• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

nice yetkili servis etiket arşivi

Nice Türkiye

Nice Ümraniye Servisi

Nice Hyppo 7100 Dairesel Kapı Motor Servisi

 

Teknoloji oldukça gelişti artık çok basit bir ürün bile teknolojinin eli değdiğinde çok işlevsel çok farklı bir hal alabilir durumda. Bu ürünlerden bir tanesi de kapıdır. Kapı gibi çok basit bir ürün teknolojinin eli değdiğinde son derece işlevsel bir hale gelebiliyor. Örneğin dairesel kapı dediğimiz her gün girdiğiniz iş merkezlerinde hastanelerde alış veriş merkezlerinde gördüğünüz kapı son derece etkin bir ısı yalıtımı yapabilmektedir. Fakat her teknolojik ürün gibi bazı gereksinimleri bulunmaktadır. bu kapının gereksinimi de bir motor yardımı olmadan çalışamamasıdır. Nice firması kapı motorları konusunda yıllar yılı tecrübe kazanmış bir firmadır. Öyle ki her ürettiği ürünü teknolojiyi baz alarak en son teknolojiyle donatarak üretir bir firmadır. Bu firmanın ürünler hem çok kaliteli hem de son teknoloji ürünlerdir. Bu yüzden her çıkardığı ürün çok kısa sürelerde en çok satan ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi d enice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motorudur.

Nice hyppo dairesel kapı motoru bir çok özelliği bünyesinde barındıran ve altında nice firmasının imzası olan bir üründür. Nice hyppo 7100 dairesel motoru en çok tercih edilenler listesinde üst sıralara çıkartan özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru çok anormal sıcaklıklar altında bile çalışmasına devam edebilmektedir bu sıcaklıklar artı elli ve ya eksi yirmi dereceyi bulsa bile nice hyppo yedi bin yüz bundan etkilenmemektedir. Tek kanat genişliği en fazla yüz elli santim olan kapılar için uygun bir motordur ki bu alanda diğer motorlardan çok daha fazla yük taşıması mümkündür. Yüz elli santim de yüz elli kilo yüz santimde de iki yüz kilogram yük taşıması mümkündür. Kontrol ünitesinde kanatların açık ve ya kapalıyken bekleme süresini ayarlayabilirsiniz. Acil durum bataryası sayesinde de her hangi bir enerji kesintisi yaşadığınızda kapınız işlevini yerine getirebilmektedir. Dijital ve ya anahtarlı şalter gibi iki güç seçeneği bulunmaktadır. tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Teknoloji bir çok alanda bize yeniklik sunan bir nimettir. Fakat bu teknolojiyi işlevli hale getiren firmalar da oldukça azdır. Nice firması teknolojiyi sizin için işlevsel hale getiren firmalardan bir tanesidir. Sizde eğer aldığınız üründen pişman olmak istemiyorsanız nice firmasıyla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Nice Silivri Servisi

Nice Robo 1000 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 Teknoloji bir çok alanda bizim daha rahat yaşamımıza ön ayak oluyor. Kapı denildiğinde insanın aklına aslında çok da bir şey gelmez sadece istenmeyen kişileri dışarıda tutmak için evlerimizde bahçelerimizde arabalarımızda kullandığımız mekanizma gelir. Fakat teknoloji işin içine girdiğinde sırandan bir mekanizma olan kapılar bile konforlu hale gelebiliyor. Basit bir motor yardımıyla uzaktan açılıp kapanır hale gelebiliyorlar. Nice firması bu gibi motorları üreten ve satan firmalardan bir tanesidir. Yıllar boyunca kapı motorları alanında hizmet vermiş ve en çok satan ürünleri insanların beğenisine sunmuştur. İşte nice firmasının ürünlerinden biri olan nice robo 1000 yana kayar kapı motoru da bu en çok satan ürünlerden bir tanesidir. Alanında üst sıralara hızla tırmanmış kapı motorlarından biridir.

Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun altın nice firmasının imzası bulunması elbette onun hızlı yükselişinde gösterilebilecek olan nedenlerden birisidir fakat tek neden bu demek motorun özelliklerine büyük haksızlık olur. İşte motorumuzun özellikleri şunlardır.

