliktir. Ülkemiz de iş kazalarıyla ünlü bir ülkedir ki bazıları buna iş cinayeti demektedir. Son yıllarda alınmayan güvenlik önlemleri yüzünden binlerce insanımız hayatını kaybetmiştir. Bazı durumların yanlışların hataların telafisi mümkün olabiliyor örneğin yanlış bir yatırım yaptığınızda paranızı kaybedersiniz fakat bunun telafisi mümkündür fakat alınmayan güvenlik önleminden dolayı canınızı kaybettiğiniz de bunun geri dönüşü yoktur artık telafisi mümkün değildir bu durumun. Artık gelişen teknoloji sayesinde bir çok güvenlik önlemi eksiksiz şekilde alınmaktadır. Çok basit mekanizmalar bile teknolojinin eli değdiği zaman çok etkin güvenlik önlemleri olabiliyor bu mekanizmalardan birisi de bariyer sistemidir. Bariyer sistemi yüz yıllar boyunca insanların kullandığı güvenlik önlemlerinden birisidir.

Nice firması gibi firmalar bu gibi basit güvenlik önlemlerini son teknolojiyle donatarak sizin hizmetinize sunmaktadırlar. Nice firması bu alanda yıllar boyunca hizmet vermiş firmalardan bir tanesidir hatta bu firmalar arasında en çok satış yapan firmadır desek yanılmış olmayız. Nice will 4 bariyer sistemi de altında nice firmasının imzasını bulunduran son teknoloji güvenlik önlemlerinden bir tanesidir.

Nice will 4 bariyer sistemi dört metre kola taşıma kapasitesine sahip bir bariyer sistemidir. Yoğun kullanıma uygun bir bariyer sistemidir. Bariyer kolu sağa veya sola monte edilebilir bu sayede bariyerinizi koyacağınız noktayı bariyerinizin özelliğine göre değil ihtiyacınıza göre belirlersiniz. Kapanırken çarpmaya karşı duyarlı bir özelliği vardır ve her bariyer de bulunması gereken engel tanıma özelliği nice will 4 bariyer sisteminde bulunmaktadır. çalışma sıcaklığı artı elli ve eksi yirmi derece arasında değişmektedir. Açılma hızıysa sadece üç buçuk saniyedir ve ağırlığı da sadece kırk altı kilogramdır.

Nice Bariyer Servisi

Nice Kemerburgaz Servisi

Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Hayatlarımızda gündelik yaşamlarımızda bir çok mekanizma bulunmaktadır. bu mekanizmalar bin yıllardan bu yana aynı özelliklerini korumuş bizim hayatımıza empoze olmuş durumdadır. Fakat teknolojinin eli bu ürünlere değdiğinde artık bu ürünler bizim hem güvenliğimize hem de konforumuza hizmet eder duruma gelmiştir. En basit örnekte kapıdır. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak ve kapıyı kapatmak istemez. Fakat açık kalmış bir kapının da kapanması gerekmektedir. Ya kapı kendi kendini kapatabilseydi güzel olmaz mıydı. Olurdu elbette işte teknoloji burada devreye girerek bir motor yardımıyla kapınızın kendi kendine kapanıp açılmasını sağlıyor ve bir kumanda yardımıyla da bunu siz kapınızın ya da motorunuzun yanında olmasanız da yapabilmenizi sağlıyor. Nice firması bu motorları üreten firmalardan birisidir hatta bu motorları en çok satan firmalardan birisidir. Son teknoloji ürünleri kullanıcılarına sunar nice firması. Bu ürünlerden biri de nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru altı kademeli hıza sahip bir kapı motorudur. Bir çok motordan farklı olarak yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Saatte kırk kere kullanabilirsiniz bu motorunuzu buda bir buçuk dakikada bir kullanılabilir demek oluyor.

Bunun yanında çok anormal ısı değerlerinde sürekliliğini koruyabilir nice Robus altı 600 yana kayar kapı motoru bu sıcaklık değerleri eksi yirmi ve artı elliyi bulsa bile değişmez bu durum. Kit olarak satılır ve kendi fotoseli dışında bir fotoselle çalışmaz. Tüm bunların yanında bu kadar özelliği içinde barındıran nice Robus 600  yana kayar kapı motorunun ağırlığı sadece on bir kilogram gibi çok hafif diyebileceğimiz bir ağırlıktır.

