• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

nice wingo tamiri etiket arşivi

Nice Wingo 2024

Nice Wingo 2024 Dairesel Kapı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanların aklına çok basit mekanizmalar gelir ki bu durum hiç de anormal bir durum değildir aslında farklı bir şey gelmesidir anormal olan fakat gelişen teknoloji kullandığımız basit ürünlere yerleştirildiğinde artık bu durumda değişti. Artık bir çok ürün asıl amacının yanında başka bir çok özelliği de içinde barındırıyor. Çok basit bir mekanizma olan kapılar bile artık ısı yalıtımlarında kullanılabiliyor. Her gün girip çıktığımız alış veriş merkezlerinin girişlerinde ki dairesel kapıları fark etmişsinizdir. Bu kapılar oldukça iyi bir ısı yalıtım sistemidir aslında. Kapılar insanları içeri girip dışarı çıkmalarını sağlarken aynı zamanda içeride ki havanın dışarıya çıkmasını dışarıda ki havanın da içeriye girmesini engelliyorlar bu sayede ısı yalıtımlarını yapıyorlar. Fakat motora ihtiyaç duyuyorlar.

Nice firması da bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir. Nice firması bu motorları yıllar boyunca üretmiş ve insanlar tarafından tanınmıştır. Ürettiği motorları son teknolojiyle donatarak insanların beğenilerine sunmuştur. İnsanların ihtiyaçlarını tespit etmiş ona göre motorlarını donatmıştır ve insanların istemediği ve ihtiyaç duymadığını bir çok özelliği de motorlarından uzak tutmuştur bu yüzden insanların güvenini kazanmıştır. Nice Wingo 2024  dairesel kapı motoru da bu motorlardan birisidir.

Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru kanat genişliği iki metreye kadar olan kapılar için uygun bir motordur. Bir metre de iki yüz kilogram bir buçuk metrede de yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Saatte otuz kez çalışma sürekliliğine sahiptir ve artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında çalışması mümkündür. Bunun yanında sadece on sekiz kilogramdır ve engel tanıma özelliği mevcut bir motordur .

Nice Türkiye

Menü