• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

yana kayar kapı motorları etiket arşivi

Nice Robo 1000

Nice Robo 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Her insan rahatına düşkündür. Ve de güvenliğine yaşadığı alanın güvenli ve konforlu olmasını ister adımlarını da buna göre atar. Gelişen teknoloji sayesinde de bu isteklerine artık daha fazla ve kolay sahip olabiliyor. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak istemez onun yerine sıcak yatağına yatmak ister. Kimse sıcacık arabasından kış günü soğukta inip de garaj kapısını açmak için uğraşmak istemez aksine bunu arabasının içindeyken yapmak ister. İşte tüm bunlar için yana kayar kapı motoru var. Uzaktan kumanda yardımıyla ister evinizin içinde isterseniz arabanızdayken yana kayar kapınızı yana kayar kapı motorunuz sayesinde açıp kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapı bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türüdür. Yana kayar kapı bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türü olduğu gibi yana kayar kapı motorlarında da en çok tercih edilen ürünlerin başında nice robo bin yana kayar kapı motorudur. Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesini sağlayan bir çok özelliği vardır bunlardan bazıları şunlardır.

Nice robo 1000 yana kayar kapı motoru orta yoğunlukta bir kullanım sıklığına uygundur. Yüz yirmi volt gibi çok düşük enerji gereksinimi duyar ve bu da kesenize artı yük bindirmez. Sabit bir hızda çalışır. Çetin hava şartlarında çalışmasını aksatmaz. Öyle ki eksi yirmi derecede ve artı illi derecede çalışabilir. Flaşörü ve ayaklı emniyet fotoseli mevcuttur. Dijital ve anahtarlı şartelin ikisine de sahiptir. Tüm bunların yanında ağırlı sadece on üç buçuk kilogramdır. Saniyede on sekiz santimetre hızla kapınızı iter ya da çeker ki bu da ağırlığına oranla çok güzel bir rakamdır.

Gelişen teknoloji sayesinde artık yapamadığımız bir çok işi teknolojik ürünler sayesinde yapabilir duruma geldik. Bir insanın ağırlığı bir ton olan bir kapıyı itip çekmesi elbette çok zor bir durumdur mümkün değildir. Fakat kapı motorları sayesinde bunun üstesinden gelebilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları son dönemlerde insanların oldukça tercih ettiği motor türlerindendir. Fakat her motor sizi sonuna kadar götürmez bu yüzden bu motorları alırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesinin bir sebebi de çok üzün süre teklemeden hizmet verebilir olmasıdır. Sizde yana kayar kapı motoru almak istiyorsanız eğer nice robo 1000 sizin için doğru tercih olacaktır.

Nice Türkiye

 

Nice Tub 3500

 

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

İnsan oğlu her alanda rahatını arar ve rahat etmek için çalışır. Alacağı ürünleri kendi rahatına hizmet etmesi yönünde tercih yaparak seçer. Evlerimiz için de bu böyledir. Fakat bazı durumlarda teknoloji bize yapamayacağımız işlerde yardımcı olur. Kimse bir alet yardımı almadan üç bin kilo gram bir ağırlığı yerinden hareket ettiremez. Hayatımın hangi alanında üç bin kilo gram yükü hareket ettirmeye ihtiyaç duyacağım diye düşünebilirsiniz fakat büyük garajların hangarların depoların kapıları aşağı yukarı bu ağırlıktadır ve bu alanlarda çalışan insanlar üç bin kilo gram gibi bir ağırlığın hareket etmesine muhtaçtır. Onların ihtiyaçlarına çözüm olarak da nice tub üç bin beş yüz yana kayar kapı motoru geliştirildi.

Nice tub 3500 yana kayar kapı motoru üç bin beş yüz kilo gram gibi çok ağır kapılar için tasarlanmış bir kapı motorudur ve bu ağırlığı zorlanmadan hareket ettirebilir. Bunun yanında bir çok özelliği de bulunmaktadır. nice tub üç bin beş yüz yana kayar kapı motorunun taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında üç yüz kırk volt gibi düşük enerji ihtiyacıyla çalışır ki bu da sizin kesenize olumlu olarak yansır. Otuz metre gibi çok büyük kapılara kadar kullanılabilir. Yirmi dört saat içinde iki yüz kez kapıyı açıp kapama çalışma sürekliliği bulunmaktadır. Bunun yanında nice tub 3500 yana kayar kapı motoru kış aylarında eksi yirmi santi grad derece de yaz aylarında ise artı elli santi grad derece de çalışmasını sürdürebilir. Tüm bu özelliklerinin yanında ise sadece altmış kilogram ağırlığındadır.

