• 0212 451 20 34
  • info@niceturkiye.com.tr

Category ArchiveYana Kayar Kapı Motorları

Nice Robo 1000

Nice Robo 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Her insan rahatına düşkündür. Ve de güvenliğine yaşadığı alanın güvenli ve konforlu olmasını ister adımlarını da buna göre atar. Gelişen teknoloji sayesinde de bu isteklerine artık daha fazla ve kolay sahip olabiliyor. Kimse gecenin bir yarısı açık kalmış bahçe kapısını kapatmak için evden çıkmak istemez onun yerine sıcak yatağına yatmak ister. Kimse sıcacık arabasından kış günü soğukta inip de garaj kapısını açmak için uğraşmak istemez aksine bunu arabasının içindeyken yapmak ister. İşte tüm bunlar için yana kayar kapı motoru var. Uzaktan kumanda yardımıyla ister evinizin içinde isterseniz arabanızdayken yana kayar kapınızı yana kayar kapı motorunuz sayesinde açıp kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapı bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türüdür. Yana kayar kapı bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı türü olduğu gibi yana kayar kapı motorlarında da en çok tercih edilen ürünlerin başında nice robo bin yana kayar kapı motorudur. Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesini sağlayan bir çok özelliği vardır bunlardan bazıları şunlardır.

Nice robo 1000 yana kayar kapı motoru orta yoğunlukta bir kullanım sıklığına uygundur. Yüz yirmi volt gibi çok düşük enerji gereksinimi duyar ve bu da kesenize artı yük bindirmez. Sabit bir hızda çalışır. Çetin hava şartlarında çalışmasını aksatmaz. Öyle ki eksi yirmi derecede ve artı illi derecede çalışabilir. Flaşörü ve ayaklı emniyet fotoseli mevcuttur. Dijital ve anahtarlı şartelin ikisine de sahiptir. Tüm bunların yanında ağırlı sadece on üç buçuk kilogramdır. Saniyede on sekiz santimetre hızla kapınızı iter ya da çeker ki bu da ağırlığına oranla çok güzel bir rakamdır.

Gelişen teknoloji sayesinde artık yapamadığımız bir çok işi teknolojik ürünler sayesinde yapabilir duruma geldik. Bir insanın ağırlığı bir ton olan bir kapıyı itip çekmesi elbette çok zor bir durumdur mümkün değildir. Fakat kapı motorları sayesinde bunun üstesinden gelebilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları son dönemlerde insanların oldukça tercih ettiği motor türlerindendir. Fakat her motor sizi sonuna kadar götürmez bu yüzden bu motorları alırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Nice robo 1000 yana kayar kapı motorunun alanında en çok tercih edilmesinin bir sebebi de çok üzün süre teklemeden hizmet verebilir olmasıdır. Sizde yana kayar kapı motoru almak istiyorsanız eğer nice robo 1000 sizin için doğru tercih olacaktır.

Nice Türkiye

 

Nice Thor 1500

Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Teknoloji oldukça gelişti gelişen teknoloji bir çok alanda bize kolaylık sağladı. Her gün kullandığımız basit ürünlere uygulanarak kullanımlarını kolaylaştırdı. Bir çok zaman yapmak istemediğimiz bir işten bizi kurtardı. Örneğin yaz sıcağında serin arabadan çıkıp bin beş yüz kilogram ağırlığındaki bir kapıyı kimse açmak daha sonra kapatmak istemez ya da gecenin bir yarısı tam uyumak üzereyken evden çıkıp açık kalmış bahçe kapısını kapatmak istemez. Fakat kapınıza eklenen bir motor sayesinde kapınızın yanında olmasınız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Yana kayar kapılar için bir çok motor bulunmakta fakat bir motor var ki rakipleri arasında son derece ön plana çıkmış kendisini göstermiş ve alanında en çok tercih edilen ürün olmuştur bu ürünün adı nice thor 1500 yana kayar kapı motorudur.