Öncelikle nice robo 1000 yana kayar kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur ki bu da uzun ömürlü olduğunu gösterir yani siz kapınızı ne kadar sık kullanırsanız kullanın kapı motorunuzda bir eskime bir yıpranma görmeyeceksiniz. Saniyede on sekiz santim sabit hıza sahip bir kapı motorudur. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerlerinde de çalışmasını sürdürebilmektedir bu sıcaklık değerleri eksi yirmi derece ila artı elli derece arasında değişmekte olsa bile. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızın açma kapama özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında motorumuzun ağırlığı sadece on üç buçuk kilogramdır ve dijital ve anahtarlı şalterin ikisine de sahiptir.

Nice Kadiköy Servisi

Nice Robus 350 Yana Kayar Kapı Motor Servisi

 

Her insan elbette ki konforuna düşkündür rahatlığını sağlayacak bir ürüne güvendiğinde o ürünü alır. Kimse gecenin bir yarısı evinden çıkıp da açık kalmış bir bahçe kapısını kapatmak istemez eğer olabilirse kapının kendi kendine kapanmasını tercih eder. Kimse yaz sıcağında ya da kış soğuğunda arabasından çıkıp bahçe kapısını açıp kapatmak istemez kapının kendi kendine açılıp kapanması daha çok işine gelir. Ve artık bu durum mümkün. Yana kayar kapı motorları sayesinde gecenin bir yarısı evinizden çıkmadan sadece bir kumanda yardımıyla bahçe kapınızı açıp kapatabilirsiniz.

Teknoloji bir çok sorunumuza çözüm üretmektedir. Teknolojinin bize sunduğu son üründe nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorudur. Nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru alanında bulunan bir çok üründen çok cazip ve kullanışlı özellikleriyle ayrılmaktadır. Bu özellikler nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motoru üç yüz elli kilogram kapıları açıp kapatabilmektedir. Çok yoğun kullanıma uygundur. Yazın artı elli derece de kışın eksi yirmi derece de işlevini kaybetmeden çalışmaktadır. Ayarlanabilir altı kademeli hız özelliği bulunmaktadır nice Robus üç yüz elli yana kayar kapı motorunun. Üzerinde kontrol ünitesi mevcuttur. Saniyede On sekiz ila otuz dört santim hız arasında istediğinizi seçebilirsiniz. Emniyet fotoseli bulunmaktadır.

Nice Robus 350 yana kayar kapı motoru ev bahçeleri uygun bir motordur. Onun alanında bulunan diğer motorlardan ayrılan bir çok özelliği mevcuttur ve çok ağır hava koşullarında bile işleyişine devam edebilmektedir. Bu alanda kaliteyi seven kaliteden anlayan insanların en çok tercih ettiği motorların başında gelmektedir nice Robus 350 yana kayar kapı motoru.

Gelişen teknoloji bir çok sıkıntımızı çözer duruma geldi artık. Çok ağır yükler dahi insan zekasıyla hareket etmekte ürettiğimiz ürünler bir çok sıkıntımıza çözüm bulmaktadır. 350 yükü bir insanın rahatlıkla hareket ettirmesi pek mümkün bir durum değildir. Fakat nice Robus 350 yana kayar kapı motoru içinde hiç de zor bir durum değildir. Nice Robus üç yüz elli sizi yarı yolda bırakmayacak bir motordur. Yoğun kullanımlarınız da bile çalışmaya devam edebilmektedir. Siz de bahçe kapınız için bir motor arıyorsanız eğer nice Robus 350 yana kayar kapı motoru sizi aldığınıza pişman etmeyecek bir motordur bu yüzden tercih edin.

Nice İstanbul Servisi

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motor Servisi

 