Uzaktan kumanda vericisi bulunmaktadır. Yani siz yakının da olmasınız bile motorunuza komut vererek kapınızı açıp kapatabilirsiniz bu sayede. Flâşörleri sayesinde kapınız açılıp kapanırken ya da motorunuz işlev halindeyken de haberiniz olur. Emniyet fotoseli sayesinde kapınız bir engelle karşılaşmadan evvel o engeli fark ederek durmaktadır.

Gelişen teknoloji bir çok ihtiyacımıza çözüm getirmiştir. Bir çok motor tasarlanmıştır öyle ki bu motorlar çok ağır kapıları bile hareket ettirebilir bir çok özelliği sayesinde bizim hayatımızı kolaylaştırabilir alınan bir çok önlem sayesinde de bir çok kazanın önüne geçebilir. Nice tub üç 3500 yana kayar kapı motoru bu çok ağır kapılar için tasarlanmış bir motordur. Sizde ağır kapılar için motor arıyorsanız eğer nice tub 3500 aradığınız motordur.

Nice Türkiye

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 1000

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 1000 Bahçe Kapısı Motoru Herkes elbette ki rahatına düşkün olarak yaşar ve bu şekilde yaşamını sürdürmek ister. Elinden geldiğince rahatını sağlayabilmek için ürünler alır ve ya temin etmeye çalışır. Teknolojinin gelişmesi ve gelişen teknolojinin ürünlerinin bizim ihtiyaçlarımıza arzularımıza yönelik ürünler ortaya çıkartması da bizim bu arayışlarımıza çözüm getirir nitelikte. Bir çok insan gecenin bir vakti evinde otururken açık kalan bir bahçe kapısını gördüğünde dışarı çıkıp kapıyı kapatmak istemese de bunu yapar fakat artık bunu yapmak zorunda değilsiniz çünkü kapı motorları sayesinde uzaktan kumandanın bir tuşuna basarak kapıyı sizin yerinize bir motor kapatabilir. Yana kayar kapı motorları arasında en çok tercih edilen ürün de nice Robus 1000 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 1000 Bahçe Kapısı Motoru ve Yetkili Servisi

Bu tercihin elbette ki sebepleri vardır. çünkü nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru alanında bulunan diğer motorlara göre oldukça işlevsel özelliklere sahip bir kapı motorudur. Bu özelliklerden bazıları da şunlardır. Nice Robus 1000 yana kayar kapı motorunu en önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Sık kullanıldığında bile bir sorun çıkartmaz ki bu şahsi kullanım için alan müşteriler için oldukça önemli bir özelliktir. Bunun yanında altı kademeli hız seçeneğini de bulundurmaktadır. Kontrol ünitesinin üzerinde olması ek bir kontrol ünitesi edinmenizin önüne geçer. Çalışma sürekliliği saatte elli keredir ki bu oldukça güzel bir rakamdır. Çok yoğun hava koşullarında bile yani eksi yirmi ya da artı elli derece de bile çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilir nice Robus bin. Bunun yanında sadece yirmi dört volt gibi çok düşük enerjiyle çalışır bu da fazla elektrik yakmadan çalışması demektir.

Emniyet sistemleri de bu özelliklerin yanında es geçilmemiştir. Acil durum bataryası sayesinde elektrik kesintisi olsa da sizi yarı yolda bırakmaz Nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Dijital ve anahtarlı şalterin ikisini de bulundurmaktadır. Tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Yana kayar kapı motorları elbette ki ihtiyaç duyduğumuz mekanizmalardır fakat her ne kadar ihtiyaç duysak da seçerken bizi yarı yolda bırakmayacak emniyetine diğer özelliklerine özen gösterildiği kadar özen gösterilmiş bir motor seçmek bizim avantajımıza olacaktır. bu yüzden Nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru bu konuda biçilmiş kaftandır.

NİCE TÜRKİYE

Menü