• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

yana kayar kapı motoru etiket arşivi

Nice Run 1500

 

Nice Run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Yana kayar kapılar bahçe girişlerinde en çok kullanılan kapılar arasındadır. Her insan konforuna düşkündür elbette bu yüzden tercihlerini yana kayar kapıdan kullanmaktadır. Yana kayar kapılar ray üstlerine oturtulduklarından kolay hareket ettirilebilen mekanizmalardır. Gelişen teknoloji de bizim kullandığımız mekanizmalara uygulanarak bu mekanizmaların bize daha çok konfor sağlamasın da etkili olmuştur. Örneğin yana kayar kapılar için üretilen motorlar sayesinde kapınıza kol gücünüzü kullanmadan hareket ettirebilirsiniz. Bunun yanında motorunuza eklenen bir kumanda mekanizması sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Arabanızdan hiç inmeden kapınızı açıp yine arabanızdan hiç inmeden kapınızı kapatabilirsiniz bunun yanında gecenin bir yarısı kapınızın açık kaldığını fark ettiğinizde evinizden çıkmadan bir tuşa basarak kapınızı kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapılar için ağırlıkları temek alınarak bir çok motor türü üretilmiştir. Nice run bin beş yüz bu motorlardan bir tanesidir. Nice run 1500 yüzü diğer motorlardan ayıran özellikleri çok yoğun kullanıma dahi uygundur. Yirmi dört volt gibi bir enerji kullanarak sizin bütçenize yük olmaz. Nice run 1500 yana kayar kapı motoru bin beş yüz kilogram gibi çok ağır kapıları bile hareket ettirebilir. Üstelik hız ayarlayıcısı da bulunmaktadır. saniyede on ila yirmi beş santim hareket hızı arasında altı farklı hız seçeneği bulunmaktadır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motorunda engel tanıma özelliği de bulunmaktadır bu sayede kapınız bir engelle karşılaştığında bu küçük bir çocuk da olabilir bir nesne de olabilir hem kapınız hem de karşılaştığı engel zarar görmeden kapınızın durmasını sağlar. Uyarı flâşörleri sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi uyarır. Yavaş başla ve dur özelliği sayesinde kapınızın aşınmasını engeller. Fakat kendi fotoseli dışında bir fotosel ile çalışmaz bu yüzden kendi fotoselini almaya özen göstermelisiniz. Kış aylarında eksi yirmi santigrad derece de bile çalışmaktadır. Yaz aylarında artı elli derece gibi çok yüksek sıcaklıklar altında bile çalışabilmektedir nice run 1500 yana kayar kapı motoru. Ağırlığı ise sadece on dokuz kilogramdır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motoru müstakil evlerin bahçe kapıları için uygun bir motordur. Siz de bahçenizde ki yana kayar kapınız için bir motor bakıyorsanız eğer nice run 1500 yana kayar kapı motoru sizin aradığınız motordur. Bu motoru seçtiğinize pişman olmazsınız.

NİCE TÜRKİYE

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 400

Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok alan da beklediğimizin üzerinde bir konfora sahibiz artık. Gelişen teknoloji çok basit aletleri bile bizim için çok kullanışlı hale getirdi ve bizim hizmetimize sundu. Bu teknolojik ürünlerin en yenilerinden olan nice Robus yana kayar kapı motoru da bizim hizmetimize sunulan ürünlerden birisi. Bir çok insan artık bahçe ve evlerinin girişlerinde yana kayar kapıyı tercih etmektedir. Bunun yanında hayatımız da bulunan ürünleri de daha konforlu hale getirmek de arayışlarımızın içinde bulunan bir histir. Yana kayar kapınızı otomatik yapmak içinde yana kayar kapı motorları üretilmiştir.

Yana kayar kapı motorları arasında ön plana çıkan bir ürün olan nice Robus 400 her alanda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. Bu ürünün özellikleri saymakla bitmez. Nice Robus 400 yoğun kullanıma son derece uygun bir motordur aşınma yapmadan oldukça yoğun tempoda kullanabilirsiniz. Sadece yirmi dört watt akımla çalışır ve bu çok büyük bir enerji tasarrufu demektir. Bir çok motorda bulunmayan bir seçenek olan hız ayarına sahip bir motordur. Ve bunu altı farklı seçenekle taçlandırmıştır.  400 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. eksi yirmi santigrad gibi çok düşük ısılar da ve artı elli santigrad gibi çok yüksek ısılar da çalışabilmektedir nice

Nice Robus 400 Yetkili Servisi

Bunların yanında güvenlik önlemlerini de ihmal etmemiştir nice Robus 400. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaştığında motor hareketini durdurarak kapınızın karşılaştığı engele ve kapınıza bir zarar gelmesini engellenir. Yavaş başla yavaş dur özelliği sayesinde kapınızın ömrünü uzatır kapınızda ki aşınmaları engeller. Flaşları sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi haberdar eder. Uzaktan kumandayla yönlendirebilirsiniz.

Yana kayar kapı motoru sayesinde siz kapınızdan çok uzaktayken bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. yani arabanızın içindeyken arabanızdan inmenize gerek kalmadan kapınızı açıp kapatabilirsiniz ya da gecenin bir yarısı bahçe kapınızın açık kaldığınız fark ettiğiniz de evinizden çıkmanıza gerek kalmadan kapı motorunuzun kumandası yardımıyla kapınızı kapatabilirsiniz. Konutlarda ve bahçe kapılarında kullanılması için bir çok yana kayar kapı motoru tasarlanmıştır bunlar insanların ihtiyaçlarına göre kapınızın ağırlığı göre ayarlanmış motorlardır. Nice Robus 400 çok yüksek ağırlıklardan ziyade daha çok müstakil evlerin kullandığı hafif kapılar için tasarlanmış bir motordur. Siz de bahçe kapınız için ya da ev kapınız için yana kayar kapı motoru arıyorsanız nice Robus 400 tam size göre bir motordur.

Nice Türkiye

 

Menü