Gelişen ekonomik durumla birlikte artık herkesin sahip olduğu mallar arasına girdi ev araba ve garaj. Fakat hayatımıza giren her mal gibi bu ürünlerde bize sorunlar çıkartmaya başladı. Açık kalmış bir garaj kapısı gecenin bir yarısı fark edildiğinde bir sorun haline geliyor çünkü kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir kapıyı kapatmak için evden çıkmayı istemez. Bu duruma çözümü sanırım garaj kapısı motoru sunabilir. Garaj kapısı motoru sayesinde garajınızdan çok uzakta olsanız bile evinizin içinde de olsanız garaj kapınızı açıp kapatma işlemini yapabilirsiniz. Nice firması bir çok alanda size ürünler sunmaktadır bu ürünlerden bir tanesi de garaj kapısı motorudur. Nice firması bu alanda yıllardır hizmet vermiş bir firmadır. Bu yüzden alanında en tanınmış firmadır ve ürünleri en çok satılanlar listesinde hep en tepelerde yer almaktadır. Nice spin yirmi bir garaj kapısı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun en çok satılanlar listesinde tepelerde yer almasının sebeplerinden biri elbette nice firmasının üretmesi bu motoru ve nice firmasının tanınan bir firma olması ve insanların nice firmasına güvenmesi yer almaktadır fakat bütün sonucu sadece bu sebeplere bağlamak yanlış olur. Nice spin 21 alanında ki diğer motorlara oranla oldukça fazla ve işlevsel özelliklere sahip bir motordur bu motorun özellikleri şunlardır.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun kurulumu oldukça kolaydır. Dört kademe hız ayarı vardır ve bu bir çok garaj motorunda bulunmamaktadır. On metreye kadar büyük olan Seksiyonel kapılar için tasarlanmış bir garaj kapısı motorudur. Otomatik kapanma sistemi mevcuttur. İçinde kayışlı sistem bulunmaktadır ve üzerinde ki kumanda alıcısıyla garaj kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanında oldukça hafiftir. Ağırlığı sadece üç nokta altı kilogramdır. Günde elli kez açma kapama işlemi gerçekleştirebilir. Hızı ise saniyede yirmi santimetredir. Çok ağır hava koşullarında dahi çalışmasını aksatmaz öyle ki bu hava koşulları artı elli dereceyi ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile devam etmektedir.

Nice firması elbette çok tanınan firmalar arasında yer almaktadır ve bu tanınırlığını ürünlerinin kalitesine borçludur. Fakat ürünleri artık nice firmasının garantisi altında olmasa dahi kendi kendini satabilecek özelliklere sahip ürünlerdir. Bu yüzden garaj kapısı motoru almak istiyorsanız eğer nice spin 22 garaj kapısı motorunu tercih etmenizi öneririm.

 

Nice Spinbus Garaj Kapısı Motor Servisi

 

Kapılar uzun yıllar boyunca sadece kötü niyetli kişileri uzak tutmak onları içeriye almamak için kullanılan aletlerdi. Fakat teknolojinin gelişmesiyle bu durum artık biraz daha fanteziye kaydı. Gecenin bir yarısı kimse açık bir kapıyı kapatmak için dışarı çıkmak istemez ya da kışın soğuğunda kimse bir kapıyı açmak ya da kapatman için arabasından inmek istemez fakat bu duruma mecbur olduğu için bunu yapar. Artık mecbur değilsiniz artık kapınızdan çok daha uzakta olsanız da ister evinizin içinde isterseniz arabanızın içinde bir kumanda yardımıyla kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Nice firması yıllar boyunca kapı motorları üreten bir firmadır ve bu alanda satış yapan ender firmalardan birisidir. Gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek size en iyi ürünleri sunmaktadır. Nice firmasının bu kadar tanınmasının bir sebebi de budur elbette. Ürettiği motorlar yıllarca kullanılan ürünlerdir ki bu size hem konfor hem de bütçenizde tasarruf etmenizi sağlar. Nice firmasının son ürünlerinden olan nice spinbus garaj kapısı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice spinbus garaj kapısı motorunun en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmasının nedenlerinden biri de elbette üreten firmanın nice firması olması nice firmasının insanlarca çok tanınması ve insanların nice firmasının ürünlerine güvenmesidir fakat bu sonuca bir tek bu neden olmuş gibi bakarsak eğer yanılmış oluruz. Nice spinbus garaj kapısı motorunun bir çok özelliği bulunmaktadır bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen ürünler sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Isı yalıtım özelliği zor koşullarda bile çalışmasına devam edebilmesi ağır kapılarda bile kullanımı olması bu özelliklerden bazılarıdır.

Herkes elbette kaliteyi ve konforu bir arada ister fakat aynı zamanda bunu en ucuza almak ister. Nice firması sizin isteklerinizin ve arzularınızın farkında olan bir firmadır ve ürünlerini bu şekilde geliştirerek en uygun fiyattan size sunar. Geliştirdiği son ürünlerden biri olan nice spinbus garaj kapısı motorunun ses yalıtım özelliği de bulunmaktadır.

