• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

nice walky etiket arşivi

Nice Walky 2024

Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motoru

 

Gelişen teknoloji sayesinde artık kullandığımız bir çok ürünün bir çok özelliği bulunmaktadır. çok basit bir işlevi olan ve tek amacı arazilerimizden evlerimizden istenmeyen kişileri girmesini engellemek olan kapılar bile artık bir çok özelliğe sahip aletler olarak karşımıza çıkabiliyorlar gelişen teknoloji bu aletlere donatıldığında. Kapılar yüz yıllar boyunca hayatlarımızda olan ve işlevleri son on ila on beş yıla kadar aşağı yukarı aynı kalan ürünlerdir. Fakat teknoloji işin içine girdiğinde ki her zaman girer artık kapılar bile evlerin iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin ısı yalıtımlarında etkin rol oynayabilen birer alet olabiliyorlar. Dairesel kapılar dediğimiz bu kapı türleri her alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür içeride ki havanın dışarıya çıkmasını engeller ve dışarıdaki havanın da içeriye girmesini engeller bunu yaparken içeri girilmesi ve dışarı çıkılması için oluşan trafiği de düzenler. Fakat bu kapılarda motorlara ihtiyaç duyarlar.

İşte bu kapı motorlarını üreten firmalardan birisi de nice firmasıdır. Nice firması bu alanda yıllar boyunca ürünler üretmiş ve ürettiği ürünleri insanların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre dizayn ederek insanların beğenilerine sunmuş bir firmadır ki bu yüzden en çok tercih edilen firma olmayı da başarmıştır. Nice firmasının son ürünlerinden olan nice Walky 2024 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünün özellikleri de şunlardır.

Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru yüz seksen santimde yüz kilogram taşıma kapasitesi olan engel tanıma özelliği bulunan açılma ve kapanma da yavaşlama sistemi bulunan saatte elli kere çalışma sürekliliği olan ve artı elli ila eksi yirmi derece de çalışmasını sürdürebilen bir motordur.

Nice Türkiye

Menü