Nice thor 1500 yana kayar kapı motoru bin beş yüz kilogram ağırlığında ki kapıları hareket ettirebilir. Çalışma sıcaklığı eksi yirmi ila artı elli derece arasında değişmektedir. Kapınızı saniyede on altı santi metre hareket hızıyla açıp kapatmaktadır. Açılıp kapanırken yavaşlatma özelliği sayesinde kapınızın aşınmasını engeller. İçinde emniyet fotoseli bulunmaktadır. Üzerinde bir de kontrol ünitesi bulunmaktadır. tüm bunların yanında sadece on altı kilogram ağırlığındadır.

Nice thor 1500 yana kayar kapı motoru daha çok müstakil evlerin bahçe kapıları uygun bir motordur. Alanında bulunan diğer motorlara oranla bir çok özelliği bulunmaktadır ve çok ağır koşullarda dahi çalışmasını sürdürebilmektedir. Konforuna düşkün ve kaliteyi seven insanların en çok tercih ettiği motorların başında gelmektedir nice thor 1500 yana kayar kapı motoru.

Teknoloji oldukça gelişti artık bir çok ihtiyacımızı ve bir çok rahatsızlığımızı karşılar duruma geldik. Yanar kayar kapı motorları da bir çok sıkıntımızı çözen bir durumdur. kapıların ağırlıkları bir insanın kol kuvvetinin yetmeyeceği kadar ağır olmaktadır bu yüzden motorların bize yardım etmesi gerekmektedir. Fakat her motor işini hakkıyla yapmamaktadır bu yüzden seçim yaparken de oldukça dikkatli davranmak gerekir. Ummadığımız bir anda kapı motorumuzun bizi yarı yolda bırakması canımızı sıkan bir durum olur. Kapı motorunuzu en ağır şartlarda bile çalışabilecek motorlar arasından seçmeniz sizin için bir avantaj olacaktır. bu yüzden siz de tercihinizi nice thor 1500 yana kayar kapı motorundan yana kullanırsanız eğer pişman olmazsınız.

Nice Türkiye

Nice Tub 3500

 

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

İnsan oğlu her alanda rahatını arar ve rahat etmek için çalışır. Alacağı ürünleri kendi rahatına hizmet etmesi yönünde tercih yaparak seçer. Evlerimiz için de bu böyledir. Fakat bazı durumlarda teknoloji bize yapamayacağımız işlerde yardımcı olur. Kimse bir alet yardımı almadan üç bin kilo gram bir ağırlığı yerinden hareket ettiremez. Hayatımın hangi alanında üç bin kilo gram yükü hareket ettirmeye ihtiyaç duyacağım diye düşünebilirsiniz fakat büyük garajların hangarların depoların kapıları aşağı yukarı bu ağırlıktadır ve bu alanlarda çalışan insanlar üç bin kilo gram gibi bir ağırlığın hareket etmesine muhtaçtır. Onların ihtiyaçlarına çözüm olarak da nice tub üç bin beş yüz yana kayar kapı motoru geliştirildi.

Nice tub 3500 yana kayar kapı motoru üç bin beş yüz kilo gram gibi çok ağır kapılar için tasarlanmış bir kapı motorudur ve bu ağırlığı zorlanmadan hareket ettirebilir. Bunun yanında bir çok özelliği de bulunmaktadır. nice tub üç bin beş yüz yana kayar kapı motorunun taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında üç yüz kırk volt gibi düşük enerji ihtiyacıyla çalışır ki bu da sizin kesenize olumlu olarak yansır. Otuz metre gibi çok büyük kapılara kadar kullanılabilir. Yirmi dört saat içinde iki yüz kez kapıyı açıp kapama çalışma sürekliliği bulunmaktadır. Bunun yanında nice tub 3500 yana kayar kapı motoru kış aylarında eksi yirmi santi grad derece de yaz aylarında ise artı elli santi grad derece de çalışmasını sürdürebilir. Tüm bu özelliklerinin yanında ise sadece altmış kilogram ağırlığındadır.