Motor gibi her gün kullandığınız bir ürünün uzun ömürlü olması yoğun kullanıma uygun olması bu motorun sizi yarı yolda bırakmaması motor için önemli özelliklerdir. Nice firmasının bir çok ürünü bu standartların çok üstünde ürünlerdir. Sizde garaj kapısı motoru arıyorsanız ve bir çok seçenek arasında kaldıysanız nice spinbus garaj kapısı motorunu almanızı tavsiye ederim. Nice spinbus garaj kapısı motorunu seçtiğinize pişman olmazsınız.

Nice X-Metrokit 2124

Nice X Metrokit 2124 Dairesel Kapı Motoru

 

Konfor herkesin arayışıdır ve konforunu sağlayabilecek rahatına rahat katabilecek ürünler almak ister insanlar. Gelişen teknoloji sayesinde de biz bu isteklerimize daha kolay ulaşabiliyoruz. Teknoloji içine girdiği her ürünü daha fonksiyonel hale getiriyor buna en iyi örnek de sanırım kapılardır. Kapı gibi basit bir ürün yüz yıllar boyunca aynı şekilde kendini devam ettirmiş ürün teknoloji işin içine girdiğinde bir çok işlevsel özellik kazanıyor. Basit bir kapı bile binaların iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin ısı yalıtımına katkı da bulunabiliyor. Dairesel kapı dediğimiz kapılar hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde bulunan bir kapı dışarıdaki havanın içeriye girmesini engelleyerek içeride ki havanın da dışarıya çıkmasını engelleyerek ısı yalıtımına katkıda bulunuyor. Üstelik bunu yaparken giriş çıkış trafiğinde de bir aksama söz konusu olmuyor. Fakat bu gibi dairesel kapıların motora ihtiyacı vardır.

Nice firması da bu dairesel kapı motorlarını üreten firmalardan birisidir. Hatta bu firmalar arasında en çok satan ürünleri üreten firmadır. Nice firması yıllar boyunca en son teknolojiyi motorlarına ekleyerek motorlarını insanların beğenisine sunan bir firmadır ki nice x metrokit 2124 dairesel kapı motoru da bu motorlardandır.

Nice x metrokit 2124 dairesel kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir kapı motorudur. Ve iki yüz otuz santim de iki yüz elli kilogram ağırlığı yüz elli santimde de dört yüz kilogram ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Çalışma sürekliliği de saatte altmış kez olarak belirlenmiştir. Otomatik arıza teşhis ve engel tanıma özelliği bulunmaktadır ve artı elli ve eksi yirmi derece aralığında çalışabilir. Bunun yanında sadece altı kilogram ağırlığa sahiptir.

Nice Türkiye

Nice Hyppo 7100

Nice Hyppo 7100 Dairesel Kapı Motoru

 

Teknoloji hayatımızda oldukça etkin bir rol oynuyor artık. Bundan on beş yirmi beş yıl önce sorulduğun da bir kapı için en fazla alanlarımızı evlerimizi arazilerimizi istenmeyen insanlardan korumak içi kullandığımız aletler mekanizmalar cevabını alırdık fakat artık teknoloji işin içine girdiğinden beri kapıların bile bir çok fonksiyonel özelliği bulunmaktadır. kapı gibi basit bir yapı bile bir alanın ısı yalıtımı konusunda oldukça etkin bir rol oynayabiliyor. Bir motor yardımıyla kapılar kendi kendilerini açıp kapatabiliyor hatta biz yakının da olmasak da kumanda yardımıyla uzaktan bir tuşa basmamızla kendi kendilerine açma kapama işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Dairesel kapılar ısı yalıtımı konusun da oldukça başarılı sonuçlar doğuruyorlar.

Nice firması bu kapılar için motor üreten bir firmadır. Ve bu motor üreticileri arasında en çok tanınan motor üreten firmalardan birisidir nice firması. Nice firması ürünlerini her zaman son teknolojiyle donatmış bir firmadır. Bu yüzden insanlar en çok nice firmasının ürünlerini tercih etmekte en çok nice firmasının ürünlerine güvenmektedirler. Nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice hyppo 7100 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta kullanıma uygun bir kapı motorudur ve tek kanat genişliği yüz elli santime kadar çıkan kapılar için kullanılır. Kanat bekleme süresi ayarlayabilme ve güç ayarı yapabilme gibi seçeneklerini bulundurur. Bunun yanında eksi yirmi derece ve artı elli derece arasında çalışmasını sürdürebilir. Ve tüm bu özellikleri barındırsa da ağırlığı sadece on üç kilogramdır. Siz de dairesel kapınız için motor arıyorsanız eğer nice hyppo yedi bin yüz dairesel kapı motoru aradığınız motordur tercih ettiğinize pişman olmazsınız.

