• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Category ArchiveGaraj Kapısı Motorları

Nice Spider

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanın aklına çok fazla bir durum gelmez kapılar istenmeyen kötü niyetli insanları dışarıda tutmak için tasarlanmış sağlam mekanizmalar olarak bilinirler. Bu çok doğal bir çok insanın aklına sadece bu gelir. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde artık durum çok daha değişti basit bir mekanizma olan kapı bile artık ısı yalıtımı yapabiliyor. Artık kapınıza eklediğiniz bir motor sayesinde kapınız kendi kendini açıp kapatabiliyor ve bunu bir kumanda yardımıyla siz kapınızın yanında olmasınız da yapabiliyor. Nice firması işte bu kapı motorlarını üreten firmalardan birisidir. Ürettiği ürünler alanında en çok satan ürünler olmaktadır ki bu durum nice firmasının son derece tanınan ve güvenilen bir firma olmasından kaynaklı bir durumdur.

Fakat ürettiği ürünlerin çok satmasını sadece nice firmasının çok tanınması ve güvenilmesi sebebine bağlarsak yanılmış oluruz. Nice firması ürünlerini son teknoloji ürünler olarak tasarlar ve bu şekilde insanların beğenisine sunar bu yüzden de ürünleri altında nice firmasının imzası bulunmasa bile çok satan ürünler olurlar. Nice Spider garaj kapısı motoru da bu ürünlerden bir tanesidir.

Nice Spider garaj kapısı motoru yüz kilograma kadar çıkan kapılar için kullanılabilen bir kapı motorudur. Kurulumu oldukça kolaydır ve çalışma sürekliliği oldukça iyidir. Bunun yanında çok anormal sıcaklık değerleri altında bile çalışmasını sürdürebilir ki bu değerler artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında değişen değerlerdir. Hızı saniyede on üç buçuk santimdir.tüm bu özelliklerinin yanında da ağırlığı sadece ama Sadeceon dört kilogram bir ağırlıktır ki yüz kilogram çekme kapasitesi olan bir motor için on dört kilogram bir ağırlık yok denecek kadar az bir ağırlıktır.

Nice Türkiye

Nice Spidokit

Nice Spidokit Garaj Kapısı Motoru

 

Kapı denildiğinde insanın aklına sadece istenmeyen insanları dışarıda tutmak için sağlam mekanizmalar gelir. Fakat işin içine teknoloji girdiğinde kapılar da çok başka durumlarda bize hizmet edebiliyorlar. Basit bir kapı evin ısı yalıtımına katkıda bulunabiliyor. Bir motor yardımıyla kapınız kendi kendisini açıp kapatabiliyor uzaktan kumanda yardımıyla kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Açıkçası kimse gecenin bir vakti açık kalmış bir bahçe ya da garaj kapısını kapatmak için evinden çıkmak istemez bu duruma daha fazla tahammül etmek zorunda da değilsiniz zaten bir motor yardımıyla kapınızı evinizden çıkmadan kapatabilirsiniz.

Nice firması işte bu motorları üreten firmalardan bir tanesidir ki işini de oldukça iyi yapan bir firmadır. Alanında bulunan diğer motor üreticilerine göre çok daha fazla motor satışı yapmaktadır. Bunun nedeni nice firmasının bu motor işin de uzun yıllar bulunması insanlar tarafından tanınan bir firma olması ve insanların güvendiği bir firma olmasıdır. Nice firması ürünlerini son teknolojiyle donatarak insanların hizmetine sunar ve bu ürünlerden bir tanesi de nice Spidokit garaj kapısı motorudur.

Nice Spidokit garaj kapısı motoru pek çok açıdan çok işlevsel bir motordur. Öncelikle yetmiş kilogram taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Kumanda alıcısı üzerindedir ve manüel bir şekilde de çalışmaya uygundur. Hızı saniyede on beş santimdir. Çalışma sürekliliği de oldukça iyidir. Bunun yanında çok anormal ısı şartlarında dahi çalışmasını sürdürebilir bu ısı şartları artı elli derece ve eksi yirmi derece arasında değişen ısı şartlarıdır. Emniyet fotoseli bulunmaktadır ve tüm bu özelliklerine içinde bulundurmasına rağmen ağırlığı sadece on dört kilogram bir ağırlıktır ki yetmiş kilogram çekme kapasitesi olan bir motor için çok düşük bir rakamdır bu ağırlık.