Uzaktan kumanda vericisi bulunmaktadır. Yani siz yakının da olmasınız bile motorunuza komut vererek kapınızı açıp kapatabilirsiniz bu sayede. Flâşörleri sayesinde kapınız açılıp kapanırken ya da motorunuz işlev halindeyken de haberiniz olur. Emniyet fotoseli sayesinde kapınız bir engelle karşılaşmadan evvel o engeli fark ederek durmaktadır.

Gelişen teknoloji bir çok ihtiyacımıza çözüm getirmiştir. Bir çok motor tasarlanmıştır öyle ki bu motorlar çok ağır kapıları bile hareket ettirebilir bir çok özelliği sayesinde bizim hayatımızı kolaylaştırabilir alınan bir çok önlem sayesinde de bir çok kazanın önüne geçebilir. Nice tub üç 3500 yana kayar kapı motoru bu çok ağır kapılar için tasarlanmış bir motordur. Sizde ağır kapılar için motor arıyorsanız eğer nice tub 3500 aradığınız motordur.

Nice Türkiye

Nice Run 2500

Nice Run 2500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Gelişen teknoloji bir çok alanda bize konfor ve rahatlık sağladı. Çok basit mekanizmalarda bile kullanılan teknolojik aletler bize ufak fakat bir o kadar da etkili hizmetler sundu. Herkes rahatlığına düşkündür elbette bu yüzden almak istediği hizmetler de rahatına hizmet etsin ister. Gecenin bir yarısı açık kalmış bir kapı canınızı sıkabilir ya da kış soğuğunda sıcacık arabanızdan inip ağırlığı bin beş yüz kilogram olan bir kapıyı açmaya çalışmak canınızı sıkabilir elbette. Fakat yana kayar kapı motoru alarak tüm bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu motorlar sayesinde arabanızdan hiç inmeden kapınızı açıp kapatabilirsiniz ya da gecenin bir yarısı açık kalmış kapınız için evinizden çıkmanıza gerek kalmadan kapınızı kapatabilirsiniz.

Bir çok yana kayar kapı motoru üretilmiştir fakat içlerinde bir tanesi var ki tüm üretilen tüm motorlardan daha farklı olarak kendini göstermektedir. Bu motorun ismi nice run 2500 yana kayar kapı motorudur. Nice run iki bin beş yüz yana kayar kapı motoru iki bin beş yüz kilogram ağırlıktaki kapılar için bile açıp kapama işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bu ağırlıkta kapıları hareket ettiren başka motorlar da elbette vardır fakat nice run iki bin beş yüzü bu alanda ki diğer motorlardan ayıran özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Art arda kırk iki tur yapabilmektedir. Bunun yanında eksi yirmi ila artı elli santigrad derece sıcaklıklar da bile işlevini yerine getirebilmektedir. Ağırlığı ise sadece yirmi dört kilogramdır. Sabit bir hıza sahip olsa da ayarlanabilir altı kademeli hızı bulunmaktadır.

Nice run 2500 yana kayar kapı motorunda uzaktan kumanda vericisi bulunmaktadır bu sayede çok uzakta olsanız bile kapınız için açma kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dijital anahtarlı şalteri de bulunmaktadır. alanında ki bir çok üründen bu özellikleriyle ayrılmak da o ürünlerin önüne geçmektedir nice run 2500 yana kayar kapı motoru.

Nice run 2500 daha çok ağır kapıya sahip hangarlar fabrikalar iş yerleri için uygun bir motordur. Elbette evleriniz içinde ki kapılar da ağırsa eğer bu ürünü tercih edebilirsiniz. Siz de eğer çok yönlü bir çok alanda kullanımı rahat çok fonksiyonu bulunan ağır kullanım koşullarında bile teklemeden sizin yüzünüzü kara çıkartmayan bir ürün arıyorsanız nice run iki 2500 yana kayar kapı motoru aradığınız ürün.