Nice Türkiye

Nice Hyppo 7005

Nice Hyppo 7005 Dairesel Kapı Motoru

 

Nice firması kapı motorları üreten firmalardan birisidir aynı zamanda bu firmalar arasında en çok tanınan firmadır desek yanılmış olmayız. Nice firması ürettiği kapı motorlarını en son teknolojiyle donatır ve insanların beğenisine sunar. Bu yüzden de insanlar nice firmasının ürünlerini almadan önce bilirler ki piyasa da bulunan en sın teknolojik ürün bu. bu güvenin oluşması elbette ki yıllar almıştır ve nice firması bu güvenin yıkılmaması için elinden geleni yapmaktadır. Nice firması içinde bulunan insanlar insanların neye ihtiyaç duyduğunu neyi arzu ettiğini neyi istediğini gayet iyi bilen insanlardır. Bu yüzden bir ürünü tasarlamadan önce bu alanda iyice bir araştırma yaparak motorun özelliklerini belirlerler. Ve insanların ihtiyaç duymadığı bir çok özellikle motoru donatmazlar. Nice firmasının son ürünlerinden biri de nice hyppo 7005 dairesel kapı motorudur.

Dairesel kapılar ısı yalıtımı konusunda son derece etkin kapılardır. Hemen hemen her alış veriş merkezinin girişinde bulunan kapılardır dairesel kapılar ve içeride ki havayı içeride dışarıda ki havayı da dışarıda tutarak ısı yalıtımını sağlarlar. Nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru da bu dairesel kapılar için üretilmiş bir kapı motorudur.

Nice hyppo 7005 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta çalışma sürekliliği olan bir motordur. Hızı saniye de bir nokta yedi santimdir. Tek kanat genişliği üç yüz santim kapılar için tasarlanmıştır ve üç yüz santimde dört  yüz kilogram iki yüz santimde sekiz yüz kilogram gibi devasa çekme gücüne sahip bir motordur. Artı elli ve eksi yirmi derece sıcaklıklar altında çalışmaya uygun bir motordur ve sadece on üç kilogram bir ağırlığa sahiptir.

Nice Türkiye

Nice Walky 2024

Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motoru

 

Gelişen teknoloji sayesinde artık kullandığımız bir çok ürünün bir çok özelliği bulunmaktadır. çok basit bir işlevi olan ve tek amacı arazilerimizden evlerimizden istenmeyen kişileri girmesini engellemek olan kapılar bile artık bir çok özelliğe sahip aletler olarak karşımıza çıkabiliyorlar gelişen teknoloji bu aletlere donatıldığında. Kapılar yüz yıllar boyunca hayatlarımızda olan ve işlevleri son on ila on beş yıla kadar aşağı yukarı aynı kalan ürünlerdir. Fakat teknoloji işin içine girdiğinde ki her zaman girer artık kapılar bile evlerin iş merkezlerinin alış veriş merkezlerinin ısı yalıtımlarında etkin rol oynayabilen birer alet olabiliyorlar. Dairesel kapılar dediğimiz bu kapı türleri her alış veriş merkezinin girişinde görmüşsünüzdür içeride ki havanın dışarıya çıkmasını engeller ve dışarıdaki havanın da içeriye girmesini engeller bunu yaparken içeri girilmesi ve dışarı çıkılması için oluşan trafiği de düzenler. Fakat bu kapılarda motorlara ihtiyaç duyarlar.

İşte bu kapı motorlarını üreten firmalardan birisi de nice firmasıdır. Nice firması bu alanda yıllar boyunca ürünler üretmiş ve ürettiği ürünleri insanların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre dizayn ederek insanların beğenilerine sunmuş bir firmadır ki bu yüzden en çok tercih edilen firma olmayı da başarmıştır. Nice firmasının son ürünlerinden olan nice Walky 2024 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünün özellikleri de şunlardır.

Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru yüz seksen santimde yüz kilogram taşıma kapasitesi olan engel tanıma özelliği bulunan açılma ve kapanma da yavaşlama sistemi bulunan saatte elli kere çalışma sürekliliği olan ve artı elli ila eksi yirmi derece de çalışmasını sürdürebilen bir motordur.