Nice Silivri Servisi

Nice Robo 1000 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 Teknoloji bir çok alanda bizim daha rahat yaşamımıza ön ayak oluyor. Kapı denildiğinde insanın aklına aslında çok da bir şey gelmez sadece istenmeyen kişileri dışarıda tutmak için evlerimizde bahçelerimizde arabalarımızda kullandığımız mekanizma gelir. Fakat teknoloji işin içine girdiğinde sırandan bir mekanizma olan kapılar bile konforlu hale gelebiliyor. Basit bir motor yardımıyla uzaktan açılıp kapanır hale gelebiliyorlar. Nice firması bu gibi motorları üreten ve satan firmalardan bir tanesidir. Yıllar boyunca kapı motorları alanında hizmet vermiş ve en çok satan ürünleri insanların beğenisine sunmuştur. İşte nice firmasının ürünlerinden biri olan nice robo 1000 yana kayar kapı motoru da bu en çok satan ürünlerden bir tanesidir. Alanında üst sıralara hızla tırmanmış kapı motorlarından biridir.

Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunması elbette onun hızlı yükselişinde gösterilebilecek olan nedenlerden birisidir fakat tek neden bu demek motorun özelliklerine büyük haksızlık olur. İşte motorumuzun özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice robo 1000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bu da uzun ömürlü olduğunu gösterir yani siz kapınızı ne kadar sık kullanırsanız kullanın kapı motorunuzda bir eskime bir yıpranma görmeyeceksiniz. Saniyede on sekiz santim sabit hıza sahip bir kapı motorudur. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerlerinde de çalışmasını sürdürebilmektedir bu sıcaklık değerleri eksi yirmi derece ila artı elli derece arasında değişmekte olsa bile. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızın açma kapama özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında motorumuzun ağırlığı sadece on üç buçuk kilogramdır ve dijital ve anahtarlı şalterin ikisine de sahiptir.

Nice İstanbul Servisleri

 

Nice Thor 1551 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Herkes elbette ki rahatına düşkündür. Gece vakti açık kalan bir kapıyı kapatmak yerine sıcak koltuğunda oturup televizyon izlemeyi tercih hemen hemen herkes. Kış günü soğuk arabasından inip giriş kapısını açmak yerine arabasında oturmak ister. Fakat kapılar kendi kendilerine açılıp kapanmasalar da bu konuda size yardım edebilecek bir ürün var yana kayar kapı motoru. Yana kayar kapı motoru sayesinde kapınızdan metrelerce uzakta olsanız da kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bu sayede siz sıcacık evinizden çıkmadan kapınız kapanır ya da açılır. Yana kayar kapı motorları arasında da en çok tercih edilen ürün nice thor 1551 yana kayar kapı motorudur.

Nice thor 1551 yana kayar kapı motorunun en çok tercih edilen ürün olmasının sebebi sahip olduğu özelliklerden kaynaklanmaktadır. İşte o özelliklerden bazıları şunlardır. Öncelikle nice thor bin beş yüz elli bir yana kayar kapı motoru bir insanın hareket ettiremeyeceği ağırlık olan bin beş yüz kilogram gibi bir ağırlığı zorlanmadan hareket ettirebilir. Motorun çalışma voltajı iki yüz yirmi volttur ki bu taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında hiçbir şeydir. Çok çetin hava koşulları olan artı elli ve eksi yirmi derece gibi şartlarda bile çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilir. İçinde uzaktan kumanda vericisi bulunmaktadır bu sayede kapı motorunuzdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapayabilirsiniz. Emniyet fotoseli ve flaşörleri bulunmaktadır. bu sayede kapınız bir engelle karşılaşırsa bu bir canlı ya da bir nesne olabilir motorunuz çalışmayı durdurarak hem kapınızın hem de kapınızın karşılaştığı engelin zarar görmesini engeller. Tüm bunların yanında nice thor 1551 yana kayar kapı motoru yalnızca on iki buçuk kilogram ağırlığındadır. Bunca özelliği bünyesinde barındıran bir motor için bu oldukça güzel bir rakamdır.