NİCE TÜRKİYE

Nice Run 1800

Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Her insan konforuna düşkündür herkes elinden geldiği ölçüde yaşamını kolaylaştırmak ister ve bu durum için çözüm arayışında olur. Çözüm genellikle teknolojik olur. Gelişen teknoloji bizim yaşamlarımızı oldukça kolaylaştırdı. Bahçe giriş ve çıkışları için evlerin giriş ve çıkışları için yana kayar kapı gibi basit ve pratik çözümleri bize sundu gelişen teknoloji. Yana kayar kapılar hayatlarımızda bir çok şeyi kolaylaştırdı bir çok kere arabadan inmeden sadece bir kumanda yardımıyla kapımızı açıp kapatabiliyoruz ya da gecenin bir yarısı bahçe kapısının açık kaldığını fark ettiğimizde evimizden çıkmak zorunda kalmadan kapımızı kapatabiliyoruz.

Fakat hayatımızı her ne kadar kolaylaştırsa da yana kayar kapılar hakkında bilmemiz gereken önemli detaylar da yok değildir. Yana kayar kapıları hareket ettiren mekanizma bir motordur. Ve her motorun ayrı çekiş gücü vardır. yana kayar kapılarınıza motor seçtiğiniz de bunu kapınızın ağırlığını baz alarak yapmanız gerekmektedir. Yana kayar kapı motorlarının da bakıma ihtiyacı vardır ve ihmal edilmesi durumunda motorunuz istediğiniz performansı vermez duruma gelir.

Kapınızın ağırlığı ne kadar olursa olsun kapınıza uygun motor bulunmaktadır öyle ki ağırlığı üç buçuk ton gibi çok ağır kapılar için bile yana kayar kapı motoru bulunmaktadır. Bu alanda bir çok motor üretilmiştir. Nice run 1800 yana kayar kapı motoru ağırlığı bin sekiz yüz kilogram olan kapıları bile açıp kapayabilmektedir. Ayrıca nice run bin sekiz yüz çok düşük ısılarda bile çalışmasına devam edebilmektedir. eksi yirmi santigrad derecede bile çalışmasını sürdürebilir bunun yanında sıcaklık değerleri arttığında da artı elli santigrad derece gibi yüksek sıcaklıklarda da çalışmasına sorunsuz devam edebilmektedir. Yedi yüz w gücünde ki bu motor kapınızı saniyede on yedi santim hareket ettirebilmektedir.

Bunun yanında engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaştığında karşılaştığı engel ufak bir çocuk ya da bir hayvan ya da bir nesne olabilir otomatik olarak hareketi durdurmaktadır. Bu sayede kapınızın karşılaştığı engel zarar görmez. Başlangıç ve bitişinde ki yavaşlatma özelliği sayesinde kapınızın aşınmasını da engeller. Açılıp kapanır durumdayken yanan sinyalleri sayesinde de sizi uyarır bir durumu bulunmaktadır. bu kadar özelliğinin bulunmasının yanı sıra ağırlığı da hiç fena değildir sadece yirmi dört kilo gramdır. Siz de evinizin ya da bahçenizin yana kayar kapısı için motor arıyorsanız eğer nice run 1800 aradığınız motor.

Nice Türkiye

Nice Run 1500

 

Nice Run 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

 

Yana kayar kapılar bahçe girişlerinde en çok kullanılan kapılar arasındadır. Her insan konforuna düşkündür elbette bu yüzden tercihlerini yana kayar kapıdan kullanmaktadır. Yana kayar kapılar ray üstlerine oturtulduklarından kolay hareket ettirilebilen mekanizmalardır. Gelişen teknoloji de bizim kullandığımız mekanizmalara uygulanarak bu mekanizmaların bize daha çok konfor sağlamasın da etkili olmuştur. Örneğin yana kayar kapılar için üretilen motorlar sayesinde kapınıza kol gücünüzü kullanmadan hareket ettirebilirsiniz. Bunun yanında motorunuza eklenen bir kumanda mekanizması sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Arabanızdan hiç inmeden kapınızı açıp yine arabanızdan hiç inmeden kapınızı kapatabilirsiniz bunun yanında gecenin bir yarısı kapınızın açık kaldığını fark ettiğinizde evinizden çıkmadan bir tuşa basarak kapınızı kapatabilirsiniz.