Nice Türkiye

Nice Walky 1024

Nice Walky 1024 Dairesel Kapı Motoru

 

Kapı motorları üreten bir çok firma bulunmaktadır bu alan da bulunan bir çok firma uzun yıllar boyunca kapı motorları üretmişlerdir ve insanların beğenisine hizmetine sunmuşlardır. Fakat öyle bir firma var ki bu firmalar arasından sıyrılmış insanların en çok tanıdığı firmalar arasında yer almıştır. Bu firmanın adı nice firmasıdır. Nice firması çok uzun yıllar boyunca kapı motorları üretmiş bir firmadır. Ürettiği motorlar son teknolojiyle donatılmış motorlardır. Ve bu yüzden en çok tercih edilen motorlar arasında nice firmasının motorları bulunmaktadır. nice firması motorlarını üretirken insanların ihtiyaçlarını isteklerini arzularını dikkate alır ve motorlarını bu şekilde dizayn eder. İnsanların istemediği ihtiyaç duymadığı bir çok özelliği motoruna koyarak motorunu çok gelişmiş bir motormuş gibi gösteren firmalar arasında yer almaz. Bu yüzdendir ki insanlar en çok nice firmasına güvenirler ve en çok nice firmasının ürettiği motorları tercih ederler bu sebeple ki nice firmasının motorları da her ürettiği motorda olduğu gibi en çok satan motorlar arasında yer alır çoğu zaman. İşte bu motorlardan biri de nice Walky 1024 dairesel kapı motorudur.

Nice Walky 1024 dairesel kapı motoru orta yoğunlukta kullanıma uygun bir kapı motorudur. Tek kanat genişliği yüz seksen santim olan kapılarda kullanıma uygundur ve yüz seksen santim olan kanat genişliğinde yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaşırsa eğer motorunuz çalışmasını durdurarak engele ve kapınıza bir zarar gelmesini engeller ki bu her motorda bulunması gereken bir özelliktir. Bunun yanında saatte elli kere çalışma sürekliliğine sahip bu motorun ağırlığı yalnızca dört nokta seksiz kilogramdır.

Nice Türkiye

Nice Wingo 3524

Nice Wingo 3524 Dairesel Kapı Motoru

 

Herkes konforuna düşkündür öncelikle. Herkes rahat edebildiği kadar rahat etmek ister. Gelişen teknoloji de bize bu alanda oldukça yardımcı oluyor. En basit tasarımlı ürünler bile teknolojinin eli değdiğinde bambaşka haller alabiliyorlar. Bu ürünlerden birisi de kapıdır. Kapı denildiğinde insanın aklına hiç de komplike bir ürün gelmez gayet basit tasarımlı basit bir amaca hizmet eden bir ürün gelir ki bu da gayet doğaldır. Kapılar uzun yıllar boyunca hayatlarımızda bulunan ürünlerdir ve bulunmaya da devam edeceklerdir. Kapıların başlıca amaçları evlerimizi arazilerimizi istenmeyen kötü niyetli insanlardan korumaktır. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde kapılar artık evlerin ısı yalıtımlarına bile katkıda bulunabilecek kadar gelişmiş aletler olarak karşımıza çıkıyorlar buna en basit örnekte her gün alış veriş merkezlerinin girişlerinde gördüğünüz dairesel kapılardır. Dairesel kapılar bir yandan içeri giriş ve çıkış trafiğini sağlarken bir yandan da içeride ki havanın dışarıya çıkmasını dışarıda ki havanın da içeriye girmesini engeller. Fakat bu dairesel kapılar da motorlara ihtiyaç duyarlar.

Nice firması işte bu dairesel kapıların motorlarını üreten ender firmalardan bir tanesidir ki ürünleri son teknoloji ürünlerdir her zaman binaenaleyh insanlar en çok bu firmayı tercih ederler. nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru yoğun kullanıma uygun bir motordur ve tek kanat genişliği üç buçuk metre olan kapılar için uygundur. İki metrede üç yüz kilogram üç buçuk metrede de iki yüz kilogram taşıma kapasitesi vardır. bir metre kanatta da beş yüz kilogram taşıma kapasitesine kadar çıkabilmektedir.

Nice Türkiye

Menü