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok ihtiyacımız artık çözüm bulur haldedir. Yana kayar kapılarda almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Emniyeti düşük olan ve sık kullanıma uygun olmayan kapıları tercih etmemenizi öneririm. Bunun yanında zor şartlarda bile çalışmasını sürdürecek olan motorlar sizi yarı yolda bırakmaz. Nice thor 1551 bir yana kayar kapı motoru bu alanda ki arayışlarınızın çözümü bir motordur sizi yarı yolda bırakmaz ve aldığınıza pişman etmez. Uzun süre kullansanız bile çalışmasını sürdürerek size hizmet eder.

Nice Thor 1561 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Yana kayar kapı motorları son dönemler de çok satış gösteren ürünlerdir. Çünkü insanlarımızın artık refah seviyesi arttı ve konforlarına daha fazla önem göstermeye başladılar. Yaz günü sıcakta arabanızdan çıkıp da bahçe kapısını açmak istemez kimse ya da gecenin bir vakti açık kalan kapı için dışarıya çıkmayı bunun yerine kapının kendi kendine açılıp kapanmasını tercih ederler. Kapılar elbette kendi kendine açılıp kapanmaz ama kapı motorları sayesinde sizi bu uğraştan kurtarabilirler. Yana kayar kapı konusunda ise en çok tercih edilen ürünlerin başında nice thor 1561 yana kayar kapı motoru gelmektedir.

Nice thor 1561  yana kayar kapı motorunun bir çok özelliği onu en çok tercih edilen ürün haline getirmiştir. Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Nice thor 1561 yana kayar kapı motorunun en önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Aktif olarak uzun süreler çalışmayı sürdürebilir ve her hangi bir problem çıkartmaz. Bunun yanında kontrol ünitesi isterseniz sonradan ekleyebilirsiniz. Sadece üç yüz seksen volt gibi düşük enerji gereksinimiyle çalışır bu da bütçenize yük olmasını engeller. Sabit bir hızda çalışır. Uzaktan kumandayla kontrol edilebilir ki buda kapınızı açmak ya da kapatmak için kapınızın yanına gitmenize gerek duymamanızı sağlar.

Teknoloji elbette bir çok sorunumuza ilaç oldu. Bir çok arayışımıza çözüm buldu. Fakat bu çözümlerinden en önemlisi de sanırım bizim gücümüzün yetmeyeceği işlerde bulduğu çözümdür. Bir insanın bin ila bin beş yüz kilogram ağırlığında değişen ağırlıkta bir kapıyı hareket ettirmesi elbette mümkün değildir. Bunun için üretilen kapı motorları hem müstakil ev sahiplerini hem de fabrika depo şantiye gibi yerlerin sahiplerini rahatlattı.

Her ne kadar yana kayar kapı motoru en çok tercih edilen ürün olsa da bu ürünleri de seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Engel tanıma özelliği sayesinde bir engelle karşılaştığında çalışmayı durduran motorları tercih etmeniz güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bunun yanında yoğun kullanıma uygun ürünleri tercih etmenizi öneririm. Ağır hava koşullarında çalışmayı kesmeden teklemeden çalışan bir motor size sorun çıkartmaz. İşte tüm bunlar göz önüne alındığında nice thor 1561 yana kayar kapı motoru en çok tercih edilen ürünler listesinde başı çekmektedir sizinde yana kayar kapı motoru ihtiyacınıza çözüm olabilecek ender ürünlerden biridir.

 

Nice Kadiköy Servisi

Nice Robus 350 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Her insan elbette ki konforuna düşkündür rahatlığını sağlayacak bir ürüne güvendiğinde o ürünü alır. Kimse gecenin bir yarısı evinden çıkıp da açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak istemez eğer olabilirse kapının kendi kendine kapanmasını tercih eder. Kimse yaz sıcağında ya da kış soğuğunda arabasından çıkıp bahçe kapısını açıp kapatmak istemez kapının kendi kendine açılıp kapanması daha çok işine gelir. Ve artık bu durum mümkün. Yana kayar kapı motorları sayesinde gecenin bir yarısı evinizden çıkmadan sadece bir kumanda yardımıyla bahçe kapınızı açıp kapatabilirsiniz.

