• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

otomatik kapı etiket arşivi

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru Hemen hemen herkes rahatına düşkündür bir işi kolay yoldan yapabilmek varken zoru tercih etmez kimse. Gelişen teknolojinin bizim ihtiyaçlarımıza ve arzularımıza göre ürünlere yerleştirilmesi de bizim için bir avantaj oldu elbette ki. Bu ürünlerden biri de yana kayar kapı motorudur. Yana kayar kapı motoru sayesinde bir çok defa üşendiğimiz halde yaptığımız yapmak istemediğimiz bir işi bizim yerimize motor yapmaktadır. Üstelik bunu biz yanında olmasak da uzaktan kumanda yardımıyla yapabilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları arasında en çok parlayan ürünse nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur. Bu ürün alanında ki bir çok motordan özellikleri sayesinde sıyrılmış ve en çok tercih edilen ürün halin gelmeyi başarmıştır.

Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru yalnızca yirmi dört volt gibi çok düşük enerjiye ihtiyaç duyar ki buda elektrik harcamasının çok düşük olduğunu ve sizin cebinize ekstradan bir yük bindirmeyeceğini gösterir. Altı kademeli hız seçeneği sayesinde kullanıcısının istediği hızı ayarlamasını sağlar. Nice Robus 600 yana kayar kapı motorunun en önemli özelliği de yoğun kullanıma uygun bir yapıda olmasıdır. Bu da çok fazla kullansanız da sizi yarı yolda bırakmayacağını gösterir. Kontrol ünitesinin üzerinde olması sayesinde ek bir kontrol mekanizmasına ihtiyaç duymaz. Saniyede otuz bir santimetre hıza ulaşır açılırken ve kapanırken yavaşlatma özelliği sayesinde de kapınızın aşınmamasını sağlar. Çalışma sürekliliği de saatte kırk defadır. Çok çetin hava koşullarında dahi çalışmasına devam edebilir ki bu şartlar eksi yirmiyi ya da artı elliyi bulsa bile devam etmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında da sadece on bir kilogram gibi çok hafif bir yapıya sahiptir.

Acil durum bataryası sayesinde de elektrikler de bir kesinti olması durumunda sizi yarı yolda bırakmaz. Bir çok defa ürün almışızdır. Fakat yana kayar kapı motorlarını seçerken dikkat etmemiz gereken husus da emniyet özellikleridir. Sizi yarı yolda bırakacak bir motoru tercih etmezseniz motorunuzu uzun süreler kullanabilirsiniz.

Motorunuz da bulunacak engel tespit sistemi sayesinde bir engelle karşılaştığında kapınız bu bir insan ya da bir araba olabilir motorunuz kapınız hareketini durduracak ve hem hapınız hem de karşılaşılan cisim zarar görmeyecektir. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru güvenle tercih edebileceğiniz sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir motordur.

Nice Türkiye

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 400

Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok alan da beklediğimizin üzerinde bir konfora sahibiz artık. Gelişen teknoloji çok basit aletleri bile bizim için çok kullanışlı hale getirdi ve bizim hizmetimize sundu. Bu teknolojik ürünlerin en yenilerinden olan nice Robus yana kayar kapı motoru da bizim hizmetimize sunulan ürünlerden birisi. Bir çok insan artık bahçe ve evlerinin girişlerinde yana kayar kapıyı tercih etmektedir. Bunun yanında hayatımız da bulunan ürünleri de daha konforlu hale getirmek de arayışlarımızın içinde bulunan bir histir. Yana kayar kapınızı otomatik yapmak içinde yana kayar kapı motorları üretilmiştir.

Yana kayar kapı motorları arasında ön plana çıkan bir ürün olan nice Robus 400 her alanda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. Bu ürünün özellikleri saymakla bitmez. Nice Robus 400 yoğun kullanıma son derece uygun bir motordur aşınma yapmadan oldukça yoğun tempoda kullanabilirsiniz. Sadece yirmi dört watt akımla çalışır ve bu çok büyük bir enerji tasarrufu demektir. Bir çok motorda bulunmayan bir seçenek olan hız ayarına sahip bir motordur. Ve bunu altı farklı seçenekle taçlandırmıştır.  400 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. eksi yirmi santigrad gibi çok düşük ısılar da ve artı elli santigrad gibi çok yüksek ısılar da çalışabilmektedir nice

Nice Robus 400 Yetkili Servisi

Bunların yanında güvenlik önlemlerini de ihmal etmemiştir nice Robus 400. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaştığında motor hareketini durdurarak kapınızın karşılaştığı engele ve kapınıza bir zarar gelmesini engellenir. Yavaş başla yavaş dur özelliği sayesinde kapınızın ömrünü uzatır kapınızda ki aşınmaları engeller. Flaşları sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi haberdar eder. Uzaktan kumandayla yönlendirebilirsiniz.

Yana kayar kapı motoru sayesinde siz kapınızdan çok uzaktayken bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. yani arabanızın içindeyken arabanızdan inmenize gerek kalmadan kapınızı açıp kapatabilirsiniz ya da gecenin bir yarısı bahçe kapınızın açık kaldığınız fark ettiğiniz de evinizden çıkmanıza gerek kalmadan kapı motorunuzun kumandası yardımıyla kapınızı kapatabilirsiniz. Konutlarda ve bahçe kapılarında kullanılması için bir çok yana kayar kapı motoru tasarlanmıştır bunlar insanların ihtiyaçlarına göre kapınızın ağırlığı göre ayarlanmış motorlardır. Nice Robus 400 çok yüksek ağırlıklardan ziyade daha çok müstakil evlerin kullandığı hafif kapılar için tasarlanmış bir motordur. Siz de bahçe kapınız için ya da ev kapınız için yana kayar kapı motoru arıyorsanız nice Robus 400 tam size göre bir motordur.

Nice Türkiye

 

Menü