• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

nice wingo 3524 etiket arşivi

Nice Wingo 3524

Nice Wingo 3524 Dairesel Kapı Motoru

 

Herkes konforuna düşkündür öncelikle. Herkes rahat edebildiği kadar rahat etmek ister. Gelişen teknoloji de bize bu alanda oldukça yardımcı oluyor. En basit tasarımlı ürünler bile teknolojinin eli değdiğinde bambaşka haller alabiliyorlar. Bu ürünlerden birisi de kapıdır. Kapı denildiğinde insanın aklına hiç de komplike bir ürün gelmez gayet basit tasarımlı basit bir amaca hizmet eden bir ürün gelir ki bu da gayet doğaldır. Kapılar uzun yıllar boyunca hayatlarımızda bulunan ürünlerdir ve bulunmaya da devam edeceklerdir. Kapıların başlıca amaçları evlerimizi arazilerimizi istenmeyen kötü niyetli insanlardan korumaktır. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde kapılar artık evlerin ısı yalıtımlarına bile katkıda bulunabilecek kadar gelişmiş aletler olarak karşımıza çıkıyorlar buna en basit örnekte her gün alış veriş merkezlerinin girişlerinde gördüğünüz dairesel kapılardır. Dairesel kapılar bir yandan içeri giriş ve çıkış trafiğini sağlarken bir yandan da içeride ki havanın dışarıya çıkmasını dışarıda ki havanın da içeriye girmesini engeller. Fakat bu dairesel kapılar da motorlara ihtiyaç duyarlar.

Nice firması işte bu dairesel kapıların motorlarını üreten ender firmalardan bir tanesidir ki ürünleri son teknoloji ürünlerdir her zaman binaenaleyh insanlar en çok bu firmayı tercih ederler. nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir motordur ve tek kanat genişliği üç buçuk metre olan kapılar için uygundur. İki metrede üç yüz kilogram üç buçuk metrede de iki yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır. bir metre kanatta da beş yüz kilogram taşıma kapasitesine kadar çıkabilmektedir.

Nice Türkiye

Menü