Yana kayar kapılar için ağırlıkları temek alınarak bir çok motor türü üretilmiştir. Nice run bin beş yüz bu motorlardan bir tanesidir. Nice run 1500 yüzü diğer motorlardan ayıran özellikleri çok yoğun kullanıma dahi uygundur. Yirmi dört volt gibi bir enerji kullanarak sizin bütçenize yük olmaz. Nice run 1500 yana kayar kapı motoru bin beş yüz kilogram gibi çok ağır kapıları bile hareket ettirebilir. Üstelik hız ayarlayıcısı da bulunmaktadır. saniyede on ila yirmi beş santim hareket hızı arasında altı farklı hız seçeneği bulunmaktadır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motorunda engel tanıma özelliği de bulunmaktadır bu sayede kapınız bir engelle karşılaştığında bu küçük bir çocuk da olabilir bir nesne de olabilir hem kapınız hem de karşılaştığı engel zarar görmeden kapınızın durmasını sağlar. Uyarı flâşörleri sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi uyarır. Yavaş başla ve dur özelliği sayesinde kapınızın aşınmasını engeller. Fakat kendi fotoseli dışında bir fotosel ile çalışmaz bu yüzden kendi fotoselini almaya özen göstermelisiniz. Kış aylarında eksi yirmi santigrad derece de bile çalışmaktadır. Yaz aylarında artı elli derece gibi çok yüksek sıcaklıklar altında bile çalışabilmektedir nice run 1500 yana kayar kapı motoru. Ağırlığı ise sadece on dokuz kilogramdır.

Nice run 1500 yana kayar kapı motoru müstakil evlerin bahçe kapıları için uygun bir motordur. Siz de bahçenizde ki yana kayar kapınız için bir motor bakıyorsanız eğer nice run 1500 yana kayar kapı motoru sizin aradığınız motordur. Bu motoru seçtiğinize pişman olmazsınız.

NİCE TÜRKİYE

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 1000

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 1000 Bahçe Kapısı Motoru Herkes elbette ki rahatına düşkün olarak yaşar ve bu şekilde yaşamını sürdürmek ister. Elinden geldiğince rahatını sağlayabilmek için ürünler alır ve ya temin etmeye çalışır. Teknolojinin gelişmesi ve gelişen teknolojinin ürünlerinin bizim ihtiyaçlarımıza arzularımıza yönelik ürünler ortaya çıkartması da bizim bu arayışlarımıza çözüm getirir nitelikte. Bir çok insan gecenin bir vakti evinde otururken açık kalan bir bahçe kapısını gördüğünde dışarı çıkıp kapıyı kapatmak istemese de bunu yapar fakat artık bunu yapmak zorunda değilsiniz çünkü kapı motorları sayesinde uzaktan kumandanın bir tuşuna basarak kapıyı sizin yerinize bir motor kapatabilir. Yana kayar kapı motorları arasında en çok tercih edilen ürün de nice Robus 1000 yana kayar kapı motorudur.

