• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

nice robus etiket arşivi

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 1000

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 1000 Bahçe Kapısı Motoru Herkes elbette ki rahatına düşkün olarak yaşar ve bu şekilde yaşamını sürdürmek ister. Elinden geldiğince rahatını sağlayabilmek için ürünler alır ve ya temin etmeye çalışır. Teknolojinin gelişmesi ve gelişen teknolojinin ürünlerinin bizim ihtiyaçlarımıza arzularımıza yönelik ürünler ortaya çıkartması da bizim bu arayışlarımıza çözüm getirir nitelikte. Bir çok insan gecenin bir vakti evinde otururken açık kalan bir bahçe kapısını gördüğünde dışarı çıkıp kapıyı kapatmak istemese de bunu yapar fakat artık bunu yapmak zorunda değilsiniz çünkü kapı motorları sayesinde uzaktan kumandanın bir tuşuna basarak kapıyı sizin yerinize bir motor kapatabilir. Yana kayar kapı motorları arasında en çok tercih edilen ürün de nice Robus 1000 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 1000 Bahçe Kapısı Motoru ve Yetkili Servisi

Bu tercihin elbette ki sebepleri vardır. çünkü nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru alanında bulunan diğer motorlara göre oldukça işlevsel özelliklere sahip bir kapı motorudur. Bu özelliklerden bazıları da şunlardır. Nice Robus 1000 yana kayar kapı motorunu en önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Sık kullanıldığında bile bir sorun çıkartmaz ki bu şahsi kullanım için alan müşteriler için oldukça önemli bir özelliktir. Bunun yanında altı kademeli hız seçeneğini de bulundurmaktadır. Kontrol ünitesinin üzerinde olması ek bir kontrol ünitesi edinmenizin önüne geçer. Çalışma sürekliliği saatte elli keredir ki bu oldukça güzel bir rakamdır. Çok yoğun hava koşullarında bile yani eksi yirmi ya da artı elli derece de bile çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilir nice Robus bin. Bunun yanında sadece yirmi dört volt gibi çok düşük enerjiyle çalışır bu da fazla elektrik yakmadan çalışması demektir.

Emniyet sistemleri de bu özelliklerin yanında es geçilmemiştir. Acil durum bataryası sayesinde elektrik kesintisi olsa da sizi yarı yolda bırakmaz Nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Dijital ve anahtarlı şalterin ikisini de bulundurmaktadır. Tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Yana kayar kapı motorları elbette ki ihtiyaç duyduğumuz mekanizmalardır fakat her ne kadar ihtiyaç duysak da seçerken bizi yarı yolda bırakmayacak emniyetine diğer özelliklerine özen gösterildiği kadar özen gösterilmiş bir motor seçmek bizim avantajımıza olacaktır. bu yüzden Nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru bu konuda biçilmiş kaftandır.

NİCE TÜRKİYE

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 400

Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok alan da beklediğimizin üzerinde bir konfora sahibiz artık. Gelişen teknoloji çok basit aletleri bile bizim için çok kullanışlı hale getirdi ve bizim hizmetimize sundu. Bu teknolojik ürünlerin en yenilerinden olan nice Robus yana kayar kapı motoru da bizim hizmetimize sunulan ürünlerden birisi. Bir çok insan artık bahçe ve evlerinin girişlerinde yana kayar kapıyı tercih etmektedir. Bunun yanında hayatımız da bulunan ürünleri de daha konforlu hale getirmek de arayışlarımızın içinde bulunan bir histir. Yana kayar kapınızı otomatik yapmak içinde yana kayar kapı motorları üretilmiştir.

Yana kayar kapı motorları arasında ön plana çıkan bir ürün olan nice Robus 400 her alanda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. Bu ürünün özellikleri saymakla bitmez. Nice Robus 400 yoğun kullanıma son derece uygun bir motordur aşınma yapmadan oldukça yoğun tempoda kullanabilirsiniz. Sadece yirmi dört watt akımla çalışır ve bu çok büyük bir enerji tasarrufu demektir. Bir çok motorda bulunmayan bir seçenek olan hız ayarına sahip bir motordur. Ve bunu altı farklı seçenekle taçlandırmıştır.  400 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. eksi yirmi santigrad gibi çok düşük ısılar da ve artı elli santigrad gibi çok yüksek ısılar da çalışabilmektedir nice

Nice Robus 400 Yetkili Servisi

Bunların yanında güvenlik önlemlerini de ihmal etmemiştir nice Robus 400. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaştığında motor hareketini durdurarak kapınızın karşılaştığı engele ve kapınıza bir zarar gelmesini engellenir. Yavaş başla yavaş dur özelliği sayesinde kapınızın ömrünü uzatır kapınızda ki aşınmaları engeller. Flaşları sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi haberdar eder. Uzaktan kumandayla yönlendirebilirsiniz.

Yana kayar kapı motoru sayesinde siz kapınızdan çok uzaktayken bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. yani arabanızın içindeyken arabanızdan inmenize gerek kalmadan kapınızı açıp kapatabilirsiniz ya da gecenin bir yarısı bahçe kapınızın açık kaldığınız fark ettiğiniz de evinizden çıkmanıza gerek kalmadan kapı motorunuzun kumandası yardımıyla kapınızı kapatabilirsiniz. Konutlarda ve bahçe kapılarında kullanılması için bir çok yana kayar kapı motoru tasarlanmıştır bunlar insanların ihtiyaçlarına göre kapınızın ağırlığı göre ayarlanmış motorlardır. Nice Robus 400 çok yüksek ağırlıklardan ziyade daha çok müstakil evlerin kullandığı hafif kapılar için tasarlanmış bir motordur. Siz de bahçe kapınız için ya da ev kapınız için yana kayar kapı motoru arıyorsanız nice Robus 400 tam size göre bir motordur.

Nice Türkiye

 

Menü