Nice Türkiye

Nice Spin 22

 

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru

 

Günümüz de artık üretilen ürünlerin hepsi sizin konforunuzu arttırmak sizin rahatınıza rahat katmak amacıyla üretilen ürünlerdir. İnsanlar her zaman daha fazla konfor arayışındadır. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir bahçe kapısını ya da garaj kapısını kapatmak için rahat yatağından kalkıp dışarı çıkmak istemez ki artık çıkmadan da kapatabilirsiniz bu kapılarınızı. Gelişen teknoloji bir çok sorunumuza çare üretiyor basit bir kapı mekanizması bile teknolojinin eli değdiğinde kendi kendini açıp kapatır duruma gelebiliyor bir motor yardımıyla. Buna bir de kumanda ekleyerek kapınızın yanında olmasanız da isterseniz evinizin içinden isterseniz arabanızın içinden kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz.

Nice firması tüm bu motorları üreten ve sizin hizmetinize sunan bir firmadır. Nice firmasının ürettiği ve satışa sunduğu motorlar yıllar içinde en çok satan ürünler arasında en üst sıralara tırmanan motorlar arasında yer almaktadırlar. Bu durum da en çok etkili olan şey de nice firmasının günü gününe teknolojiyi takip etmesi ve ürettiği motorlarını en son teknolojiyi kullanarak ve bu motorları en son teknolojiyle donatarak üretmesidir. İşte bu motorlardan bir tanesi  nice spin 22 garaj kapısı motorudur.

Nice spin 22 garaj kapısı motoru kurulumu oldukça kolay bir garaj kapısı motorudur ve dört kademeli hız ayarı bulunmaktadır. kayışlı sistemi mevcuttur ve Seksiyonel kapılar için üretilmiş bir garaj kapısı motorudur. Bunun yanında otomatik kapanma sistemi de mevcuttur. Çalışma sürekliliği günde elli kez olarak belirlenmiştir ve artı elli derece ila eksi yirmi derece arasında çalışmasını sürdürebilmektedir. Hızı saniye de yirmi santimdir ve tüm bu özelliklerine rağmen de ağırlığı sadece üç nokta altı kilogramdır.

Nice Türkiye

Nice Spin21

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

 

Gelişen ekonomik durumla birlikte artık herkesin sahip olduğu mallar arasına girdi ev araba ve garaj. Fakat hayatımıza giren her mal gibi bu ürünlerde bize sorunlar çıkartmaya başladı. Açık kalmış bir garaj kapısı gecenin bir yarısı fark edildiğinde bir sorun haline geliyor çünkü kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bir kapıyı kapatmak için evden çıkmayı istemez. Bu duruma çözümü sanırım garaj kapısı motoru sunabilir. Garaj kapısı motoru sayesinde garajınızdan çok uzakta olsanız bile evinizin içinde de olsanız garaj kapınızı açıp kapatma işlemini yapabilirsiniz. Nice firması bir çok alanda size ürünler sunmaktadır bu ürünlerden bir tanesi de garaj kapısı motorudur. Nice firması bu alanda yıllardır hizmet vermiş bir firmadır. Bu yüzden alanında en tanınmış firmadır ve ürünleri en çok satılanlar listesinde hep en tepelerde yer almaktadır. Nice spin 21 garaj kapısı motoru da bu ürünlerinden bir tanesidir.

Nice spin 21 garaj kapısı motorunun en çok satılanlar listesinde tepelerde yer almasının sebeplerinden biri elbette nice firmasının üretmesi bu motoru ve nice firmasının tanınan bir firma olması ve insanların nice firmasına güvenmesi yer almaktadır fakat bütün sonucu sadece bu sebeplere bağlamak yanlış olur. Nice spin yirmi bir alanında ki diğer motorlara oranla oldukça fazla ve işlevsel özelliklere sahip bir motordur bu motorun özellikleri şunlardır

Nice spin 21 bir garaj kapısı motorunun kurulumu oldukça kolaydır. Dört kademe hız ayarı vardır ve bu bir çok garaj motorunda bulunmamaktadır. On metreye kadar büyük olan Seksiyonel kapılar için tasarlanmış bir garaj kapısı motorudur. Otomatik kapanma sistemi mevcuttur. İçinde kayışlı sistem bulunmaktadır ve üzerinde ki kumanda alıcısıyla garaj kapınızdan çok uzakta olsanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanında oldukça hafiftir. Ağırlığı sadece üç nokta altı kilogramdır. Günde elli kez açma kapama işlemi gerçekleştirebilir. Hızı ise saniyede yirmi santimetredir. Çok ağır hava koşullarında dahi çalışmasını aksatmaz öyle ki bu hava koşulları artı elli dereceyi ve eksi yirmi dereceyi bulsa bile devam etmektedir.

Nice firması elbette çok tanınan firmalar arasında yer almaktadır ve bu tanınırlığını ürünlerinin kalitesine borçludur. Fakat ürünleri artık nice firmasının garantisi altında olmasa dahi kendi kendini satabilecek özelliklere sahip ürünlerdir. Bu yüzden garaj kapısı motoru almak istiyorsanız eğer nice spin 21 garaj kapısı motorunu tercih etmenizi öneririm.

Nice Türkiye

Menü