Nice Robus 1000 Bahçe Kapısı Motoru ve Yetkili Servisi

Bu tercihin elbette ki sebepleri vardır. çünkü nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru alanında bulunan diğer motorlara göre oldukça işlevsel özelliklere sahip bir kapı motorudur. Bu özelliklerden bazıları da şunlardır. Nice Robus 1000 yana kayar kapı motorunu en önemli özelliği yoğun kullanıma uygun olmasıdır. Sık kullanıldığında bile bir sorun çıkartmaz ki bu şahsi kullanım için alan müşteriler için oldukça önemli bir özelliktir. Bunun yanında altı kademeli hız seçeneğini de bulundurmaktadır. Kontrol ünitesinin üzerinde olması ek bir kontrol ünitesi edinmenizin önüne geçer. Çalışma sürekliliği saatte elli keredir ki bu oldukça güzel bir rakamdır. Çok yoğun hava koşullarında bile yani eksi yirmi ya da artı elli derece de bile çalışmasını aksatmadan çalışmaya devam edebilir nice Robus bin. Bunun yanında sadece yirmi dört volt gibi çok düşük enerjiyle çalışır bu da fazla elektrik yakmadan çalışması demektir.

Emniyet sistemleri de bu özelliklerin yanında es geçilmemiştir. Acil durum bataryası sayesinde elektrik kesintisi olsa da sizi yarı yolda bırakmaz Nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde kapınızın yanında olmasanız bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Dijital ve anahtarlı şalterin ikisini de bulundurmaktadır. Tüm bunların yanında sadece on üç kilogram gibi çok hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Yana kayar kapı motorları elbette ki ihtiyaç duyduğumuz mekanizmalardır fakat her ne kadar ihtiyaç duysak da seçerken bizi yarı yolda bırakmayacak emniyetine diğer özelliklerine özen gösterildiği kadar özen gösterilmiş bir motor seçmek bizim avantajımıza olacaktır. bu yüzden Nice Robus 1000 yana kayar kapı motoru bu konuda biçilmiş kaftandır.

NİCE TÜRKİYE

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru

Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru Hemen hemen herkes rahatına düşkündür bir işi kolay yoldan yapabilmek varken zoru tercih etmez kimse. Gelişen teknolojinin bizim ihtiyaçlarımıza ve arzularımıza göre ürünlere yerleştirilmesi de bizim için bir avantaj oldu elbette ki. Bu ürünlerden biri de yana kayar kapı motorudur. Yana kayar kapı motoru sayesinde bir çok defa üşendiğimiz halde yaptığımız yapmak istemediğimiz bir işi bizim yerimize motor yapmaktadır. Üstelik bunu biz yanında olmasak da uzaktan kumanda yardımıyla yapabilmekteyiz. Yana kayar kapı motorları arasında en çok parlayan ürünse nice Robus altı yüz yana kayar kapı motorudur. Bu ürün alanında ki bir çok motordan özellikleri sayesinde sıyrılmış ve en çok tercih edilen ürün halin gelmeyi başarmıştır.

Bu özelliklerden bazıları şunlardır. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru yalnızca yirmi dört volt gibi çok düşük enerjiye ihtiyaç duyar ki buda elektrik harcamasının çok düşük olduğunu ve sizin cebinize ekstradan bir yük bindirmeyeceğini gösterir. Altı kademeli hız seçeneği sayesinde kullanıcısının istediği hızı ayarlamasını sağlar. Nice Robus 600 yana kayar kapı motorunun en önemli özelliği de yoğun kullanıma uygun bir yapıda olmasıdır. Bu da çok fazla kullansanız da sizi yarı yolda bırakmayacağını gösterir. Kontrol ünitesinin üzerinde olması sayesinde ek bir kontrol mekanizmasına ihtiyaç duymaz. Saniyede otuz bir santimetre hıza ulaşır açılırken ve kapanırken yavaşlatma özelliği sayesinde de kapınızın aşınmamasını sağlar. Çalışma sürekliliği de saatte kırk defadır. Çok çetin hava koşullarında dahi çalışmasına devam edebilir ki bu şartlar eksi yirmiyi ya da artı elliyi bulsa bile devam etmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında da sadece on bir kilogram gibi çok hafif bir yapıya sahiptir.

Acil durum bataryası sayesinde de elektrikler de bir kesinti olması durumunda sizi yarı yolda bırakmaz. Bir çok defa ürün almışızdır. Fakat yana kayar kapı motorlarını seçerken dikkat etmemiz gereken husus da emniyet özellikleridir. Sizi yarı yolda bırakacak bir motoru tercih etmezseniz motorunuzu uzun süreler kullanabilirsiniz.