Teknoloji bir çok sorunumuza çözüm üretmektedir. Teknolojinin bize sunduğu son üründe nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorudur. Nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru alanında bulunan bir çok üründen çok cazip ve kullanışlı özellikleriyle ayrılmaktadır. Bu özellikler nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru üç yüz elli kilogram kapıları açıp kapatabilmektedir. Çok yoğun kullanıma uygundur. Yazın artı elli derece de kışın eksi yirmi derece de işlevini kaybetmeden çalışmaktadır. Ayarlanabilir altı kademeli hız özelliği bulunmaktadır nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorunun. Üzerinde kontrol ünitesi mevcuttur. Saniyede On sekiz ila otuz dört santim hız arasında istediğinizi seçebilirsiniz. Emniyet fotoseli bulunmaktadır.

Nice Robus 350 yana kayar kapı motoru ev bahçeleri uygun bir motordur. Onun alanında bulunan diğer motorlardan ayrılan bir çok özelliği mevcuttur ve çok ağır hava koşullarında bile işleyişine devam edebilmektedir. Bu alanda kaliteyi seven kaliteden anlayan insanların en çok tercih ettiği motorların başında gelmektedir nice Robus 350 yana kayar kapı motoru.

Gelişen teknoloji bir çok sıkıntımızı çözer duruma geldi artık. Çok ağır yükler dahi insan zekasıyla hareket etmekte ürettiğimiz ürünler bir çok sıkıntımıza çözüm bulmaktadır. 350 yükü bir insanın rahatlıkla hareket ettirmesi pek mümkün bir durum değildir. Fakat nice Robus 350 yana kayar kapı motoru içinde hiç de zor bir durum değildir. Nice Robus üç yüz elli sizi yarı yolda bırakmayacak bir motordur. Yoğun kullanımlarınız da bile çalışmaya devam edebilmektedir. Siz de bahçe kapınız için bir motor arıyorsanız eğer nice Robus 350 yana kayar kapı motoru sizi aldığınıza pişman etmeyecek bir motordur bu yüzden tercih edin.

Nice Motor İstanbul

Nice Robus 350 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Her birimiz keyfimize düşkün insanlarızdır. Aldığımız ürünler araştırdığımız çıkmasını istediğimiz ürünler hep rahatımızı arttırmak üzerine olur. Gelişen teknoloji sayesinde bu durum artık çok daha mümkün vaziyettedir. Çok basit bir mekanizma olan kapı bile bir motor yardımıyla otomatik hale gelmektedir. Bu sayede biz kapımızın yanında olmasak bile kapımızı açıp kapatmamız mümkün olabiliyor. Açıkçası kimse gecenin bir yarısı ya da kışın soğuğunda kapı açmak ya da kapamak için uğraşmak istemez. Bu yüzden kapınızı bir uzaktan kumanda yardımıyla açıp kapamanızı sağlayan motorlar üretiliyor. Nice firması da bu motorları üreten ve satan firmalardan bir tanesidir. Nice firması yıllar boyunca bu alanda insanlara hizmet vermiş ender ve kaliteli firmalardan bir tanesidir. Kapı motorları alanında son çıkan ürünlerinden birisi de nice Robus 350 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 350 yana kayar kapı motoru altında nice firmasının imza bulunan bir motordur ki bu bile neden bu kadar çok sattığını anlamamız için yeterlidir aslında fakat motorun özelliklerine gelirsek.

Motorumuz yoğun kullanıma uygun bir motordur ve ayarlanabilir altı kademi hıza sahiptir. Saniyede on sekiz ila otuz dört santim hızda çalışabilir. Motorumuzun çekme kapasitesi üç yüz elli kilogramdır. Nice Robus 350 yana kayar kapı motorunun kontrol ünitesi üzerindedir bu sayede bakımı kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Motor gücü iki yüz elli watttır. Pek çok alanda en iyi özellikte olan bir motordur nice Robus 350. Siz de bahçeniz için yana kayar kapı motoru almak istiyorsanız eğer nice Robus 350 yana kayar kapı motorunu tercih etmenizi öneririm.

Menü