Motorunuz da bulunacak engel tespit sistemi sayesinde bir engelle karşılaştığında kapınız bu bir insan ya da bir araba olabilir motorunuz kapınız hareketini durduracak ve hem hapınız hem de karşılaşılan cisim zarar görmeyecektir. Nice Robus 600 yana kayar kapı motoru güvenle tercih edebileceğiniz sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir motordur.

Nice Türkiye

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Nice Robus 600 Yanakayar Kapı Otomasyonu ve Motoru https://www.niceotomasyon.net/ Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 400

Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı Motoru

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok alan da beklediğimizin üzerinde bir konfora sahibiz artık. Gelişen teknoloji çok basit aletleri bile bizim için çok kullanışlı hale getirdi ve bizim hizmetimize sundu. Bu teknolojik ürünlerin en yenilerinden olan nice Robus yana kayar kapı motoru da bizim hizmetimize sunulan ürünlerden birisi. Bir çok insan artık bahçe ve evlerinin girişlerinde yana kayar kapıyı tercih etmektedir. Bunun yanında hayatımız da bulunan ürünleri de daha konforlu hale getirmek de arayışlarımızın içinde bulunan bir histir. Yana kayar kapınızı otomatik yapmak içinde yana kayar kapı motorları üretilmiştir.

Yana kayar kapı motorları arasında ön plana çıkan bir ürün olan nice Robus 400 her alanda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. Bu ürünün özellikleri saymakla bitmez. Nice Robus 400 yoğun kullanıma son derece uygun bir motordur aşınma yapmadan oldukça yoğun tempoda kullanabilirsiniz. Sadece yirmi dört watt akımla çalışır ve bu çok büyük bir enerji tasarrufu demektir. Bir çok motorda bulunmayan bir seçenek olan hız ayarına sahip bir motordur. Ve bunu altı farklı seçenekle taçlandırmıştır.  400 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. eksi yirmi santigrad gibi çok düşük ısılar da ve artı elli santigrad gibi çok yüksek ısılar da çalışabilmektedir nice

Nice Robus 400 Yetkili Servisi

Bunların yanında güvenlik önlemlerini de ihmal etmemiştir nice Robus 400. Engel tanıma özelliği sayesinde kapınız bir engelle karşılaştığında motor hareketini durdurarak kapınızın karşılaştığı engele ve kapınıza bir zarar gelmesini engellenir. Yavaş başla yavaş dur özelliği sayesinde kapınızın ömrünü uzatır kapınızda ki aşınmaları engeller. Flaşları sayesinde kapınız hareket halindeyken sizi haberdar eder. Uzaktan kumandayla yönlendirebilirsiniz.

Yana kayar kapı motoru sayesinde siz kapınızdan çok uzaktayken bile kapınızı açıp kapatabilirsiniz. yani arabanızın içindeyken arabanızdan inmenize gerek kalmadan kapınızı açıp kapatabilirsiniz ya da gecenin bir yarısı bahçe kapınızın açık kaldığınız fark ettiğiniz de evinizden çıkmanıza gerek kalmadan kapı motorunuzun kumandası yardımıyla kapınızı kapatabilirsiniz. Konutlarda ve bahçe kapılarında kullanılması için bir çok yana kayar kapı motoru tasarlanmıştır bunlar insanların ihtiyaçlarına göre kapınızın ağırlığı göre ayarlanmış motorlardır. Nice Robus 400 çok yüksek ağırlıklardan ziyade daha çok müstakil evlerin kullandığı hafif kapılar için tasarlanmış bir motordur. Siz de bahçe kapınız için ya da ev kapınız için yana kayar kapı motoru arıyorsanız nice Robus 400 tam size göre bir motordur.

Nice Türkiye

 

Menü